Англійська без багів: проєкти з тренінгами для айтівців Innovecs

Клієнт

Innovecs — глобальна технологічна компанія з цифрової трансформації, що входить до рейтингу найкращих аутсорсингових компаній світу.

 

Завдання

Компанія звернулась до Yappi щодо організації навчання англійській з урахуванням різного рівня знань її фахівців.
Кожен інновексівець інтегрується в міжнародну команду, в якій колеги допомагають адаптуватися та комунікувати з кращими спеціалістами з різних країн. В Innovecs робочою мовою є англійська, тому компанія дбає про те, щоб команда підвищувала рівень володіння англійською на корпоративних курсах.

 

Процес навчання

Навчання у групах розпочинали в аудиторному форматі, а згодом перейшли в онлайн. Програму адаптували під потреби компанії, зробивши мікс загальної англійської та бізнес-напрямку. На заняттях також розбираються особливості комунікації з представниками різних культур та правила ведення small talks. Для одного із проєктів запустили цикл тематичних тренінгів для розвитку soft skills англійською мовою.

Інженери навчаються за нашим інноваційним підручником, використовують tech tools на заняттях, а саме: Wordwall, Kahoot!, Wheeldecide, Quizlet та інші онлайн-ресурси, щоб їх заняття були цікавими і різноманітними. Також практикують гейміфікацію у процесі навчання. 

 

Перехід в онлайн

Студенти з Innovecs доволі легко перейшли на онлайн-заняття англійської, адже ще до запуску корпоративної програми з Yappi студенти брали участь у корпоративних онлайн воркшопах, вебінарах та live coding сесіях. Студенти високо оцінюють можливість трекінгу прогресу на онлайн-платформі, інтерактивний онлайн-підручник та оперативний фідбек.

 

Як навчаємо тепер

З компанією Innovecs ми продовжуємо співпрацювати вже другий рік. Наразі більш ніж 60 студентів навчається за програмою загальної та бізнес-англійської, English for IT. Студенти, які успішно завершують семестр, переходять до наступного семестру з новим рівнем, що дуже надихає нас на нові навчальні звершення.
 

Даймо вогню
і вашим співробітникам!
Останні кейси
Як команда з 4-х осіб організувала навчання 80-ти співробітників Henkel
Дивитись