Розширення бізнесу, спілкування з клієнтами та партнерами, подорожі – лише деякі цілі, для яких важливо знати англійську. Рівня загальноосвітньої школи недостатньо, тому вже в дорослому віці доводиться шукати можливості ефективно та швидко вивчити іноземну.

Зміст

1. Чому англійську краще вивчати на курсах

1.1. Як обрати англійську в Києві

2. Де в Києві практикувати англійську

2.1. Розмовні клуби

2.2. Покази фільмів у Києві англійською мовою

2.3. Каучсерфінг (CouchSurfing)

2.4. Вечірки англійською в Києві

3. Вчимо англійську в Києві не виходячи з дому  

У мешканців великих міст насправді чимало можливостей вчити іноземні мови. У цій статті ми розберемося, де можна якісно та швидко вивчити англійську в Києві. Ще один матеріал про те, де та як практикувати англійську в Києві, можна знайти в нашому блозі.

 

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову

Актуально як ніколи! Якщо тобі довелося починати все спочатку – ось добірка коротких курсів англійської для влаштування на роботу від онлайн-маркету курсів Booyyа.

Тримай -30% з промокодом HIRED30 і проходь курси:

  • LinkedIn Tutorial – 137 грн
  • Business English: CV, Cover Letters and Job Interviews – 157 грн
  • Elevator Pitch – 118 грн
  • 100 прикметників англійською для роботи в офісі – 137 грн
  • SMALL TALK в бізнес-середовищі – 137 грн
    та інші

Прокачай силу, дух і англійську з Booyyа. Все буде Україна!

Чому англійську краще вивчати на курсах

Шалений темп, у якому ми живемо та працюємо, часто не дає втілити в життя задумане. Скільки разів ви обіцяли собі піти на пробіжку, відкрити самовчитель з іноземної мови або дочитати давно відкладену книгу? Нас постійно щось відволікає, знаходяться справи більш важливі та термінові.

Саме тому варто вивчати англійську в Києві на курсах, а не самостійно. Інтернет нам дає можливість вивчити що завгодно безкоштовно. Але навіть дорослим для ефективного навчання потрібен контроль викладача, мотивація, конкуренція в кращому її розумінні, страховка у вигляді оплаченого навчання, щоб не закинути розпочате, тощо.
 

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову

У мовній школі ви систематизуєте знання, вивчите багато нового та закріпите результат

Швидко та якісно вивчити мову самостійно навряд чи вийде. Для цього вам буде потрібна допомога професійного викладача, який направить у потрібному напрямку, виправить помилки та поставить правильну вимову. Такий підхід особливо важливий на початкових рівнях.

Як обрати англійську в Києві

Для початку визначтеся, в якому форматі ви хочете вчитися та для яких цілей, це суттєво звузить поле вибору. Можливо, вам необхідне навчання онлайн, якщо ви працюєте дистанційно або не хочете витрачати час на дорогу. Або ж вас цікавлять заняття в класі, але тільки на вихідних. Оцініть розташування школи, з'ясуйте, в які дні та години проводяться заняття.

Наступним етапом має стати вибір спрямування. Поставте собі запитання: «Для чого я вчу англійську мову?». Для роботи вам потрібна ділова англійська, для подолання мовного бар'єру варто записатися на розмовну англійську.

Давши відповіді на ці запитання, переходьте безпосередньо до вибору мовної школи в Києві. Пошукайте відгуки та рейтинги, попросіть друзів порадити школу англійської, якою вони задоволені. А далі справа за вами. Сходіть або зателефонуйте до школи й уточніть, чи відповідають умови вашим запитам, чи допоможуть вони вам у реалізації цілей. Поспілкуйтеся з викладачем, відвідайте пробний урок або день відкритих дверей. Усе підходить? Тоді залишається останній крок. Зазвичай у мовних школах англійської в Києві проводять тестування та співбесіду, щоб точно зрозуміти, який тип курсів вам знадобитися. Залежно від результатів вам підбирають групу, програму й викладача.

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову

Де в Києві можна практикувати англійську

Займаючись іноземною з викладачем, ви отримуєте міцну базу. Але для швидкого прогресу потрібно більше практики з різними людьми. І якщо можливості часто бувати за кордоном немає, практикувати англійську в Києві можна не менш активно. Можливостей для цього в українській столиці більш ніж достатньо. Не бійтеся відвідувати заходи з робочою англійською мовою або допомагати іноземцям орієнтуватися в місті.

Розмовні клуби

Такий вид практики мови допоможе побороти мовний бар'єр і застосувати на практиці всі отримані на курсах знання. Часто speaking clubs організовують самі мовні школи. Але якщо ви з якихось причин не можете потрапити на ці додаткові заняття, знайти розмовні клуби за своїми інтересами можна і в іншому місці. У Києві розмовні клуби організовують при університетах і посольствах англомовних країн. Наприклад, ви можете моніторити заходи від Києво-Могилянської академії та America House в Києві. Там часто проходять не тільки розмовні клуби, а й воркшопи англійською мовою.

Якщо вам близька тема християнства, при різних церквах проходять безкоштовні мовні клуби з носіями мови. Серед них є й такі, що не стосуються віри, а розраховані на всіх охочих.
 

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову – 2

Ви можете знайти розмовні клуби англійської в Києві під свої потреби та смаки

Обравши відповідний варіант, зверніть увагу на запропоновану тему зустрічі. Підготуйтеся до розмовного клубу, подивіться навчальні відео, вивчіть кілька нових слів, які можуть стати в пригоді. Якщо вам буде страшно говорити, можете для початку просто послухати, адаптуватися до ситуації та людей, подивитися, як це все відбувається. Далі ви зрозумієте, що ваш рівень англійської достатній для того, щоб викласти свою думку. Не бійтеся помилятися. Такі зустрічі й існують для практики тих, хто тільки вивчає мову.

Покази фільмів у Києві англійською мовою

Кіномани теж можуть поєднати приємне з корисним. Англомовні фільми без дубляжу іноді виходять у масовий прокат, плюс таке кіно завжди показують на різних фестивалях ( «Молодість», «Незалежність», Docudays UA). Фільми англійською мовою можна дивитися й на кіноклубах у Києві, де збираються люди для перегляду та обговорення. Це прекрасна практика як розмовної англійської, так і сприйняття мови на слух. Обирайте фільм до душі та тренуйте англійську в задоволення.

Каучсерфінг (CouchSurfing)

Використовуйте популярний онлайн-сервіс не тільки для подорожей, але і для практики англійської мови. Київ – туристичне місто, тож у нас іноземці теж шукають, де переночувати та з ким подивитися місто. Чому б не витратити вихідний або вільний час в будні з користю? Аби більше поспілкуватися, можете не тільки надати нічліг туристу, але й запропонувати показати свої улюблені місця в Києві, описуючи їх англійською. Так ви отримаєте досвід спілкування з іноземцями та заведете нових знайомих із різних куточків світу.

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову - 2

Вечірки англійською в Києві

Любите весело проводити час із друзями на вечірках? Вивчення англійської мови – не привід відмовлятися від веселощів. У Києві проходять різні тематичні вечірки, де спілкування відбувається виключно англійською. Гарна музика, чудова компанія та користь для вашої розмовної англійської. Такий варіант точно допоможе подолати страх спілкування.

Вчимо англійську в Києві не виходячи з дому

У багатьох просто не вистачає і сил, і часу на додаткові заходи для практики англійської мови. Але це не привід відмовлятися від усього. Практикувати англійську в Києві не менш ефективно можна і вдома.

Через соціальні мережі можна знайти людей, які готові поспілкуватися з вами англійською. Крім цього, скористайтеся спеціалізованими сайтами з пошуку співрозмовників для практики іноземної мови. Звичайно, перепитати або пояснити щось своєю рідною мовою не вийде, тому доведеться вчитися говорити так, щоб вас зрозуміли люди з будь-якої країни. Так ви якісно підтягнете рівень розмовної англійської та будете всебічно розвиватися.
 

Англійська в Києві: де вчити й практикувати мову – 3

Вивчайте іноземну мову вдома за допомогою онлайн-платформ

Якщо ж ви інтроверт і розмови з незнайомцями вас лякають, спробуйте альтернативні методи. Знайдіть для себе онлайн-платформу за інтересами та займайтеся додатково. Ви можете дивитися мотиваційні відео на TED або серіали на Netflix. Повторюйте репліки за спікерами або за акторами. Розбирайте незнайомі конструкції та запам'ятовуйте їх. Можете дивитися світові новини й також поповнити свій лексичний запас словами, які не завжди зустрічаються в підручниках.

Підпишіться на різні англомовні блоги за цікавою для вас темою. Дізнавайтеся щось нове та заодно вдосконалюйте знання мови. А може, ви самі готові вести блог англійською? Це прекрасна практика письма. Починайте з простих конструкцій. На початкових етапах можете попросити викладача або знайомих із хорошим рівнем перевіряти тексти перед публікацією. Згодом вам буде легше й писати, і говорити.

Поділися с друзями