У поглибленому вивченні бізнес-англійської ключове значення має сфера діяльності. Справа в тому, що словниковий запас, який використовується в будівництві, буде кардинально відрізнятися від необхідного в IT. Однак чим би не займалася компанія, її співробітникам варто опанувати ази ділової комунікації. Вивчаючи англійську мову дистанційно в Yappi Corporate, менеджер будь-якої ланки навчиться підтримувати «живе» спілкування з закордонними партнерами, грамотно проводити презентації та представляти продукт іноземному споживачу.
 

Англійська мова дистанційно: ази ділового спілкування

Корпоративний дистанційний курс англійської від Yappi Corporate обов'язково включає практику

Розглянемо кілька правил, застосовуючи які ви зможете вивчити матеріал курсу легко та швидко!

 1. Англійська дистанційно у вільний час: вчимо лексику за серіалами, фільмами й подкастами. Для підвищення рівня володіння іноземною мовою недостатньо запам'ятовувати значення слів. Важливо опанувати вимову та розібратися, в якому контексті їх правильно використовувати. Проводьте вільний час з користю, читаючи статті англійською або слухаючи подкасти про бізнес. Зараз легко знайти добірку серіалів і фільмів про фінанси, рекламу, юриспруденцію або IT. Розширити словниковий запас у сфері економіки та політики допоможуть американські новинні канали.
   
 2. Зробіть вивчення лексики частиною повсякденного життя. Коли ви навчаєтеся англійської мови дистанційно, важливо дотримуватися щоденних звичок, які допоможуть досягти мети. Так, якщо щодня вчити по 15 нових слів, лише за місяць ви будете знати на 450 слів більше! Дорогою на роботу, під час перерви на каву в робочий час або ввечері в домашній обстановці виписуйте та повторюйте нову лексику. Ви також можете спробувати безкоштовні додатки для вивчення англійських слів.
   
 3. Практикуйте вивчений матеріал. Щоб закріпити нові слова та фрази бізнес-курсу, вам необхідно навчитися застосовувати їх у живому спілкуванні. Достатньо буде переглянути професійну лекцію та переказати її зміст колезі, який/яка вивчає англійську мову дистанційно разом з вами. Обов'язково ставте одне одному уточнювальні запитання, сміливо обговорюйте тему і дискутуйте. Зрозуміло, все це необхідно робити англійською. Не зайвим буде і завести друзів із вашої сфери діяльності, які проживають в Америці, Канаді або на Британських островах. Ви зможете розмовляти про бізнес, застосовуючи специфічну лексику, і паралельно дізнаватися актуальну та цікаву інформацію.

У нашій школі ви можете не тільки займатися англійською мовою дистанційно, а й брати участь у розмовних клубах з носіями мови. Тут разом із колегами ви будете обговорювати теми в області економіки, політики й бізнесу, практикувати small talk і вчиться вести переговори.

Англійська мова дистанційно: ази ділового спілкування

Навчаючись корпоративної англійської дистанційно, не забувайте приділяти увагу вашим listening skills – вмінню розуміти іноземну мову на слух. Ми зібрали добірку найкращих YouTube-каналів, які вам у цьому допоможуть:

 • Business English Pod – висвітлює всі можливі теми, які можуть виникнути в процесі ділового спілкування з колегами та клієнтами;
 • VOA Learning English – канал для тих, хто хоче швидше навчитися сприймати на слух новини;
 • Learn American English – допоможе вивчити сленг та ідіоми, а також розібратися, чим американська англійська відрізняється від британської;
 • Learn English with Let's Talk – безліч простих уроків від різних спікерів для вивчення лексики та граматики;
 • TED і TEDx Talks – теми з різних областей, які розширять ваш словниковий запас і навчать розуміти англійську мову незалежно від акценту.

На закінчення ми скажемо, що вивчаючи дистанційно англійську з професійним викладачем, ви зайвих зусиль опануєте ази ділового спілкування. Yappi Corporate підбере відповідну програму для вашої компанії, яка обов'язково буде включати розмовну практику.

Поділися с друзями