Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам

У вас теж із кожним роком справ стає все більше, а часу все менше? Ще й періодичні локдауни перевертають звичний уклад з ніг на голову. А якщо питання з вивченням мови все так же залишається невирішеним, то у багатьох починається паніка: як все встигнути, і час на англійську знайти, щоб отримати нарешті довгоочікуване підвищення? На щастя, як і всі навколо, курси англійської в Києві не стоять на місці, а рухаються в ногу з часом.

Це стаття для тих, хто досягає своєї мети, незважаючи на труднощі. Давайте подивимося, які сучасні проблеми заважають обрати якісні курси англійської в Києві та досягти успіху.

Зміст

1. Я працюю в Києві з дому

2. Я шукаю курси англійської в Києві, але не хочу витрачати час на дорогу

2.1. Як наша компанія може вам допомогти в такій ситуації

3. Я дуже зайнятий, щоб виконувати домашнє завдання

3.1. Чому без домашнього нікуди?

3.2. Чому ми так не любимо домашнє завдання?

3.3. Як курси англійської в Києві позиціонують домашнє завдання?

3.4. Перевернутий клас – зручне рішення для домашніх завдань

4. Я хочу вивчати сучасну англійську

4.1. Як на курсах англійської в Києві вчать корисні фрази?

4.2. Використання автентичних матеріалів

5. Я не готовий носити з собою книги

6. Тож про що ми говорили?

 

Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам

 

Я працюю в Києві з дому

А раніше ми й думати не могли про такий варіант. Вдома працювали виключно фрілансери. З весни 2020 роки ми змушені були залишитися вдома, змінити свій графік і звички. Побільше про те, як перебудувати робочий графік на більш гнучкий і залишитися продуктивним, ви можете дізнатися в цій статті.

Поки ми з вами можемо без перешкод пересуватися містом і відвідувати групові заняття, є кілька варіантів виходу із ситуації: шукати курси англійської в Києві поблизу дому, а не в центрі, або записатися на заняття онлайн. Зараз уже багато шкіл проводить заняття в мережі. Тож у нас для вас приємна новина: знайти школу з вивченням англійської онлайн не проблема. Проблема в якості. Якщо обрана школа англійської в Києві пропонує заняття в такому форматі, не поспішайте погоджуватись одразу. Ось на що варто звернути увагу, щоб розуміти, що курси англійської дійсно допоможуть досягти мети.

 

Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам - 2

Курси англійської в Києві не обов'язково відвідувати офлайн для найкращого результату

 

1. Курси англійської мають історію, вони не створені вчора

Ми, команда Yappi Corporate, вже давно на ринку і точно знаємо, що хороший продукт не створюється за ніч на коліні. Це довга та копітка робота: розробити таку програму, яка буде ефективною, універсальною та не затягнутою. Ще потрібен час, щоб зібрати продуктивну команду. Про професіоналізм викладачів ми поговоримо окремо. А крім викладачів, працює ще більша команда. Наші адміністратори оперативно вирішують будь-які питання і проблеми, чи то нагадування про оплату, чи то допомога в перенесенні та скасування занять. Методисти складають ефективні плани навчання, навіть якщо запит наших клієнтів дуже незвичайний. Відділ розвитку робить навчання сучасним, додає цікавий контент і створює цікаві тренінги для навчання сучасних скілів. Саме тому варто звертати увагу на те, скільки часу компанія вже працює на освітньому ринку Києва.

2. Курси англійської пропонують чітку програму

Добре складена програма – невід’ємна частина успіху. Коли у вас є часові межі, вашій нервовій системі простіше адаптуватися. Навчання не може бути нескінченним. Приваблива пропозиція, що програма буде підлаштовуватися під вас, може перетворитися на ділі в топтання на місці та втрату мотивації. Дуже важливо, щоб ви знали дату початку та кінця курсу й розуміли, який результат вас чекає на виході. Добре, якщо ви без проблем зможете ознайомитися з усіма пропозиціями ще до відвідування офісу і визначитися, який графік вам підходить. В цілому, що більше відкрита компанія для клієнтів, то вона більш впевнена у своїх продуктах.

3. Вам пропонують пройти пробний тест для визначення рівня і відповідної групи

Це важливо з кількох причин. По-перше, вам має бути не надто складно і не дуже легко. Тоді ви будете бачити свій прогрес, і ваш рівень буде рости з кожним заняттям. По-друге, це хороший показник того, що перед вами професійні курси англійської в Києві. У такій компанії достатньо ресурсів, щоб зробити ваше навчання комфортним. Театр починається з вішалки, а у нас важливо забезпечити якісне навчання вже з першого знайомства.

4. Невеликі групи

Невелика група на курсах англійської в Києві – це можливість отримати більше уваги викладача, а також займатися в комфортній атмосфері. Також це говорить про те, що тут віддають перевагу якості.

Yappi Corporate проводить навчання співробітників, у тому числі й онлайн. Тому ви з колегами можете вибрати відповідний курс, а ми забезпечимо якісне навчання.

Я шукаю курси англійської в Києві, але не хочу витрачати час на дорогу

Це цілком розумне бажання. Ситуація на дорогах і переповнений транспорт стомлюють. Ви витрачаєте час, щоб дістатися до офісу і додому, а ще потрібна зайва година, щоб доїхати до курсів англійської. Київ просто з'їдає наш час.

Тут вибір за вами. Ви можете вибрати навчання в інтернеті, тоді ввечері після роботи ви зможете позайматися з дому. Або ж ви обираєте мінімально витратний за часом спосіб – запрошуєте викладача в офіс.

Таке навчання вже кілька років користується популярністю в Києві. Це може бути частина соцпакету у вашій компанії. Уточніть, чи є така можливість у вас. Або ж запропонуйте варіант із самостійним корпоративним навчанням. Таке навчання буде гідним виходом із ситуації. Ви зберігаєте час. Ви зможете підібрати програму під вашу професійну специфіку. Ви викликаєте повагу колег і начальства, адже саморозвиток – це також важлива частина сучасності.

Як наша компанія може вам допомогти в такій ситуації

Ми спеціалізуємося саме на навчанні співробітників компаній. Наші курси англійської в Києві знають давно, ми проводимо, в середньому, 2500 занять на місяць і навчаємо співробітників провідних компаній України.

Ви можете обрати зручний час для занять: ранок, день або вечір. Деякі хочуть займатися в обідню перерву, хтось залишається після роботи, а деякі компанії навіть обирають робочий час для занять. Графік завжди визначаєте ви, а ми підберемо відповідного викладача і програму навчання.

Тож про проблему витраченого на дорогу часу можна не турбуватися.

Я дуже зайнятий, щоб виконувати домашнє завдання

Вчитися без домашніх завдань – все більш популярне явище. Такий запит ми часто чуємо від дорослих студентів. Деякі школи використовують відсутність домашки як один із пунктів для реклами. Але чи хороша це ідея?

Чому на курсах англійської без домашнього нікуди?

 1. Між уроками все-таки є проміжок, тому ви забуваєте матеріал без повторення.
 2. Щоб студенти згадали матеріал із попереднього заняття, викладач витрачає половину наступного. Так ви вчите менше, ніж передбачається програмою.
 3. В особливих випадках матеріал повторюватися не буде, ви будете йти далі, засвоюючи до 15% матеріалу. Так, це більше за 0%. Але набагато менше, ніж якщо б ви обрали курси англійської в Києві з обов'язковим домашнім завданням.

Чому ми так не любимо домашнє завдання?

Швидше за все, ця нелюбов пов'язана з негативними спогадами зі шкільних років. Вам не хотілося виконувати завдання, а хотілося проводити час із друзями. Можливо, його було так багато, що ні на що інше сил не залишалося. В учнів виникають проблеми, якщо завдання виконано погано або з помилками. Усі ці переживання ми забуваємо в дорослому житті, а нелюбов до домашньої роботи залишається. Ось і приходимо ми на навчання з нашими дитячими страхами.

Як курси англійської в Києві позиціонують домашнє завдання?

Якщо ми говоримо про викладачів-професіоналів, а тільки у таких ми й радимо вчитися, то вони домашнє завдання вам не скасують. Швидше за все, фахівець пояснить вам, чому це необхідно:

 • ви повторите вивчений на уроці матеріал;
 • знайдете слабкі місця та звернетеся зі своїми запитаннями до викладача;
 • зможете перенести знання з короткотривалої пам'яті в довготривалу.

Це основні переваги домашніх завдань, але не всі.

Хороше домашнє завдання для людини, яка працює, – те, яке можна виконати менше ніж за 30 хвилин і за яким можна повторити вивчений матеріал. Ми ж у Yappi Corporate пішли трохи далі базових вимог.

По-перше, всі завдання є на онлайн-платформі та можуть бути виконані в будь-який час і в будь-якому місці з використанням зручного гаджета.

По-друге, ми з гордістю представляємо студентам наших основних класів систему перевернутих класів. Скажемо по секрету, що небагато курсів англійської в Києві може похвалитися цією методикою. Водночас увесь світ уже давно знає і використовує такий підхід.

 

Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам - 3

Шукайте ті курси англійської в Києві, які пропонують заняття за системою «перевернутий клас»

 

Перевернутий клас – зручне рішення для домашніх завдань

При такому форматі студенти готуються до занять, тобто ніби як виконують домашку наперед. Спочатку потрібно самостійно ознайомитися з темою майбутнього уроку, вивчити слова. А вже на уроці наших курсів англійської в Києві група розбирає незрозумілі моменти й решту часу практикується. Результат такого навчання завжди вищий за традиційний.

«Невже я зможу розібратися сам у тому, що не опанував ще зі школи?». Доведено нашими студентами – це можливо. Ви подивитесь навчальне відео та виконаєте кілька простих завдань, щоб краще зрозуміти теорію. На уроці викладач обов'язково розбере з вами тему ще раз, але ви вже будете краще все розуміти й більш активно користуватися новим матеріалом у мові.

Так у вас з'явиться і цілком доступна причина для виконання завдання: ви економите час для ефективної практики на заняттях разом зі своїми одногрупниками.

Я хочу вивчати сучасну англійську

Курсів англійської в Києві дійсно багато. Наявність вибору – завжди добре, адже є шанс обрати те, що підходить саме вам. Сьогодні вже нікого не здивуєш комунікативною методикою або заняттями з носіями мови. Але що може бути проблемою, то це застаріла навчальна програма. Підручники і посібники, за якими навчаються на курсах, можуть бути неактуальними, студенти не завжди отримують той запас необхідних слів, який допоможе в типових для них ситуаціях: бесідах із клієнтами, в подорожах тощо.

Сучасне рішення в цьому випадку – це індивідуальний підхід до складання програми. Побажання студентів запитують не для галочки, а для користі.

Зручність нашої школи англійської полягає в тому, що група сформована з приблизно однаковими запитами. Ви всі працюєте в одній сфері, тому і навчання буде проходити за необхідними вам темами.

Викладач і методисти наших курсів англійської в Києві підкоригують матеріал так, що ви постійно будете проходити теми, тісно пов'язані з вашою професією. На одному занятті ви обговорите відео, на наступному прочитаєте спеціалізовану статтю. Відповідно, слова і фрази ви будете вивчати ті, які допоможуть вам у типових робочих ситуаціях.

Як на курсах англійської в Києві вчать корисні фрази?

Вивчення сучасної мови – це не тільки необхідні слова і статті, написані в наш час. Це важливий елемент навчання, але не єдиний. У житті дорослої людини зустрічається багато типових ситуацій: ви сперечаєтеся, аргументуєте свою точку зору, ввічливо виправляєте співрозмовника, ведете презентації.

В англійській є спеціальні фрази, які доречно використовувати в тій чи іншій ситуації. Знання таких виразів якісно піднімає ваш рівень, а з ним і статус з новачка в англійській до просунутого користувача. На багатьох заняттях ми зі студентами вивчаємо ці необхідні фрази і пробуємо використовувати їх у діалогах, дебатах, пробних презентаціях. Нам важливо, щоб студенти дійсно почувалися впевнено в будь-якій ситуації, тому списки таких фраз ми обов'язково практикуємо в різноманітних варіантах протягом навчання.

Використання автентичних матеріалів

Зараз у відкритому доступі багато статей, відео і фільмів іноземною мовою. Ви можете обрати те, що вам до смаку, або що найточніше відповідає вашим професійним інтересам. Ті, хто здатен зрозуміти ці матеріали, мають перевагу перед товаришами, які чекають їх виходу з перекладом або субтитрами. Але чому ж не всі, хто знає англійську, використовують цей ресурс? Причини можуть бути різними: від нестачі часу до неспроможності розуміти зміст таких матеріалів. Наші курси англійської в Києві вчать корпоративних студентів правильно користуватися автентичними матеріалами.

 

Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам - 4

На сучасних курсах англійської в Києві студенти вчаться в тому числі за оригінальними відео, аудіо та статтями, створеним для нейтів спікерів

 

Якщо ви берете статтю або книгу рідною мовою, ви не вчитуватися в кожне слово, намагаючись зрозуміти сенс окремих речень. Ви побіжно проглядаєте текст, оцінюєте, наскільки він цінний і інформативний, а уважно вчитуватися тільки в найважливіші моменти. Іноді вам необхідно також швидко переглянути, скажімо, листівку, і знайти потрібну інформацію, наприклад, адресу або дату заходу. Ми не замислюємося про це, коли йдеться про рідну мову. А коли беремо такий же текст або листівку англійською, то губимося і намагаємося зрозуміти кожне слово. Такі дії – це трата часу і зайва тривожність. Тому ми і не хочемо повертатися до читання іноземною.

Наші викладачі знають про цю проблему, тому на заняттях ви будете вчитися читати «правильно». Так, щоб розуміти загальний зміст, швидко вивчивши текст, або знаходити тільки необхідну інформацію, не звертаючи увагу на «воду» навколо. Так і потім, у вашій звичайному житті, читання і прослуховування автентичних матеріалів не має спричиняти незручності.

Так викладачі допомагають своїм студентам опанувати сучасну мову та навчитися орієнтуватися в іноземних текстах не гірше, ніж в україномовних.

Я не готовий носити з собою книги

Ось тут ми вас розуміємо. Носити книги з собою дійсно зайве, адже сучасні технології дають можливість тримати всю інформацію в телефоні або планшеті. Навчальні матеріали, які пропонують в Yappi Corporate, сучасні та зручні у використанні.

Ми не роздаємо студентам ксерокопії сторінок підручника. Ми зібрали наші найкращі курси в авторському підручнику на онлайн-платформі. Наші студенти отримують доступ до програми за одним кліком. Ми подбали про те, щоб завдання були легкими у виконанні та кожен міг сам себе перевірити. На наших курсах англійської в Києві ви отримуєте підручник, який дозволяє вам відстежувати прогрес і повертатися до вивченого матеріалу стільки, скільки вам необхідно. Ось це дійсно тренд 2021 року: економічно вигідно, але і з турботою про екологію.

Крім того, багато завдань дійсно цікаво виконувати, а оформлення підручника радує креативом і відсутністю непотрібних деталей. З таким підручником ви можете не хвилюватися про вимушені пропуски. Програма включає в себе елементи самонавчання. Коли відвідуватимете наступне завдання, ви просто розберете незрозумілі моменти з викладачем і не почуватиметесь невпевнено через те, що пропустили урок.

 

Що пропонують курси англійської в Києві своїм студентам - 5

 

Тож про що ми говорили?

Сьогодні ми розібрали основні проблеми сучасних дорослих студентів і те, як якісна організація навчання може допомогти в їх подоланні.

 • Якщо ви працюєте з дому, знайдіть хороші курси англійської поблизу дому або онлайн. У статті ми склали список найважливіших критеріїв вибору курсів.
 • Якщо ви не хочете витрачати багато часу на дорогу, найкращим виходом буде організувати корпоративне навчання.
 • Якщо ви проти домашки, ми радимо переглянути свої погляди і згадати, що в Yappi Corporate домашні завдання виконуються швидко на зручній платформі.
 • Якщо ви стурбовані, чи сучасну мову ви вивчаєте, обирайте курси, які пропонують роботу з автентичними матеріалами і навчають корисних розмовних фраз.
 • Якщо ви не хочете носити з собою підручник, обирайте курси англійської в Києві, які використовують онлайн-платформи для навчання.

За будь-яким рішенням вивчати англійську стоїть ваше бажання і мотивація. З'ясуйте для себе, які переваги вам дасть знання англійської мови, і скористайтеся нашими порадами під час вибору відповідних курсів англійської в Києві.

Бажаємо успіхів! Вам обов'язково вдасться прийти до мети цього разу.

Вам можуть сподобатись
Happy Birthday to us! 15 запитань до Yappi Corporate
Читати
Past Perfect Continuous: правила та приклади використання
Читати
Future Perfect – вчимося говорити про майбутнє, як експерти
Читати
Розігруємо місяць англійської на Smart HR онлайн-марафоні
Читати