Самостійні вправи – це можливість доповнити online - уроки англійської для того, щоб прискорити отримання результату. Якщо ви проходите уроки англійської онлайн, виконуйте короткі вправи, які допоможуть повторити й закріпити вивчену на уроках інформацію. Вивчаючи іноземну мову корпоративно, займайтеся таким відпрацюванням разом з колегами для ще більшого ефекту.
 

Додаткові вправи до online - уроків англійської

Вдосконалюватися – значить змінюватися, бути досконалим – означає змінюватися часто (Вінстон Черчилль)

Підвищення рівня англійської мови онлайн за допомогою вправ

Як не дивно, найбільш ефективними вправами стають найпростіші дії, які не забирають багато часу. Головна умова – виконувати їх бажано щодня, чергуючи між собою.
 

  1. Підбір синонімів і антонімів 

Online - уроки англійської передбачають значне та швидке поповнення словникового запасу. Щоб встигати все запам'ятовувати, варто щодня протягом 5 хвилин добирати по 2-3 синоніми й антоніми до певного списку слів. Цей список ви можете брати з попереднього уроку або складати самостійно за будь-якою темою. Якщо ви звикли підвищувати рівень англійської мови онлайн, користуйтеся спеціальними додатками для пошуку синонімів, наприклад, Freerice.
 

  1. Постановка вимови

Під час групових уроків англійської online для корпорацій важко відчутно поліпшити вимову, адже більшість уваги тут приділяється іншому. Навчитися правильно розставляти наголоси, витримувати темп і інтонацію ви можете на розмовних клубах. Також корисно записувати себе на диктофон, дивитися відео англійською з субтитрами та повторювати окремі слова або цілі фрази. 
 

  1. Опис зображень

Простий спосіб підвищення рівня англійської мови онлайн – ви гортає стрічку Instagram або Pinterest і при цьому описуєте фото про себе, вголос або навіть письмово в нотатках або блокноті. У процесі такої вправи ви використовуєте велику кількість прикметників, вчитеся висловлювати власні почуття. 

Додаткові вправи до ваших online - уроків англійської
 

  1. Потік думок англійською

Після заняття на підвищення рівня англійської мови онлайн намагайтеся ще кілька хвилин подумки не переходити на рідну мову. Будуйте внутрішні монологи англійською, використовуючи щойно вивчену лексику. Починаючи з 10 хвилин на день, через деякий час ви й не помітите, як почнете мимоволі думати англійською під час рутинних занять і навіть уві сні.
 

  1. Диктанти

Найчастіше уроки англійської online дають хорошу розмовну базу. А ось поліпшити свої письмові навички і тренувати слух можна за допомогою диктантів. Увімкніть короткий подкаст, главу аудіокниги або інтерв'ю з улюбленим актором, уважно прослухайте невеликий уривок, потім програвайте його знову з паузами й записуйте те, що чуєте. Для перевірки потрібно знайти скрипт або субтитри.

Поділися с друзями