Вивчення англійської онлайн включає в себе всі необхідні граматичні та лексичні теми, які використовує персонал компанії в роботі та спілкуванні з іноземцями. Під час розробки курсів для корпоративного навчання онлайн враховується специфіка бізнесу компанії, що замовила навчання. 

Головною особливістю дистанційного навчання для різних компаній є те, що більше 80% часу занять співробітники спілкуються англійською, активно розвиваючи свої навички. Студенти проводять презентації, беруть участь у перемовинах, а також вчаться спілкуватися діловою англійською мовою за допомогою відеозв'язку. А в керівників завжди є можливість відслідковувати процес вивчення англійської кожним співробітником.

Вивчення англійської онлайн – ефективність для корпорацій
Розвивайте свої сильні сторони за допомогою курсів англійської мови онлайн

Переваги онлайн-вивчення англійської для корпоративних клієнтів

 1. Корпоративні онлайн-курси англійської мови – це високоякісні навчальні матеріали, які розроблені методистами та викладачами мовних шкіл. Усі теоретичні матеріали подаються в лаконічній і чіткій формі, яка зрозуміла як новачкам, так і людям із досвідом.
   
 2. У процесі дистанційного навчання школа вивчення англійської онлайн бере на себе адміністрування всіх навчальних процесів, починаючи від першого уроку й закінчуючи підсумковим тестуванням.
   
 3. Корпоративні курси англійської мови онлайн призначені для бізнесу різних спрямувань. Сюди можна віднести маркетинг, фінанси, логістику, юриспруденцію, медицину, а також IT-технології, HR і багато іншого.
   
 4. Онлайн-курси англійської мови можуть похвалитися індивідуальним підходом до кожного клієнта. Після тестування співробітників розробляється індивідуальний план навчання, який відповідає всім вимогам того чи іншого підприємства. 
   
 5. До основних переваг дистанційних корпоративних курсів англійської можна також віднести доступну цінову політику.
   

Де знадобляться курси англійської мови онлайн?

 • Онлайн-курси англійської мови дозволять працівникам їздити у відрядження за кордон.
   
 • Компанія може брати участь у міжнародних виставках, шукати нових партнерів без послуг перекладачів.
   
 • Відкриваються перспективи проведення презентацій і перемовин для іноземних партнерів, де їх можна переконати, що співпраця з вами – це прекрасна інвестиція.
   
 • Співробітники зможуть проходити курси підвищення кваліфікації, покращуючи професійні навички.
   
 • Вивчення англійської дає можливість кожному співробітнику заробити заслужене підвищення.

Вивчення англійської онлайн – ефективність для корпорацій

Поділися с друзями