Як легко та швидко вивчити англійську мову? Вчити її в компанії однодумців, адже серед них комфортно та весело. А після занять можна ще й провести нараду мовою лордів. Де таке можливе? На корпоративних курсах англійської мови. Ось тільки чи піде наймач на подібний крок? Цілком ймовірно, особливо якщо запропонувати йому недорогі, але ефективні курси англійської мови

Як формується ціна на курси англійської мови в Києві?

На що орієнтуватися під час вибору курсів англійської мови?

Курси англійської мови за низькою ціною – це непогано. Але головне у виборі – це ефективність навчання й отримання практичних навичок на підставі наявної бази. Розглянемо, якісь послуги пропонують у мовній школі Yappi Corporate.

 1. Курс «Базовий» орієнтований на початківців, щоб вчити англійську з нуля, або на тих, хто забув мову після закінчення школи й університету. За 4 місяці група проходить один рівень. Самі заняття заберуть лише півтори години на тиждень. На курси англійської ціна становить 845 грн за одне заняття групи від 2 до 10 осіб.
   
 2. Час переходити до поглибленого курсу, освоїти два останніх професійно орієнтованих рівні й отримати сертифікат «профі в англійській». На це знадобиться рік занять і 4 інтенсивних тренінги з носіями англійської мови. Вартість курсів англійської розраховується за одне групове заняття та складає 895 грн.
   
 3. Немає межі досконалості. У школі Yappi Corporate можна замовити спеціальні тренінги. Вони будуть орієнтовані на сферу діяльності компанії та носити виключно практичний характер. Тут ви відпрацюєте навички спілкування з партнерами і клієнтами, будете захопливо проводити час у дружній компанії, одночасно отримуючи нові знання.
   
 4. Для найсміливіших шибайголів школа пропонує інтенсивний курс під назвою «М'ясо». І це дійсно м'ясорубка – три заняття на тиждень по дві години. До програми курсів англійської мови вартістю в 1095 грн за заняття групи входять освоєння тренінгів, спілкування, семінари, вивчення граматики та теорії. Завдяки частим заняттям матеріал засвоюється швидко та не встигає забутися за тиждень між заняттями.
   

На що орієнтуватися під час вибору курсів англійської мови?
Курси англійської в Києві – ціна визначається якістю

 

Під час вибору курсів англійської мови варто орієнтуватися на професіоналізм педагогів, сучасні підходи до навчання з використанням віртуальних сервісів, можливість контролю знань студентів. Усе це й трохи більше пропонує школа Yappi Corporate, що організовує курси англійської в Києві, ціна на які більш ніж прийнятна.

Поради студентам і учням

У корпоративних курсів є один суттєвий мінус. Вони оплачуються наймачем. Тому так і тягне відкласти підготовку на завтра або післязавтра. З курсами від Yappi Corporate це не пройде. Ми розробили дієву методику контролю знань студентів. Працює система заохочень і покарань. Щоб швидко освоїти англійську на корпоративних курсах, потрібні:

 • самодисципліна та самопідготовка;
 • вміння працювати в команді;
 • здатність виділяти і запам'ятовувати найголовніше;
 • практичні навички;
 • мовна практика.

Вартість курсів англійської мови – не головне в їх виборі, але важлива складова. На курси англійської мови ціни в Yappi Corporate – це ідеальне співвідношення вартості та якості.

Поділися с друзями