YouTube пропонує величезну кількість аматорських і професійних відеороликів, які не тільки розважають, але й дають масу корисної інформації. Цим ресурсом безперечно варто користуватися, коли ви вчите розмовну англійську онлайн. Ви будете тренувати навик сприйняття мови на слух, вчити найактуальніші слова, запам'ятовувати лексичні та граматичні конструкції завдяки зрозумілому відеоряду й асоціаціям.

Як вивчити розмовну англійську мову онлайн на YouTube

Вчити розмовну англійську мову онлайн за допомогою YouTube – це зручно

Вивчення розмовної англійської онлайн за допомогою YouTube підійде тим, хто вже відвідує уроки, як додаткова практика. Навіть пасивний перегляд роликів допомагає швидше досягти поставленої мети. Але краще, звичайно, працювати з тими відео, які ви дивитеся: 

  • виписувати незнайомі слова та дізнаватися їх переклад або значення, а потім запам'ятовувати в контексті; 
  • відпрацьовувати вимову, повторюючи фрази або речення, які ви чуєте;
  • дивитися відео кілька разів без субтитрів для практики аудіювання.

Доповнюючи онлайн - вивчення розмовної англійської такими приємними заняттями щодня, ви набагато швидше розговоритеся та зможете підтримувати бесіду на будь-яку тему.
 

Як вивчити розмовну англійську мову онлайн на YouTube

Додайте YouTube до списку платформ для вивчення розмовної англійської мови онлайн

Розважальні YouTube-канали, за якими можна пройти вивчення розмовної англійської онлайн

1. Speak English With Mr Duncan

Це один із найпопулярніших каналів, на якому можна пройти онлайн - вивчення розмовної англійської. Автор володіє прекрасним почуттям гумору, з ним не буває нудно. Він абсолютно безкоштовно викладає уроки на різні лексичні та граматичні теми, які дозволяють швидше опанувати ази розмовної мови.

2. TED

Канал, який не тільки дозволяє вивчити онлайн розмовну англійську мову, а й отримати професійні поради та лайфхаки. Тут зібрано безліч відео на різні теми: економіка, бізнес, медицина, політика, культура тощо. Пізнавайте нове, захопливе та несподіване.

3. BBC Learning English

Веселий розважальний канал, на якому ви пройдете вивчення онлайн розмовної англійської мови за допомогою ігор, наукових відеороликів і гумору. Перегляд відео розширить ваш словниковий запас, а значить, вам стане легше підтримувати бесіду зі співрозмовниками-носіями.

4. Minute Physics 

Якщо ви хочете знати все про те, як влаштований світ, вам сюди. У коротких анімаційних роликах автор розповідає про складне простими словами. Тут ви знайдете відео про чорні діри, розмір Землі та Сонця, паралельні всесвіти тощо. Мова зрозуміла для студентів середнього рівня. 

5. Learn English With TV Series

Те, що ми так любимо, – вчити англійську за серіалами, фільмами та піснями. На каналі ви знайдете відео по 15-25 хвилин, з якими вам набагато легше будуть даватися правила та нові слова. Тут можна навчитися використовувати синоніми до популярних слів завдяки «Друзям», запам'ятати правила використання Present Simple і Present Continuous за допомогою «Теорії великого вибуху», вивчити складні вислови за «Гаррі Поттером» і пісням Біллі Айліш, а також багато іншого.

Поділися с друзями