Корпоративна англійська онлайн – особливості навчання

Корпоративна англійська онлайн корисна як для співробітників, так і для керівників компаній. Працівники з хорошими знаннями мови вміють грамотно вести переговори та листування з колегами, клієнтами та зарубіжними партнерами, представляють компанію на конференціях та виставках, допомагають розширювати перспективи на міжнародному ринку. Корпоративні курси – це чудова інвестиція у розвиток компанії, а онлайн формат вивчення мови – можливість навчити якнайбільше співробітників.
 

Корпоративна англійська онлайн – особливості навчання

Онлайн курси корпоративної англійської – ефективний спосіб навчити профільної іноземної співробітників із різних міст
 

Особливості корпоративної англійської онлайн


Курси корпоративної англійської включають вивчення всіх необхідних граматичних і лексичних тем, які знадобляться співробітникам компанії в роботі та спілкуванні з іноземцями. Програми та інтенсивність навчання підбираються з урахуванням специфіки бізнесу. Як правило, на дистанційних заняттях понад 80% часу співробітники спілкуються англійською, активно розвиваючи свої навички, вчаться вести презентації, переговори, спілкуватися по телефону та відеозв'язку. Крім того, вони збільшують свій словниковий запас, розвивають уміння критично мислити, а також отримують ту інформацію, яка обов'язково стане в пригоді у розвитку бізнесу. Керівники можуть відстежувати процес навчання кожного співробітника. Вивчення корпоративної англійської онлайн не поступається ефективності очним заняттям і навіть має низку переваг.
 

Переваги корпоративних онлайн курсів 
 

 • Онлайн формат дозволяє одночасно навчати співробітників із різних відділів з урахуванням їх графіків роботи та завантаженості.

 • У процесі онлайн навчання мовна школа корпоративної англійської бере на себе адміністрування всіх навчальних процесів, починаючи від першого уроку та закінчуючи підсумковою атестацією.

 • Інтерактивні навчальні матеріали розробляються методистами та викладачами корпоративних курсів. Усі теоретичні матеріали подаються у лаконічній та чіткій формі, яка зрозуміла як новачкам, так і людям з досвідом. На спеціальних онлайн платформах студент зможе вчити граматику та лексику, робити вправи, тести, дивитися навчальні відео та вивчати додаткові матеріали.

 • Економія часу співробітників на дорогу, можливість займатися з будь-якої точки світу, продовжувати навчання навіть у відрядженні, під час відпустки чи лікарняного.

 • Корпоративна англійська онлайн дозволяє заощаджувати й кошти – можна одночасно навчати велику кількість співробітників, а не компенсувати кожному навчання у різних мовних школах.
   

Корпоративна англійська онлайн – особливості навчання - 2
 

Як проходять онлайн заняття


Для занять з корпоративної англійської онлайн співробітнику знадобиться будь-який гаджет (ПК, смартфон, планшет чи ноутбук), навушники з мікрофоном та доступ до інтернету. Навчання відбувається за допомогою програм для відеоконференцій, наприклад, ZOOM або Skype. Перед початком занять кожен студент отримує доступ до навчальної платформи та інструкцію з її експлуатації.

Кожна школа та її представники мають свої особливості подання знань. Якщо йдеться про корпоративні курси загальної англійської, то найчастіше уроки мають три основні частини:

 • warm up – повторення матеріалу попереднього заняття через спілкування, обговорення питань щодо домашнього завдання;
 • основна частина – вивчення нового матеріалу, практика;
 • заключна частина – висновки, закріплення щойно вивченого матеріалу, пояснення нового домашнього завдання.

Спочатку викладач має налаштуватися на хвилю навчання зі студентом, особливо якщо йдеться про перше заняття. Тому урок може початися з невеликої розмови на загальну тему чи легкого завдання, яке передбачає розмову. Після цього викладач корпоративної англійської онлайн переходить до основної частини заняття: вивчення нової лексики та граматики, практики у групах, спільного відпрацювання нового матеріалу. Наприкінці уроку викладач може пройтись по всьому матеріалу, відповісти на запитання, дати пояснення до домашнього завдання. Деякі викладачі паралельно ведуть конспект зі словами та фразами, які після уроку дають на вивчення спільно з новими словами за підручником.
 

Як почати навчання корпоративної англійської онлайн


Перш ніж замовляти корпоративні онлайн курси англійської мови, необхідно проаналізувати цілі навчання. Залежно від цього менеджери допоможуть підібрати оптимальний формат навчання: базовий курс, інтенсив, заняття на вихідних, тренінг тощо. Крім того, важливо визначитися з пріоритетною темою курсу, адже, крім базової англійської, можна вивчати ділову, вузькоспеціалізовану, іноземну для бізнес-відряджень, ведення комунікацій тощо.
 

Корпоративна англійська онлайн – особливості навчання - 3

Корпоративна англійська онлайн – можливість для колег з різних відділів познайомитись та поспілкуватися у неформальній обстановці

Ще один важливий етап – узгодження всіх комерційних умов та складання розкладу корпоративної англійської онлайн. Для кожної групи можна підібрати індивідуальний графік та інтенсивність занять. Також до початку навчання викладачі тестують кожного співробітника, щоб дізнатися про його базовий рівень, на якому будуватиметься подальше навчання.

У нас є кілька рекомендацій співробітникам, які займатимуться на курсах корпоративної англійської онлайн.

 1. До початку занять перевір якість доступу до інтернету, зарядку гаджета, працездатність камери та навушників.

 2. Підготуй ручку, аркуш паперу або блокнот для нотаток.

 3. Не соромся перепитувати незрозумілі моменти. Якщо викладач зараз пояснює щось, запиши тезово своє запитання, а коли він закінчить, озвуч його. Крім того, не бійся запитувати про незрозумілі моменти, які виникли під час виконання домашнього завдання.

 4. Практикуй засвоєний матеріал. Щоб закріпити нові слова та висловлювання, необхідно навчитися застосовувати їх у живому спілкуванні, наприклад, з колегами та клієнтами. Не зайвим буде завести іноземних друзів зі своєї сфери діяльності. Ти зможеш говорити про бізнес, застосовуючи специфічну лексику, і паралельно дізнаватися про актуальну інформацію для роботи.

 5. Зроби вивчення лексики щоденною звичкою. Коли ти вивчаєш англійську дистанційно, важливо завести щоденні звички, які допоможуть досягти мети. Дорогою на роботу, під час перерви на чашку кави або ввечері у домашній обстановці виписуй та повторюй нову лексику.

 6. Займайся англійською онлайн у вільний час: вчи лексику з серіалів, фільмів та подкастів. Проводь вихідні з користю, читаючи статті англійською або слухаючи подкасти про бізнес. Для підвищення рівня володіння мовою недостатньо запам'ятовувати значення слів. Важливо опанувати вимову та розібратися, у якому контексті правильно використовувати ту чи іншу лексику.

І головне – не бійся помилок і підходь до корпоративних уроків із позитивним настроєм. Це головна складова успіху в будь-якому освітньому процесі.

Вам можуть сподобатись
16 років компанії! 5 запитань до CEO Yappi Віталія Васільєва
Читати
Уроки англійської на курсах та вдома – поради та лайфхаки
Читати
Розмовна англійська: вчимо правильно та цікаво
Читати
Уроки англійської онлайн: як організувати процес навчання
Читати