Спілкування між колегами та бізнес-партнерами частково або повністю перейшло з особистих зустрічей у телефонні розмови та відеоконференції за допомогою спеціальних програм і додатків. Те ж стосується і навчання: тепер корпоративний курс розмовної англійської мови проходить онлайн.

Курс розмовної англійської мови онлайн: мережевий етикет

Студенти відзначають, що вчитися онлайн багато в чому стало простіше. При цьому корпоративна розмовна англійська онлайн із носієм мови по суті нічим не відрізняється від стандартних занять. Не варто забувати, що на таких уроках теж потрібно дотримуватися правил етикету, виявляти повагу як до викладача, так і до своїх колег. Про це й поговоримо далі.
 

Курс розмовної англійської мови онлайн: етикет спілкування

Обов'язково ознайомтеся з правилами онлайн-етикету для робочого й особистого спілкування

Правила етикету на корпоративному курсі розмовної англійської мови онлайн

 1. На уроки розмовної англійської онлайн з носієм мови потрібно «приходити» вчасно. За кілька хвилин до призначеної відеоконференції займіть місце за ноутбуком або комп'ютером, перевірте звук і роботу веб-камери, відкрийте всі потрібні для навчання документи й платформи.
   
 2. Займайтеся в спокійному місці, де ніщо не буде відволікати вас і ваших колег. Подбайте про те, щоб до кадру не потрапляло нічого зайвого, а також про охайність вашого зовнішнього вигляду.
   
 3. Якщо під час онлайн-курсів розмовної англійської мови ви користуєтеся чатом, то звертайте увагу на те, кому ви пишете повідомлення – всій групі або окремій людині. Ну і, звичайно, варто писати тільки у справі, не відволікаючи інших від навчання.
   
 4. Коли ви не говорите під час корпоративного вивчення розмовної англійської онлайн із носіями мови, краще вимикайте звук. Адже шум від дзвінка телефона (його, до речі, варто теж переводити в беззвучний режим на час заняття), набору тексту на клавіатурі, газонокосарки за вікном тощо насправді добре чути – він буде заважати.
   
 5. Не перебивайте свого співрозмовника під час онлайн-заняття з розмовної англійської з носіями мови. Оскільки в такому форматі важче зрозуміти, коли можна говорити, радимо повернутися до дієвого правила з часів школи – піднімати руку (у програмі Zoom є навіть така кнопка). Викладач усе бачить і може модерувати розмову.
   
 6. Проходячи онлайн-курс розмовної англійської мови, пам'ятайте, що інтернет не завжди стабільний, тому можуть виникати затримки звуку або зображення. Намагайтеся говорити не дуже швидко, при цьому чітко й голосно. Також не очікуйте моментальної відповіді з цієї ж причини, запасіться терпінням.
   
 7. У разі технічних несправностей або з інших причин, через які ви не можете відвідати корпоративні курси онлайн розмовної англійської з носієм мови, попередьте викладача або менеджера, щоб на вас не чекали.
   

 

Поділися с друзями