Той, хто вивчає англійську корпоративно онлайн, знає всі переваги такого формату навчання. Але багато хто вважає, що відпрацювати вимову й поставити ідеальний акцент на таких заняттях важко. Пропонуємо ознайомитися з перевіреними способами, як працювати над своєю вимовою, якщо ви вчитеся в online - школі англійської мови.

Консультуйтеся з викладачем

Навіть якщо ви займаєтеся з викладачем онлайн, не соромтеся зупиняти його та ставити запитання. Крім того, не буде зайвим уточнити, чи є у вашій онлайн - школі вивчення англійської мови спеціальний курс для роботи над вимовою.

Говоріть повільніше

Багато студентів вважають, що чим швидше вони говорять, тим краще враження вони справляють. Але насправді через цю звичку ваша англійська невиразна, з помилками. Якщо ви вивчаєте англійську мову в онлайн - школі, не забувайте про особливості передачі звуку через мікрофон і навушники. Коли ви почнете контролювати себе й будете говорити повільніше, спочатку це може здатися вам трохи дивним, але не хвилюйтеся. Це дуже гарна вправа для поліпшення вашої вимови.
 

Online - школа англійської мови. Покращуємо вимову

Навчатися в online - школі англійської мови зручно людям із завантаженим графіком

Використовуйте спеціальні додатки для браузера

Наприклад, Pronounce – це безкоштовне онлайн-розширення для браузера з такими функціями:

  • озвучує виділений вами текст;
  • записує вашу мову;
  • відтворює запис вашого читання, надаючи можливість порівняти з вимовою носія мови.

Слухайте носіїв мови

Хороший спосіб дізнатися, як звучить те чи інше слово, – це створити собі англомовне інформаційне поле. Запишіться в розмовний клуб із носієм в online - школі англійської мови, почніть дивитися регулярно іноземні новини, ток-шоу або серіали – знайдіть те, що до душі саме вам. Але не забувайте про різницю між британською англійською та американською англійською.

Працюйте з веб-словниками

Крім навчальних матеріалів і платформи вашої online - школи англійської мови, почніть регулярно користуватися Cambridge Dictionary. У цьому веб-словнику ви можете перевірити, як одне слово вимовляють носії британської англійської та носії американської англійської./span>

Читайте вголос

Якщо ви розібралися в основних правилах вимови, заведіть звичку читати вголос щодня. Це допоможе вам поліпшити ваші навички, але дуже важливо дійсно розібратися в специфіці вимови різних поєднань звуків. В іншому випадку ви навіть не будете усвідомлювати, що робите помилки, і постійним читанням тільки погіршите ситуацію. Тому краще візьміть у своїй онлайн - школі вивчення англійської мови кілька індивідуальних уроків, під час яких ви пропрацюєте основні правила вимови під наглядом викладача.

Online - школа англійської мови. Покращуємо вимову

Поділися с друзями