Практика англійської мови онлайн найчастіше включає в себе впровадження в повсякденне життя якомога більше «блоків» англійської. Вивчаючи англійську мову онлайн, оточуйте себе іноземною мовою скрізь, де тільки можна. Дуже корисно, наприклад, дивитися або читати іноземні новини: одночасно практикувати англійську та дізнаватися, що відбувається у світі.
 

Практика англійської мови онлайн: читаємо новини

Щоб насолоджуватися життям, потрібно постійно розвиватися

Де читати новини та вчити англійську онлайн

  1. Enpodcast

Корисний ресурс для щоденної практики англійської мови онлайн. Тут ви можете читати і слухати замітки. Подкасти поділені за рівнями знання мови та максимально просто розповідають про те, що відбувається у світі сьогодні. Вивчайте англійську онлайн, поповнюючи свій словниковий запас. Опрацювання одного матеріалу не займе більше 10 хвилин, але ви вже встигнете запам'ятати кілька нових фраз і слів.

  1. Euronews

Дізнавайтеся про події, що сталися в усьому світі, з першоджерел і проходьте онлайн практику англійської мови. Мова тут не адаптована під студентів, тому з елементарними знаннями англійської вам буде важкувато. Деякі новини супроводжуються відеороликами, також ви можете обирати тематику матеріалів, з якими вам цікаво ознайомитися. 

  1. Voice of America

Великий новинний портал створив спеціальний розділ, де ви можете вчити онлайн англійську за рівнями. Абсолютно всі новини тут починаються з відео- або аудіозапису. Прослухавши новину, ви можете ознайомитися з її текстовим варіантом, дізнатися значення нових слів і пройти квіз за темою матеріалу. Ідеальний вибір для тих, хто почав вивчати англійську онлайн. 

  1. BBC Learning English

Зазирайте сюди під час онлайн практики англійської мови. Новини тут випускаються у вигляді роликів із субтитрами та поясненнями до незнайомих слів. До них обов'язково додаються активності та завдання. Оновлення відбувається не так часто, як на наведених вище сайтах, але матеріалу цілком достатньо для вивчення лексики й граматики. За допомогою цього сайту зручно вчити онлайн англійську людям з усіма рівнями знань.

Практика англійської мови онлайн: читаємо новини

Поділися с друзями