Коли ви починаєте вчити іноземну мову, то намагаєтеся запам'ятати якомога більше нових слів і фраз. Саме тому практиці слід приділяти достатньо часу. Навіть із великим словниковим запасом розмовляти іншою мовою важко. Тому розмовна англійська онлайн – це окремий практичний курс, який допомагає зруйнувати мовний бар'єр і подолати сором’язливість. 

Розмовна англійська для початківців онлайн – спілкуємося впевнено

Якщо ви не занурюєтеся в мовне середовище повністю, то багато втрачаєте. Значення багатьох слів, фраз, сленгу й ідіом залишиться для вас незрозумілим, якщо ви випадково натрапите на них. Розмовна англійська для початківців онлайн – курс, який складається з практичних занять. На уроках студенти концентруються на ретельному опрацюванні вимови та сприйнятті мови на слух, а також на розширенні словникового запасу. Щоб нова лексика легше та швидше запам'ятовувалася, викладач у межах заняття модерує активне обговорення теми, а також допомагає студентам розігрувати різні ситуації. Завдяки такій інтерактивній методиці навчання розмовної англійської онлайн ефективне. 

How to say it in English – одне з найпопулярніших запитань

Носії мови завжди готові допомогти тим, хто вивчає англійську. Тому ніколи не втрачайте можливість попрактикувати свою розмовну англійську для початківців онлайн. Тоді ви будете впевнені в достовірності інформації та зможете запам'ятати нову лексику на все життя. 
 

Розмовна англійська для початківців онлайн

Для мовної практики використовуйте спеціальні сайти для спілкування з іноземцями та самостійні вправи


Часто ті, хто тільки почав навчання розмовної англійської онлайн, ставлять запитання своїм викладачам, як перекладається те чи інше слово англійською. Якщо ви хочете те ж дізнатися в носія мови, подумайте про те, щоб правильно поставити запитання. Швидше за все, ви скажете так: «How to say it in English?». Ваш співрозмовник зрозуміє запитання, хоч ви використали неправильну конструкцію. 

Назавжди забудьте цю фразу та запам'ятайте, як правильно поставити це запитання носію мови. Використовуйте такі конструкції:

  1. What`s the English for this thing?
  2. What do you call this thing in English?

Якщо у вас хороший словниковий запас, але ви не впевнені в правильності вимови та перекладу, до кінця не розумієте контекст слова або вислову, то можете уточнити в носія мови. У такому випадку слід використовувати такі конструкції:

  1. Is that the right way to say it?
  2. Is that the right way of saying it?
  3. Did I say it right?
  4. Am I saying that right?

Розмовна англійська для початківців онлайн – найпопулярніший курс сьогодні. Онлайн - навчання розмовної англійської прекрасно підходить тим, кому знайома ситуація «усе розумію, але сказати нічого не можу». Умовно ваші навички володіння мовою можна розділити на пасивні (аудіювання та читання) й активні (говоріння та письмо). Онлайн розмовна англійська для початківців розвиває у студентів здатність говорити й писати. Тобто онлайн - навчання розмовної англійської допомагає збалансувати рівні володіння пасивними й активними навичками. І нічого важкого в цьому немає:

  • вивчили нове слово – одразу попрактикуйте його самостійно в уявних ситуаціях;
  • напишіть кілька речень із цим словом;
  • розіграйте міні-сценку;
  • перекладіть українське або російське слово англійською та навпаки. 

Навчання розмовної англійської онлайн проходить у групах, тому що з декількома співрозмовниками легше активізувати свої знання. На заняттях студенти вчаться використовувати словниковий запас, який у них уже є.

Розмовна англійська для початківців онлайн – спілкуємося впевнено - 2

Поділися с друзями