Якщо ви читаєте цю статтю, то напевно вже вирішили почати вивчення англійської мови, але, можливо, сумніваєтеся: вивчати англійську онлайн або все ж витратити більше часу й піти на офлайн-курси?

Із кожним роком усе більше людей по всьому світу віддає перевагу дистанційному навчанню. Чому так відбувається?

Давайте для початку з’ясуємо, як технічно проходять онлайн-заняття.

Як вивчати англійську онлайн?

В Yappi Corporate для онлайн-вивчення англійської використовуються програми ZOOM і Skype. Обидві платформи дають студентам і викладачеві можливість бачити й чути одне одного, демонструвати різні матеріали, спілкуватися в чаті, обмінюватися файлами. Усі ці функції дозволяють студентам зручно вивчати англійську, а викладачам створювати дійсно цікаві дистанційні заняття. Ви можете використовувати будь-який гаджет: смартфон, планшет, ноутбук або звичайний комп'ютер, підключивши до нього навушники з мікрофоном. Пам'ятайте, що для надійного зв'язку та продуктивного заняття важлива швидкість інтернету.

Як вивчати англійську онлайн?

Вивчайте англійську онлайн разом із Yappi Corporate

Переваги та недоліки онлайн-курсів із вивчення англійської мови

Вивчати англійську дистанційно – зручно, тому що до заняття можна підключитися де б ви не були. Також важливо зазначити, що онлайн-уроки дозволяють не витрачатися на дорогу. Тому робимо висновок, що це заощадження часу та грошей. Але й це ще не все!

Перебуваючи вдома, ви почуваєтеся комфортніше, вам простіше розкритися, розговоритися та вести діалог, а от класна аудиторія, парти, дошка можуть створювати більш напружену атмосферу.

Вам не доведеться весь день тягати з собою підручники, зошити, блокноти тільки тому, що ввечері після роботи потрібно їхати на курси з вивчення англійської мови.

Займатися можна в будь-який зручний для вас час. Ви можете приділити годину-півтори дистанційному вивченню англійської вранці перед роботою, під час обідньої перерви або вже після роботи. Причому якщо заняття закінчуються пізно ввечері, то їх особливо комфортно проводити дистанційно, сидячи у себе вдома, а не ходити після них темними вулицями.

Чи варто вивчати англійську онлайн? Переваги та недоліки

Які ж недоліки курсів із вивчення англійської мови онлайн? Не кожен може налаштуватися на урок, не перебуваючи в аудиторії. Тут варто враховувати самодисципліну та мотивацію. Поставте собі такі запитання:

  • Для чого мені потрібно вчити іноземну мову?
  • Яка моя мета?
  • Як моє життя та кар'єра покращитися завдяки знанню англійської?

Якщо у вас є чітка мета, то питання самодисципліни відпаде.

Деякі студенти нарікають щодо онлайн-курсів із вивчення англійської мови, тому що вважають «живе спілкування» більш ефективним. Варто сформулювати для себе, що таке «живе спілкування»? Вдихати аромат волосся і тримати за руку? Якщо ні, то ми гарантуємо, що онлайн-уроки англійської в Yappi Corporate такі ж живі, як і офлайн.

Переймаєтеся з приводу групових занять? Уже минули часи, коли платформи ледве тягнули одного студента. Сьогодні онлайн-викладачі англійської працюють із групами з 10-20 осіб, при цьому організовуючи роботу в парах та міні-групах, встигають всіх моніторити та виправляти помилки. Кожен бере участь так само, як і на звичайному уроці.

Тож чекаємо всіх на онлайн курсах із вивчення англійської мови Yappi Corporate!

Поділися с друзями