Скайп – це одна з найпоширеніших платформ серед тих, хто вивчає корпоративну англійську онлайн. Вивчення англійської онлайн за допомогою скайпу зручне з технічної точки зору і для самої школи, і для студента. Усе завдяки тому, що онлайн - курси англійської мови за допомогою скайпу дозволяють залишатися мобільними. Це особливо актуально для фахівців, які регулярно їздять у відрядження. Крім того, скайп має зручний і зрозумілий інтерфейс, він доступний не тільки для комп'ютерів, але і для смартфонів. Завдяки цьому ви можете вивчати англійську онлайн за допомогою скайпу, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі.

Специфіка онлайн - курсів англійської мови за допомогою скайпу

Англійська онлайн за допомогою скайпу будується на комунікативному підході навчання. Це зумовлено в першу чергу особливостями програмного забезпечення. Крім того, страх говорити англійською, відсутність навичок живої розмовної мови – це одна з найпоширеніших проблем. Дистанційні уроки ідеально впораються з її рішенням, не поступаючись за якістю офлайн-заняттям.
 

Вчимо англійську онлайн за допомогою скайпу: особливості, специфіка та поради

Онлайн - курси англійської мови за допомогою скайпу зручні для занять з будь-якого місця

Структура уроку на онлайн - курсах англійської мови за допомогою скайпу

Кожна школа та навіть викладач мають свої особливості подачі знань. Якщо йдеться про курси загальної англійської, то найчастіше уроки мають три основні частини:

 • вступ – повторення минулого матеріалу, обговорення питань;
 • основна частина – вивчення нового матеріалу, практика;
 • висновок – закріплення щойно вивченого матеріалу.

Спочатку викладач повинен налаштуватися на хвилю навчання зі студентом, особливо якщо йдеться про перше заняття. Тому урок може починатися з невеликої розмови на загальну тему або легкого завдання, яке передбачає розмову. Після цього викладач переходить до основної частини заняття. Найчастіше студенти і викладачі англійської у Skype працюють в електронних підручниках. Наприкінці уроку викладач може пройтися по всьому матеріалу й перевірити у вас те, що ви вивчили за цей урок. Деякі викладачі паралельно ведуть конспект зі словами та фразами, які ви не знали, і після уроку надсилають їх для вивчення спільно з новими словами за підручником.

Вчимо англійську онлайн у скайпі: особливості, специфіка та поради

Правила ефективності на онлайн - курсах англійської мови за допомогою скайпу

 1. Звинувачуйте нас у банальності, але без перевіреного якісного доступу до інтернету й робочої техніки займатися англійською онлайн за допомогою скайпу неможливо. Тому якщо ви навіть їдете кудись, то перевірте наявність підключення до інтернету, заряд ноутбука або телефона. Випадково перерваний урок точно не підвищить рівень вашої ефективності. Такі, здавалося б, прості дрібниці є показником вашої поваги до часу викладача.
   
 2. Навіть якщо ви працюєте з електронним підручником, підготуйте собі листочок або блокнот, в яких можна буде зробити замітки.
   
 3. Як і на звичайних уроках, не соромтеся перепитувати незрозумілі моменти. Якщо викладач у цей момент пояснює вам щось, запишіть тезисно свої запитання і, коли викладач закінчить, озвучте їх.
   
 4. Не бійтеся помилок і підходьте до уроку з позитивним настроєм. Це головна складова успіху в будь-якому освітньому процесі.
Поділися с друзями