Сьогодні освіта доступна як ніколи. Якщо ви хочете вивчити розмовну англійську онлайн, вам не обов'язково записуватися на онлайн - курси розмовної англійської. Справді, такі заняття найефективніші, але за умови нестачі грошей або часу на школу, підтримувати свій рівень володіння англійською мовою та вчити нове можна самостійно за допомогою YouTube. Тут досить багато освітніх каналів і це хороша можливість вчити іноземну мову весело й, головне, абсолютно безкоштовно.
 

Вчимо розмовну англійську онлайн за YouTube-каналами

Вивчайте розмовну англійську онлайн за допомогою YouTube-роликів

Освітні канали, за якими можна вивчати розмовну англійську онлайн

1. BBC Learning English

Це відомий YouTube-канал, на якому можна знайти величезну кількість пізнавальних і корисних відеороликів різних форматів. Він стане прекрасним доповненням до онлайн - курсів розмовної англійської, адже тут представлені відеоролики з лексикою, в тому числі для бізнесу, майстер-класи, новини, англомовні театральні виступи та багато іншого. Ролики тривають від 1 до 12 хвилин – за цей час блогерам вдається обговорити актуальні та злободенні теми, які не обмежуються правилами англійської мови. Можливість увімкнути субтитри й простий спосіб подачі інформації припаде до смаку тим, хто щойно почав вчити розмовну англійську онлайн. 

2. Learn English with Mr Duncan

Більше 12 років тому на YouTube з'явився канал, де кумедний блогер-викладач містер Данкан вчить розмовної англійської онлайн. Інформація, яка публікується тут, знадобиться як новачкам, так і тим, хто давно проходить навчання. Відеоролики стануть у пригоді й під час корпоративного навчання. На каналі можна знайти короткі відео з граматики та лексики, а також повноцінні заняття до 2 годин.

Вчимо розмовну англійську онлайн за допомогою YouTube

3. engVid 

Цей YouTube-канал підійде, в першу чергу, тим, хто проходить курс розмовної англійської онлайн. Він створений командою викладачів, кожен із яких працює за своєю системою. Обирайте викладача, який вам подобається найбільше, і займайтеся разом із ним, або ж проходьте уроки від усіх вчителів – вибір величезний. Тут представлено безліч відео з граматики, вимови, лексики на всі випадки життя, а також ролики з порадами щодо полегшення навчання.

4. Yappi Corporate

Ми дуже стараємося, щоб відео з викладачами нашої школи допомагали вам дистанційно вивчати англійську. На нашому каналі можна знайти безліч коротких відео на різні теми від бізнесу до масової культури, які розширять ваш лексичний запас, нагадають про основні правила граматики, розкажуть про найпоширеніші помилки тощо. Але крім цього, тут є більш тривалі вебінари для студентів усіх рівнів володіння англійською.
 


YouTube – найпопулярніша відеоплатформа у світі, тут ви точно знайдете курси розмовної англійської онлайн, які відповідають вашому рівню, інтересам і потребам. 

Поділися с друзями