Вам пропонують «Англійську інтенсив у Києві» і обіцяють, що ви вивчите англійську, скажімо, за 2 місяці. Чи варто вірити обіцянкам, чи це черговий трюк? Скажімо так, істина десь посередині. Чого чекати від інтенсивної англійської і як отримати максимум користі, якщо ви все ж зважилися на такий досвід? Готові розібратися? Тоді корисні поради щодо того, як вивчати англійську мову інтенсивно, шукайте в кінці статті.​

Зміст

 1. В цілому про англійський інтенсив
  1.1. Кому підійдуть інтенсивні курси англійської в Києві
  1.2. Цілі інтенсивних курсів англійської
  1.3. Тривалість курсу
  1.4. Інтенсивний курс в «Яппі» для корпоративних клієнтів
 2. Інтенсивне вивчення англійської мови. Поради студентам
  2.1. Англомовне середовище за викликом
  2.2. Доповнення до курсів англійської інтенсиву
  2.3. Трюки для студентів інтенсивних курсів англійської в Києві і не тільки. Study smart
  2.4. Що стоїть за чарівними методиками?

В цілому про англійський інтенсив

Зазвичай у тих, хто планує вивчити англійську мову, інтенсивне навчання викликає суперечливі емоції. З одного боку, вчити англійську інтенсивно передбачає швидкий результат, а з іншого боку, чи можливо це? Кому підходить інтенсивне навчання і що чекати в фіналі, читайте нижче.

Кому підійдуть інтенсивні курси англійської в Києві

Не секрет, що багато хто з нас вивчав англійську в школі, на курсах, з репетитором. У багатьох вже є якась база і невеликий словниковий запас. Чому ж курси англійської продовжують залишатися затребуваними на ринку?

Чи впізнаєте ви себе?

 • Ви збираєтеся змінити роботу і розумієте, що знання англійської стане суттєвою перевагою;
 • Вам обіцяють просування кар'єрними сходинками за умови володіння англійською;
 • Вас чекає відрядження або туристична поїздка за кордон;
 • Ви хочете освіжити знання, щоб відчути себе впевнено під час спілкування;
 • Вам потрібно підготуватися до іспиту, але тестування показало, що необхідно підтягнути рівень мови;
 • Ви відмінно виконуєте завдання в підручнику, але коли доходить до розмови, ви розгублюєтеся і вважаєте за краще слухати.

Якщо в одній з категорій ви впізнаєте себе, інтенсивний англійський курс прийде на допомогу.

Тут ми впритул підходимо до обіцянки «підтягнути за 2 місяці»

Погана новина: чарівним чином англійська сама по собі, як і раніше, не засвоїться.

Хороші новини: інтенсивний курс англійської в Києві допоможе:

 • згадати і структурувати знання
 • розговоритися
 • зануритися в середовище і виходити з заняття, «думаючи англійською»
 • набути знань, необхідних для конкретної мети, наприклад, не загубитися за кордоном, виглядати впевнено на співбесіді і т.д.​

Підсумок: вибравши інтенсивний курс англійської в Києві, ви зможете піднятися на одну сходинку. Обіцяти освоїти цілий новий рівень, особливо, якщо ми говоримо про знання вище середнього, за таку кількість занять було б, м'яко кажучи, перебільшенням. А ось правда полягає в тому, що ви закінчите курс з явним прогресом. Тому уважно слухайте, що обіцяють вам курси.

Цілі інтенсивних курсів англійської

Давайте розберемо основні цілі і те, як допоможе ​вивчити англійську мову інтенсивний курс навчання.

 

Цілі інтенсивних курсів англійської

Визначаємо цілі перед тим, як записатися на англійський інтенсив у Києві

 

Тривалість курсу

Зазвичай курси формату «англійська інтенсив» в Києві пропонують наступні варіанти:

 • 3 рази на тиждень;
 • Кожен день 1-2 заняття;
 • Двічі на тиждень, але багато годин.
 • Тривалість курсу залежить від того, скільки занять в тиждень пропонується. А ось загальна кількість буде рівною приблизно 25-30 заняттям. Відповідно, що більше годин на тиждень ми займаємося, то швидше курс закінчиться. Тому вибираємо графік, виходячи зі свого робочого графіку.

Зверніть увагу, що зазвичай на повторення пройденого часу на інтенсивних курсах англійської залишається небагато. Тому кожне нове заняття - це новий матеріал. Дійсно, англійська мова - це пов'язана система, тому вивчене раніше в тому чи іншому вигляді буде необхідне, щоб рухатися далі. Знати це і розуміти свої можливості важливо при виборі графіка інтенсивного курсу вивчення англійської.

Інтенсивний курс в «Яппі» для корпоративних клієнтів

Ви розумієте, що інтенсивний курс - це те, що вам дійсно потрібно. Чудово! Ми приготували для вас кілька цікавих пропозицій.

Семестр «М'ясо»

Назва говорить сама за себе. Автори курсу описують його так: «Насичено. Брутально. Інтенсивно. »

Що ж на вас чекає?

 1. Це буде 30 уроків по 120 хвилин.
 2. Три рази на тиждень.
 3. Таким чином, через 2,5 місяці семестр буде освоєний.

​​

Інтенсивний курс в «Яппі» для корпоративних клієнтів

Семестри в Yappi Corporate для інтенсивного вивчення англійської

 

Ще не час говорити про квіточки. На першому занятті учасники групи визначаються з метою, і ми методично рухаємося до неї. На кожному занятті студенти отримують ударну дозу нового словникового запасу і граматичну структуру. Нові знання відпрацьовуються протягом заняття до автоматизму.

Головне, що треба пам'ятати, це комунікативна спрямованість занять, які проводяться виключно англійською мовою. Разом 2 години 3 рази на тиждень повне занурення в англійську - ось що вас чекає на нашому інтенсивному курсі англійської мови в Києві.

Між заняттями у вас буде час, щоб «перетравити» засвоєне «м'ясо» і сміливо рухатися далі.

Проте, обсяг, отриманий за такий короткий проміжок часу, дорівнює базовому семестру 4,5 місяця, який пропонує «Yappi Corporate».

Ви готові до «М'яса», інтенсивного курсу англійської в Києві? Залишайте заявки у нас на сайті: yappicorp.com.ua

Тренінги

 • Тренінги - це свого роду альтернатива інтенсивним курсам англійської в Києві.
 • Один тренінг - це 90-хвилинне заняття, спрямоване на певну галузь.
 • Ми пропонуємо тренінги за трьома напрямками: «Business» (бізнес), «Skills» (навички) і «Grammar» (граматика).
 • Під час тренінгу під керівництвом досвідченого викладача ви прокачаєте певні навички і отримаєте необхідний словниковий запас.
 • На відміну від інтенсивних курсів англійської, кожен тренінг - це як окремий предмет.

Тобто ви можете зібрати свій набір, виходячи з потреб, і не прив'язуватися до програми. Ознайомитися з наявними тренінгами можна у нас на сайті:​https://yappicorp.com.ua/courses

Інтенсивне вивчення англійської мови. Поради студентам

Ну що, ви готові змінити своє життя в інтенсивному режимі і стати на один щабель ближче до ідеалу? Приготуйтеся! Дійсно якісні зміни за 2 місяці реальні. А якщо ви внесете кілька змін в свій розпорядок дня, то результат буде ще більш блискучим.

Англомовне середовище за викликом

Тож ваша мета - розговоритися. Найкраще розговоритися допоможуть розмови. Для розмовної англійської інтенсивний курс включає в себе велику кількість годин обговорень, діалогів, висловлення своєї точки зору і коментарів до прочитаного, почутого або переглянутого тексту.

Напевно, ви чули успішні розповіді тих, хто пожив в англомовному середовищі - ось вже дійсно англійська інтенсив. Що ж робити, якщо такої можливості немає. Влаштуйте собі англомовне середовище самі.

 • Поміняйте мову всіх гаджетів на англійську, якщо ви ще це не зробили. Спочатку буде незвично, але ви звикнете швидко.
 • Замініть наше радіо і канали англійськими. В Інтернеті досить просто підключитися до радіостанції в Каліфорнії або самому Лондоні, або знайти новинний канал. Не обов'язково шукати навчальні подкасти. Розважальні і інформаційні передачі цілком підходять для нашого з вами завдання зануритися в середовище.
 • Візьміть за правило переглядати новинні портали англійською. Відкрийте сайт, пробіжіться по заголовках, а якщо щось зацікавить, то і почитати можна.
 • Те ж саме відноситься і до вибору фільмів в кінотеатрі. Чому б не прочитати опис та відгуки англійською? Ось же вона - жива мова!
 • Починайте думати англійською. Вас в думках точно ніхто не переб'є і не помітить помилки. А ця навичка допоможе швидше навчитися спонтанно висловлювати свої думки і набути впевненості. Почніть з невеликої кількості часу. Наприклад, потрібно описувати про себе, що ви зараз робите або плануєте.

Доповнення до курсів англійської інтенсиву

Ви вже знаєте, що інтенсивне вивчення англійської мови в Києві проходить протягом 2-3 місяців. Це цілком відчутний період часу, так що можна трошки потерпіти і зробити трохи більше. Адже скоро все закінчиться і залишиться тільки радіти результату. Які ж додаткові зусилля допоможуть прискорити прогрес?

 1. Займайтеся кожен день. Незалежно від того, чи пропонують вам домашні завдання чи ні, ви можете ще раз відкрити матеріали уроку та переглянути їх. Гарантуємо, один раз ви точно скажете собі: «Точно! Це ж було на уроці, а я вже й забув (а)».
 2. Встановлюйте додатки-картки для вивчення слів, наприклад, відомі «Anki» або «Quizlet». Ви можете знайти готові списки слів або записувати свої. Тепер у будь-якому місці, наприклад, в черзі або по дорозі на роботу, у вас буде можливість повторити слова, які ви проходили на курсах англійської інтенсиву. Плюсом додатків є те, що програма сама буде давати слова на повторення.
 3. Використовуйте слова у реченнях. Складайте хоча б кілька речень на день, записуйте їх, повторюйте.
 4. Прочитайте книгу. Виберіть те, що вам до смаку і по снаги і читайте для задоволення. Порада: для такого читання краще вибрати книгу, яка легше, так більше шансів, що ви все ж дочитаєте її до кінця.

​​

Інтенсивне вивчення англійської мови. Поради студентам

Що варто знати перед тим, як записатися на англійський інтенсив у Києві

Трюки для студентів інтенсивних курсів англійської в Києві і не тільки. Study smart

Отже, ви зважилися на курс інтенсивної англійської. Ми підготували кілька «чарівних пігулок», які допоможуть зібратися і отримати максимум користі від інтенсивного курсу англійської мови.

Чули що-небудь про вираз «study smart»? Це про те, як при менших витратах отримувати більше користі. До речі, просто дуже багато статей і відео англійською, тому сміливо забивайте в пошук і отримуйте подвійну користь.

А ми зібрали список дієвих прийомів.

 • Мнемоніка. Допомагає запам'ятати інформацію за допомогою асоціацій.

На інтенсивних курсах англійської вам запропонують велику кількість інформації. Придумуйте рими, прив'язуйте слова до місць або малюйте образи. Так інформація запам'ятається надійніше. Головне правило, що асоціації повинні бути близькі і зрозумілі саме вам.

 • Mindmaps (інтелектуальні карти). Допомагає систематизувати і візуально представити інформацію, чи то набір нових слів, текст презентації чи есе для письмового іспиту. 
 • Ні зазубрюванню. Завчив-здав-забув. Пам'ятайте такий метод підготовки до іспитів в університеті? Кидайте старі звички. Повторіть своїм словами те, що прочитали або почули. Складіть історію зі слів або з новою граматичною конструкцією. Так замість механічного запам'ятовування ви станете вчитися усвідомлено.
 • Повторюйте матеріал. Інтенсивний курс англійської не дасть вам можливості часто повертатися до того, що було пройдено. Тому частіше самостійно повертайтеся до пройденого. У чому тут фішка? Ви освіжаєте знання і ще раз свідомо їх використовуєте. Вам здається, що ви забули матеріал? Повторення дасть можливість перенести інформацію з пасивного в активний арсенал знань.
 • Зосередьтеся. Відсуньте гаджети подалі, вимкніть звук мобільного і в тиші зосереджено виконайте декілька завдань. Через 30 хвилин зробіть паузу. Багатозадачність - це важлива якість для нашого часу, але під час інтенсивного курсу вивчення англійської мови краще віддатися повністю одній справі.
 • Короткі паузи допоможуть перезавантажитися і продовжити заняття зі свіжою головою. Витратьте паузу на щось приємне.
 • Пам'ятайте про фізичне навантаження. Трохи пройдіться пішки після курсів інтенсивної англійської, завітати до спортзалу або басейну.

Невелика фізкультура допоможе мозку впоратися з інтенсивними розумовими навантаженнями і допоможе розслабитися.

Що стоїть за чарівними методиками?

Всі чули про «метод Ілони Давидової» або «25-й кадр». Але чому ж ми все ще вільно не говоримо усіма мовами світу, а витрачаємо час і гроші на вивчення іноземної мови? Ми не беремося викривати відомі методики. Цього вже достатньо в мережі. Скажемо лише, що у всіх методик є свої шанувальники. Комусь дійсно допомогло прослуховування і повторення фраз або харизматичні пояснення правил з жартами і асоціаціям. Але це не означає, що «раз допомогло сусідові Петі, то допоможе і мені». Універсального методу не існує. Знайдіть свого спеціаліста і позитивно розмірковуйте про майбутнє. У вас все вийде.

 

Тож у цій статті ми дізналися:

 • що інтенсивний курс допоможе вам підвищити знання за 2-3 місяці, але ніяк не вивчить відразу весь англійський за вас;
 • що вам підійде інтенсивне навчання англійській в Києві, якщо ви хочете вільніше говорити або підготуватися до важливої ​​події;
 • що оточити себе англійською на 2 місяці безумовно допоможе поліпшити рівень мови
 • що асоціації та інтелектуальні карти навчать «вчитися з розумом» і якісніше засвоїти матеріал;
 • що повторити пройдене своїми словами набагато корисніше автоматичного зазубрювання.


Успіхів вам з англійською! І ми завжди готові доставити англійську в ваш офіс!

Поділися с друзями
Вам можуть сподобатись: