Організувати корпоративне навчання співробітників англійській - завдання непросте. Необхідно підібрати графік, знайти приміщення, контролювати процес, визначитися з викладачем або школою. Як зрозуміти, що викладач знає мову і вміє навчити? "Yappi Corporate" вирішили вам допомогти і склали список поширених запитань. Давайте поговоримо про організацію, процес навчання і часті переживання про те, як вивчити англійську. А ще розкриємо деякі секрети.

Про нас – школу корпоративної англійської мови

Що означає "Яппі Корпорейт"?

Yappi - це абревіатура: Young Ambitious / Aspiring Professional People. (Молоді цілеспрямовані професійні люди.) А слово "corporate" додає, що ми працюємо з корпоративними клієнтами. "Яппі" в Києві допомагає всім, хто готовий вчитися і розвиватися, не відходячи від робочого місця.

"Яппі Київ" або "Яппі Корпорейт" - як правильно?

"Яппі Корпорейт". Адже в назві Яппі кожна буква говорить щось про нас. Так, ми знаходимося в Києві, але головне те, що наш сектор - "corporate", тобто ми надаємо англійську в офіс компаній.

Що хочуть знати про "Yappi" HR та керівник

Чому "Яппі" англійську нам надасть на високому рівні?

 1. "Yappi" має досвід більше 12 років.
 2. Ми спеціалізуємося на навчанні саме в форматі "Яппі корпоратив", тобто розуміємо, що хоче отримати наш клієнт і навчаємо професійно.
 3. Програма навчання складена таким чином, щоб дати максимальну користь за мінімально можливий термін.
 4. Викладачі мають постійну можливість розвиватися в ногу з часом завдяки роботі методичного відділу.
 5. Почитайте про "Yappi" відгуки від реальних студентів і переконайтеся, що нам можна довіряти.​

Як зареєструватися в школі "Яппі Корпорейт"?

Для цього необхідно зв'язатися з менеджером або залишити заявку з контактним номером телефону на сайті. Ми допоможемо організувати процес швидко і безболісно.

"Yappi Corporate" і "Yappi Business English School" - це одне й те саме?

Ні. Ми працюємо з компаніями, тому нас і знають як "Yappi Corporate English for Companies" (Яппі Корпрорейт. Англійська для компаній) А "Yappi Business English School" - це курси бізнес англійської для індивідуальних клієнтів.

Як контролювати процес навчання?

Ми пропонуємо сучасну CRM систему "YC Cloud", де відображається відвідуваність, домашні завдання і результати проміжних тестів. Тести, до речі, проводяться кожні 4-5 занять.

За якою програмою ми будемо навчатися?

У "Яппі" англійську вивчають за загальною, бізнес- або змішаною програмою. Ми визначаємо рівень, уважно вислуховуємо побажання щодо педагога, тематики та інших особливостей. Наприклад, вам цікаво розвинути письмові навички в бізнесі або навпаки, хочете, щоб співробітники могли спокійно спілкуватися на будь-які теми з клієнтами. В "Yappi Corporate" ми обов'язково враховуємо всі побажання і пропонуємо найбільш ефективне рішення.

На якій програмі ви б не зупинилися, ми гарантуємо комунікативну спрямованість, тобто англійська вивчається в розрізі життєвих ситуацій - "Ведення презентації", "Замовлення туристичної путівки" або "Обід в ресторані".

Чи підійде одна група для всіх?

Ми рекомендуємо розділяти співробітників за рівнем. Це підвищує ефективність і мотивацію співробітників в рази. Адже завжди цікавіше дізнаватися щось нове кожен раз і розуміти, що відбувається навколо.

Які програми існують?

 

 

З розцінками можна ознайомитися на сайті:​ https://yappicorp.com.ua/ua/courses

Хто буде нас вчити?

Наші викладачі - україно- чи російськомовні фахівці, які знають мову і розуміють, як її подати. Всі фахівці пройшли необхідну підготовку і постійно розвиваються завдяки зусиллям нашого методичного відділу. За бажанням ми можемо підібрати Вам носія мови.

Чи можна замовити пробне заняття в "Yappi Corporate"?

Так, щоб переконатися, що програма, підручник і рівень групи збігається з реальністю. Ми розуміємо, що люди, що працюють в business сегменті, цінують час і якість, тому за запитом ми пропонуємо демо-уроки ще до початку реєстрації.

Як бути, якщо не всі співробітники працюють в Києві?

Для цього ми пропонуємо використовувати онлайн-платформу. Це може бути як для окремого учасника групи, так і для групи в цілому. І ще, секрет від "Yappi", Київ - це не єдине місто, де ми проводимо уроки. Ми допоможемо підібрати вчителя. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше.

Чи є можливість займатися індивідуально?

Звичайно! Студенти "Яппі" англійську можуть вивчати індивідуально, очно або онлайн.

Де можна прочитати відгуки про "Yappi"?

У нас на сайті або на сторінці в Facebook.

Питання студентів "Яппі"

Як проходить урок?

Весело і продуктивно. Ми серйозно! Адже матеріал засвоюється краще, коли вам цікаво. Це ми і враховуємо, коли готуємося. І ми знаємо, як це зробити так, щоб і користь була, і очі горіли, коли студенти "Яппі" англійську вивчають. В кінці уроку Ваш словниковий запас стане багатшим, а речення складати ви будете більш правильно.

Навіщо грати в ігри, якщо я прийшов вчитися?

Ігри у нас проводяться виключно з навчальною метою. Багаторічна практика показує, що активність, в тому числі й фізична, сприяє кращому запам'ятовуванню матеріалу.

Від чого залежить результат на уроках "Yappi Corporate"?

Приготуйтеся дізнатися правду. Все залежить від вас. Для того, щоб піднятися на цілий щабель вгору, будьте активним на уроці, ставте запитання, говоріть, говоріть і ще раз, говоріть і виконуйте домашні завдання.

Якщо говорити мовою метафор, ми пояснимо, покажемо, як їхати на велосипеді, ми підтримаємо, щоб ви не вдарилися коліном, ми будемо пояснювати, де ви крутили педалі правильно, а де забули перемкнути швидкість, але ми ніяк не зможемо крутити педалі за вас. Інакше кажучи, хто буде вести велосипед?

Чи обов'язково робити домашні завдання?

Так, "домашки" потрібні. Якщо вони правильні, звичайно. Що значить правильні? Вони не займають багато часу і потрібні для того, щоб у комфортній обстановці закріпити все, що вивчалося. Ці 15-20 хвилин мають велику силу. Ви й не помітите, як станете гордовито дивитися на колег, які говорять "I student", "He do not like pizza." Або вводять в пошуковій системі "Яппі Київ".

Що таке "Яппі Клауд" і як в нього потрапити?

Клауд, або YC Cloud, - це такий сучасний журнал, де можна стежити за своїм прогресом і бачити домашнє завдання. Ви знайдете там багато цікавих фішок. Наприклад, запис на онлайн-урок або корисні матеріали для самоосвіти. Потрапити туди нескладно. Після запису в групу ми відправляємо лист з інструкцією до доступу в хмару. Заходьте і освоюйтеся, а в разі питань зв'яжіться з нами або уточніть у викладача.

Три години на тиждень - це мало, що робити?

Заведіть корисні звички. Наприклад, дивитися улюблений серіал англійською або читати статті без перекладу. Попросіть педагога порадити корисні ресурси на цікаві вам матеріали. Знайдіть серед колег таких же любителів англійської та влаштовуйте English ланчі. А ще перевірте наш сервіс "Ask Yappi". "Ask Yappi" - це безкоштовні короткі онлайн-сесії на встановлену школою тему. Записатися можна в вашому YC Cloud у вкладці "Services".

У мене часті відрядження, як бути з пропусками?

Що б вивчати англійську з "Яппі", Київ - не єдине місце розвитку. Варіантів кілька, не дарма ж наша спрямованість - "corporate". Ви можете підключатися до групи по Скайпу. Ви можете самостійно перевіряти і виконувати домашнє завдання з YC Cloud, а потім поставити запитання, коли приєднаєтеся.

 

 

Я не люблю письмові завдання.

"Яппі" знає про це. Ми фокусуємося на розмовній практиці. Тому, якщо письмові завдання і зустрінуться, то це дасть можливість відпочити і побути наодинці зі своїми думками.

Як бути, якщо я не хочу займатися на Pre-Intermediate, хочу відразу до Intermediate? Мені потрібно, щоб було "складніше".

Ви не боїтеся труднощів, і це чудово! Але перед тим як остаточно прийняти рішення і перейти в іншу групу, спробуйте свою групу з "Yappi Corporate. English for Companies". Можливо, ви побачите, що є куди рости "вшир", а не "вгору", тобто можна ще довчити слова і потренуватися висловлювати свої думки правильно і логічно, зрозуміти матеріал. Сходіть "в гості" до іншої групи і задайте собі питання: "А де я отримаю більше користі з урахуванням того, що у мене повний робочий день і багато домашніх обов'язків". Ви ж розумієте, що рівень "вище" - це в два, а то і в три рази більше самостійних зусиль, правда?

Тренінг від "Yappi Київ". Ефективно розвиваємо необхідні навички.

Чим тренінг відрізняється від заняття?

Зазвичай тренінг - це самостійна тема, яка не пов'язана з основним курсом. Наша мета розвинути і закріпити обраний навик за короткий час.

Які тренінги ви пропонуєте?

"Yappi Corporate" розробили вже більше 25 тренінгів. Ми виділяємо такі напрямки:

 1. для бізнесу "Business correspondence" (ділове листування) або "Managing conflicts" (управління конфліктами),
 2. розвиток навичок комунікації "Meetings and negotiations" (наради і переговори) або "Presentation skills" (навички презентації)
 3. граматика "Future tenses" (Майбутній час) або "Phrasal verbs" (фразові дієслова)

Як замовити?

Тут все просто, зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште заявку на сайті.

Для кого?

Вам це підходить, якщо:

 • Ви плануєте використовувати обраний навик найближчим часом;
 • Ви хочете отримати більше розмовної практики;
 • У вас мало часу, але припиняти вивчення мови не хочеться;
 • Ви любите, коли чітко, швидко і по суті.

Як вибрати тему?

Перегляньте список готових тем. Подумайте, що ви хочете отримати в результаті. Поставте запитання нам, "Яппі Київ". Ми з радістю допоможемо задовольнити Ваш запит.

Я не знайшов те, що мене цікавить.

Обов'язково зв'яжіться з нами уточніть, що саме ви хочете отримати. Наша мета - поділитися тим, що ми вміємо найкраще і залишитися максимально корисними для наших клієнтів.

"Yappi Corporate English for Companies". Вопросы про изучение английского с нами

Де знайти мотивацію?

"Yappi Corporate" радить визначитися з метою вивчення англійської: для себе, для подорожей або для роботи.

Не забувайте використовувати нові знання, навіть якщо це перегляд шоу або серіалу англійською, ви все одно помітите, що процес іде.

Використовуйте принцип похвали, подаруйте собі тістечко або похід в кіно за добре написаний тест або виконане домашнє завдання.

Фокусуйтеся на позитивному, на своєму успіху, а невдачі та поразки - це лише частина цілого.

В "Яппі" англійську викладають так, що дотримуються всіх вищевказаних підказок​: врахуємо мету, подивимося уривок серіалу, похвалимо, підтримаємо і сфокусуємо на успіх.

Які ступені англійської в "Yappi Corporate English for Companies"?

Від Beginner до Advanced, дивіться табличку.

Відповідність Шкали CEFR

 

 

В "Яппі Київ" ми уважно ставимося до того, щоб навчання було зручним, так як це пов'язано з питанням про мотивацію і успіхи.

Скільки потрібно часу на рівень?

"Yappi Corporate. English for companies" в Києві пропонує семестри від 30 до 48 занять в залежності від вашого запиту. Ми в "Yappi" відгуки наших клієнтів чуємо і розуміємо, що така система працює відмінно!

Що я можу зробити самостійно, щоб вивчати англійську?

Навіть якщо ви не є студентом "Яппі" в Києві, ми все одно вболіваємо за те, щоб ваша англійська динамічно розвивалася. Ви завжди можете відвідати наш блог, щоб подивитися вебінар або прочитати поради від колективу "Яппі Корпорейт".

Чим бізнес англійська відрізняється від загальної в "Yappi Corporate"?

Відмінності в тематиці уроків. Бізнес-спрямованість - мається на увазі бізнес словник і розбір типових ділових ситуацій: презентації, переговори, спілкування з клієнтами і т.д. За запитом "Яппі Корпорейт" зробить акцент і на ділову переписку.

Як легше запам'ятовувати слова?

Головне правило: вчіть їх не індивідуально, а в контексті. Так потім легше згадати.

 • Черпайте нове з передач, книжок або журналів.
 • Пробуйте складати речення або історії.
 • Придумуйте асоціації, що смішніше, то краще.
 • Думайте англійською.
 • Періодично повертайтеся до вивчених матеріалів, щоб освіжити пам'ять.
 • Ведіть запис так, як зручно Вам: списком, ілюстраціями, схемами.
 • "Яппі Корпорейт" радить: освойте мобільні додатки для вивчення слів. Це допоможе.

Ми хочемо більше граматики!

Педагоги "Yappi" відгуки читають і знають, що це найпоширеніший запит. Ми вас чуємо і робимо все для того, щоб студент Яппі звучав правильно. Ще один наш "секрет": чи знаєте ви, що вчити граматику можна не тільки слухаючи лекцію? Можливо, зараз, коли ви розмовляєте, викладач слухає вас і аналізує, що ще потрібно підучити. Або ось, виконуючи це творче завдання, ви якраз запам'ятовуєте, як правильно потрібно сказати в конкретній ситуації. І в кінці кінців, що ви хочете по завершенні курсу: написати граматичний довідник або розмовляти без бар'єру?

Як пісні і фільми допомагають вивчати англійську?

 1. Ви слухаєте мову носіїв мови і розвиваєте сприйняття англійської на слух.
 2. Ви вчитеся, не помічаючи цього.
 3. Це допомагає зануритися в "середовище" і сприймати англійську природним способом.
 4. Англійська - це жива мова, вона розвивається і змінюється щодня. Але тут в Києві складно стежити за всіма змінами. А ось розбір слів з пісень або фільмів допоможе поповнити запас сучасною лексикою. До речі, у нас постійно з'являються матеріали для студентів "Яппі Київ", засновані саме на цій тематиці. Всі матеріали знаходяться у вільному доступі, так що вперед!

Залишилися питання? Звертайтеся! З радістю допоможемо вам знайти відповідь!

Поділися с друзями
Вам можуть сподобатись: