Як команда з 4-х осіб організувала навчання 80-ти співробітників Henkel

...та залучила 250 студентів з інших компаній

 

Як команда з 4-х осіб організувала навчання 80-ти співробітників Henkel

 

Клієнт

Компанія «Хенкель», що займає провідні позиції у сегментах промислових та споживчих продуктів завдяки потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям, що розробляються трьома бізнес-підрозділами:

  • «Клейові технології» (Ceresit, Момент);
  • «Косметичні засоби» (Silan, Gliss Kur, Taft, Palette, Fa);
  • «Засоби для прання та догляду за оселею» (Persil, Perwoll, Bref, Somat, Clin).

Успішна діяльність компанії «Хенкель», заснованої в 1876 році, триває вже понад 140 років, а загальна чисельність працівників становить близько 53 000 осіб. Це надзвичайно різноманітна команда знавців своєї справи, яких об’єднують потужна корпоративна культура та спільні цінності.
 

Завдання

Організувати потокове навчання бізнес-англійської для 80 співробітників. Як на території замовника, так і в кількох інших містах в онлайн-режимі. Основна мета – довести всіх студентів до рівня Upper-Intermediate включно.

Перед співробітниками стояло завдання проходити один рівень за семестр. Якщо з об'єктивних причин це було неможливо, то школа мала продовжити семестр того самого рівня за індивідуально адаптованою програмою.  Школа мала надавати розгорнуту звітність відвідуваності та успішності співробітників у CRM-системі онлайн.

 

Процес навчання

Тестування співробітників успішно провели за допомогою онлайн-тесту, а також усного опитування кожного особисто у віддаленому форматі.

Співробітники хвалять своїх викладачів та розповідають про систему навчання близьким родичам, які працюють в інших компаніях. Так до навчання в компанії YC приєднуються співробітники й інших компаній.

HR-фахівці Henkel Ukraine цінують прозорість та багатофункціональність yCloud. Студенти досить швидко звикають до платформи та добре орієнтуються у додатку. Особливо оцінили новацію, запроваджену під час пандемії у вигляді інтерактивного підручника.

Компанія активно навчає як рядових співробітників середньої ланки у групах, так і керівників відділів індивідуально, включаючи sales department, marketing, project managers, brand managers, IT-specialists.

У 2019 році компанія збільшила обсяг співробітників на навчання вдвічі – і ми запустили додатково десять проєктів. Усього з компанією «Хенкель» співпраця триває понад сім років.

 

Перехід в online

Співробітники компанії досить легко та швидко перейшли на навчання онлайн.

З 2020 року компанія без припинення продовжує вчитися у такому форматі й горя не знає.

 

Як працюємо тепер

Співробітники компанії Henkel Ukraine також практикують створення презентацій та звітів англійською мовою.

Специфіка навчання співробітників компанії полягає ще в тому, що викладачам потрібно бути готовими до періодичного скасування занять або їх «заморозки». Але YC і до цього підготовлені, оскільки наша кількість «заморозок» дозволяє йти назустріч студентам.

Співробітники охоче звертаються до нас безпосередньо через менеджера або HR із побажаннями чи зауваженнями. Опитування за результатами викладання ми проводимо після першого пробного заняття, а також упродовж семестру.

Сміливо йдемо назустріч усім викликам і поки Henkel каже: «Excellence is our Passion», ми додаємо: «...so let’s learn English!»

Даймо вогню
і вашим співробітникам!
Останні кейси
Англійська без багів: проєкти з тренінгами для айтівців Innovecs
Дивитись