Вивчення англійської з носієм мови має як переваги, так і недоліки. Для того, щоб ви могли розуміти, чого чекати від таких уроків і як отримати максимальну користь, ми підготували 10 важливих пунктів.

Зміст

 1. Які вони, носії мови
 2. Носії якої мови вам потрібні
 3. Рівень знань і англійська з носієм мови в Києві
 4. Вивчення англійської з носієм самостійно
 5. Вивчення англійської з носієм мови в Києві у групі
 6. Розмовні клуби з носієм мови
 7. Чи потрібні вам заняття з носієм
  7.1. Постійний розвиток українських фахівців
  7.2. Сучасні технології
 8. Де шукати курси англійської з носієм мови в Києві
 9. Поради щодо спілкування з носієм мови
 10. Чого не може носій англійської мови

Також читайте про те, як англійська з носієм мови в Києві допомагає вивчати найактуальнішу лексику.

 

Англійська з носієм мови в Києві – обговорюємо топ-10 порад

Актуально як ніколи! Якщо тобі довелося починати все спочатку – ось добірка коротких курсів англійської для влаштування на роботу від онлайн-маркету курсів Booyyа.

Тримай -30% з промокодом HIRED30 і проходь курси:

 • LinkedIn Tutorial – 137 грн
 • Business English: CV, Cover Letters and Job Interviews – 157 грн
 • Elevator Pitch – 118 грн
 • 100 прикметників англійською для роботи в офісі – 137 грн
 • SMALL TALK в бізнес-середовищі – 137 грн
  та інші

Прокачай силу, дух і англійську з Booyyа. Все буде Україна!

Які вони, носії мови

Перш за все, важливо розуміти, що курси англійської з носієм мови в Києві пропонують різних фахівців. Під харизматичною особистістю цілком може ховатися представник англомовних країни без спеціальних знань. Уявіть, що вам, юристу або економісту, запропонували змінити сферу діяльності й зайнятися викладанням рідної мови іноземцям. Як це зробити? Як пояснити, що слова потрібно змінювати, що існують відмінки? Не поспішайте судомно згадувати курс рідної мови з часів школи, ми наводимо такі приклади спеціально, щоб показати: вміння говорити мовою і вміння навчити – це два абсолютно різних навики.

 

Англійська з носієм мови Київ

Звертайте увагу на рівень підготовки носія мови

Досвідчений фахівець зможе поступово, структурно піднести матеріал так, щоб не заплутати студента, в такому носій буде дійсно корисним. Таким умінням навчають університети або спеціальні міжнародні курси з підготовки викладачів. Так-так, вони є. Виходячи з наведеного вище, робимо такі висновки про носіїв мови:

 • носій мови з дипломом викладача – той самий, який зрозумів, що це його покликання, закінчив університет або спеціальні курси;
 • фахівець, але іншого напрямку, який з певних причин зайнявся викладанням англійської.

Що спільного і відмінного у цих двох викладачів?

По-перше, акцент. Більше ніяких «зе тейбл», англійська мова з носієм мови надає можливість чути той самий акцент, ті звуки й інтонацію, якими володіють носії мови.

По-друге, дізнаєтеся з перших вуст правдиві історії про життя і традиції за кордоном.

А що ж різного? Рівень підготовки та розуміння своєї справи. Ловіть той самий лакмусовий папірець, який покаже професіоналізм педагога. Звертайте увагу на те, скільки вам на курсах англійської з носієм мови в Києві дають розмовляти. Слухати прекрасну англійську мову в Києві, звичайно ж, корисно, але розговоритися ж потрібно вам.

Носії якої мови вам потрібні

Курси англійської з носієм мови в Києві набули чималої популярності, а це значить, що попит на таких фахівців зростає з кожним роком. Про що це може говорити? Наприклад, про те, що під гордою назвою «носій мови» може ховатися представник іншої країни, де англійська мова – це друга державна. Уявіть собі, що вас навчає викладач, якому і англійська не рідна, і вашої мови він не знає.

Які наслідки це має? Як у будь-якій ситуації, тут є плюси і мінуси. Наприклад, вам у будь-якому випадку доведеться говорити англійською, адже інакше вас не зрозуміють. Це безсумнівний плюс, але платите ви за що? За англійську з носієм мови в Києві чи за навички виживання за кордоном? Знову ж таки, місце народження може істотно впливати на акцент. Можливо, таке розмаїття і корисно на більш високих рівнях, але вчитися простіше на класиці. Обираючи курси англійської з носієм мови, пам'ятайте про цей нюанс.

 

Англійська з носієм мови в Києві – обговорюємо топ-10 порад

Рівень знань і курси англійської з носієм мови в Києві

Говорячи про рівень знань, мимоволі спливає запитання, а як же вивчати англійську новачкові, який і двох слів зв'язати не може? Радимо ще раз уважно перечитати пункт перший. На курсах підготовки викладачів спеціально навчають тому, як піднести англійську на початкових етапах і не відбити бажання говорити цією ж мовою в майбутньому. Крім цього, вивчення англійської на початкових етапах передбачає постійне і часте повторення одних і тих же конструкцій, слів і висловів. Приходячи на курси англійської з носієм мови в Києві, зверніть увагу на цю пораду. Чи запам'ятовуєте ви матеріал, чи повторюєте його і чи виходить застосовувати те, що ви вивчили?

Вивчення англійської з носієм самостійно

Обравши саме такий спосіб, переконайтеся, що вам дійсно комфортно й заняття з носієм мови приносять користь і задоволення. Обов'язково проговоріть мету вашого заходу. Наприклад, якщо ви хочете підготуватися до іспиту, варто уточнити, який саме іспит ви плануєте здати і який результат отримати. Було б непогано, щоб ваш педагог розбирався в тому, як готуватись до іспиту, адже це не тільки знання мови, а ще й розуміння структури разом з умінням виконувати завдання швидко та якісно. До речі, досвід здачі міжнародного іспиту часто мають наші фахівці, і якщо вже вони склали іспит, то їм явно є чим поділитися, а саме – секретами успішного виконання завдань, структурами листів та іншими деталями.

 

Вивчення англійської з носієм самостійно

Як вивчати англійську з носієм мови в Києві: індивідуально чи у групі?

Якщо ви хочете просто розговоритися або підтягти знання, то подумайте ще раз над варіантом курсів англійської з нейтів спікером, адже там буде можливість розмовляти з різними учасниками та більше практикувати навички спілкування.

Якщо ж англійську з носієм мови в Києві вивчати ви вирішили самостійно, ще раз підкреслюємо важливість розмови на занятті. Слідкуйте, щоб урок не перетворився на лекцію ідеальною англійською. Так ваш прогрес може бути значно повільнішим, ніж очікувалося.

Вивчення англійської з носієм мови в Києві у групі

Уявімо, що ви щойно почали освоювати перший рівень і вибрали для цього групу, де вивчають англійську з носієм мови, Київ – це місце, де можна знайти і такий варіант. Спочатку вам буде важкувато, але тільки-но нова справа стане звичкою, і ви з групою та викладачем станете більше розуміти одне одного, все налагодиться саме собою. Про що ми хочемо попередити, то це про використання рідної мови. Особливо це стосується дитячих і підліткових груп. У якийсь момент так і захочеться поговорити рідною мовою з сусідом праворуч, або пошепки обговорити переклад тексту з напарником, або подивитися переклад слова. Якщо ви вже обрали такий шлях, грайте за правилами і використовуйте ресурс по максимуму. Пам'ятайте: варто тільки почати, зупинитися потім буде важко. А ось звичка говорити англійською, навіть коли жах як складно, допоможе навчитися думати англійською. Це стосується як новачків, так і бувалих студентів, які пам'ятають вправи на переклад ще зі шкільної лави.

Розмовні клуби з носієм мови

О! Найпрекрасніша можливість – це розмовний клуб із носієм мови. Розмовний клуб – це такий захід, де студенти разом із викладачем обговорюють цікаві теми, можливо, з ароматним чаєм і хрустким печивом. Тут ви будете розвивати своє вміння вільно висловлюватися на будь-які можливі теми. На відміну від курсів з носієм мови, тут ви отримаєте можливість розмовляти, не замислюючись про правила. Швидше це практичне застосування того, що вивчено на занятті. Носій, особливо якщо він часто буває на батьківщині, розповість вам про останні вислови та сленг. Це вже дійсно хороша можливість поповнити словниковий запас живою мовою. Тільки пам'ятайте, що деякі слова зникають також раптово, як і з'являються, і модне слівце, яке було популярним кілька років тому, тепер уже буде недоречним. Це ми до того, що в усьому краще знати міру.

 

Розмовні клуби з носієм мови

Найбільш розповсюджений варіант вивчення англійської мови з носієм – розмовні клуби

Загалом, вивчення англійської з носієм мови в Києві на розмовних клубах – це вдячна справа! Звертайте увагу, скільки часу ви говорите на спікінг клабах. Уважними треба бути особливо у великих групах. Досвідчений викладач влаштує роботу так, що говорити переважно будуть студенти.

Особливо веселим буде такий захід, якщо це не просто англійська з носієм мови в Києві, а якась настільна гра. Це і користь, і розвага. Ви будете підтягувати рівень мови розважаючись, чи це не казка?

Чи потрібні вам заняття з носієм

Дозволимо собі пару слів на захист викладачів, які не є носіями мови. Це питання, до речі, обговорюють на всіх міжнародних конференціях, де збираються педагоги. Кількість і викладачів, і студентів зростає безупинно, а якісне навчання завжди буде на першому місці. Ми не маємо наміру захищати всіх, в першу чергу, ми за якісне навчання, яке приносить результат.

Постійний розвиток українських фахівців

Чи знаєте ви, що в сучасній Україні, як і в інших країнах, постійно проходять конференції та навчальні семінари, де викладачі – як досвідчені, так і вчорашні студенти – діляться досвідом і дізнаються про сучасні методики. У таких конференціях часто беруть участь міжнародні організації, такі як Британська рада. Якщо вже вони витрачають свої ресурси на наших педагогів, значить це не просто так. Спостерігаючи не один рік, як розвивається ця індустрія, хочемо запевнити, що охочих навчати краще серед українських педагогів зростає з року в рік. А деякі вже стають спікерами на таких конференціях нарівні з носіями мови.

Сучасні технології

Викладач мудрий розуміє важливість автентичної мови на заняттях і залучення студентів до різних акцентів. Сучасний світ пропонує безліч якісних ресурсів, за допомогою яких і український педагог зможе перетворити заняття на оазис правильної англійської вимови в сучасному світі. До того ж, український викладач сам колись вивчав усі ці правила та намагався розбирати мова на слух. Йому є чим із вами поділитися.

Тож обираючи викладача, орієнтуйтеся, в першу чергу, на досвід та професійний розвиток.

Де шукати курси англійської з носієм мови в Києві

Якщо ви дійсно розумієте для себе, що англійську без носія вам не здолати, ми підготували кілька ідей.

 1. Курси англійської з носієм мови
  Це, мабуть, найбільш швидкий і простий спосіб. Заняття можуть проходити як у групах, так і індивідуально. Як розпізнати хорошого фахівця і початківця, ми вже з’ясували, тому тепер жоден маркетинг вас не проведе. Додатково попросіть про рекомендації у реальних студентів обраної школи.

   
 2. Пошук на сайтах репетиторів
  Тут можна підлаштувати заняття «під себе»: вибрати час і частоту занять. Це швидше за все буде індивідуальне заняття. Хоча якщо ви знайдете однодумців, то можна спробувати домовитися про парні або групові заняття. Недоліком буде місце проведення уроків. Зазвичай заняття на території студента коштують дорожче. Знову ж таки, зверніть увагу на відгуки студентів. Хороший сайт, що займається такого роду послугами, цінує свою репутацію, тому відгуки мають бути цілком правдивими. На етапі пошуку не забудьте дізнатися про досвід і досягнення викладача.

   
 3. Англійська скайпом
  Багато компаній пропонують віддалені заняття. Для цього вам знадобиться комп'ютер, камера і хороший інтернет. Носії мови там присутні також. Рекомендації щодо вибору педагога такі ж, як і в попередньому пункті.

   
 4. Приватні оголошення
  Таких багато на сайтах оголошень і в соціальних мережах. Поспішати тут не варто. Уважно вивчивши оголошення, оберіть кілька кандидатів, чий досвід і обіцянки збігаються з вашими очікуваннями, і поспілкуйтеся з ними, дізнайтеся про успіхи інших студентів і досвід роботи. Спробуйте позайматися кілька занять, і лише потім зможете остаточно переконатися у виборі.

Англійська з носієм мови в Києві – обговорюємо топ-10 порад - 2

Поради щодо спілкування з носієм мови

Досвідчений педагог, а ми впевнені, що ваш вибір припав саме на такого, швидко налагодить процес комунікації так, щоб ніхто не відчував дискомфорту. Але все ж як отримати максимум користі від таких уроків?

 1. Не бійтеся ставити запитання
  Ви прийшли вивчати англійську, і запитання – це природний процес на будь-якому занятті. Краще вже уточнити сотий раз на уроці, ніж запам'ятати неправильно. До того ж, запитання покажуть викладачеві, що тему слід опрацювати додатково і, можливо, наступного разу і пояснення будуть більш наочними. Ставлячи запитання, ви і самі розберетеся, і викладачеві допоможете стати більш корисним.

   
 2. Будьте впевненими в собі
  Згадайте, що ваш педагог говорить вашою мовою не краще, ніж ви його, і відкиньте всі страхи. Тільки з практикою і впевненістю в собі ви досягнете максимального результату.

   
 3. Поговоріть про культурні відмінності
  Дійсно, чудова нагода порівняти культури і потренувати розмовну англійську. Звичайно ж, пам'ятайте, що ви прийшли на курси англійської з носієм мови, а не на збори групи довіри, утримайтеся від «незручних» запитань.

Чого не може носій англійської мови

Ми хочемо поговорити про помилки. Адже уявіть, носій мови ніколи не відчував на собі, що значить вчити свою рідну мову. Значить, йому не так просто передбачити, де саме виникають складнощі у студентів і на що слід звернути особливу увагу. Добре, якщо викладач мав досвід вивчення мови і приблизно розуміє, що це таке – заговорити мовою, про яку пару років тому і не думав.

 

Чого не може носій англійської мови

Курси англійської з носієм мови можуть мати свої недоліки

А ви знали, що за тим, які помилки робить людина, досвідчений лінгвіст може визначити його рідну мову. Чому так? Як би там не було, але рідна мова накладає певний відбиток на процес вивчення нової. Це стосується вибору слів, побудови речень, вимови (нехай навіть у мінімальному ступені).

Наші викладачі пройшли цей тернистий шлях вивчення іноземної мови. Так-так, вони теж колись тільки починали вчити алфавіт. І вони знають, які типові помилки роблять російсько- або україномовні студенти. І не тільки в цьому їхня перевага. Вони також розуміють, з якої причини це відбувається. Тобто, що такого в рідній мові, що вплине на неправильне висловлювання, тому досвідчений педагог з легкістю зможе запобігти цій помилці ще до її появи. І в цьому його сила!

Питання вибору викладача дійсно нелегке і дуже відповідальне. Ми намагалися охопити найважливіші запитання, які можуть виникнути у тих, хто вибирає англійську з носієм у Києві.

І наостанок хочемо сказати, що дійсно хороший викладач, носій він мови чи ні, це велика удача. Цінуйте його і розповідайте своїм знайомим про нього, адже такий скарб не можна ховати!

Поділися с друзями