Вивчення англійської з носієм мови в Києві стрімко набирає обертів. Це має і позитивні, і негативні моменти. З одного боку, саме так можна відчути всі нюанси. З іншого боку, на зростання попиту ринок буде відповідати збільшенням пропозицій, на жаль, не завжди якісних. Також вартість такого навчання буде збільшена. Саме тому під час вибору школи для вивчення англійської з носієм мови в Києві слід віддавати перевагу тільки перевіреним і надійним школам.

Англійська з носієм у Києві: переваги та недоліки

Особливості курсів із носієм мови

Вивчення англійської мови з носієм має кілька особливостей, на які варто звернути увагу.

Навчання англійської з носієм мови доступне студентам, які мають слабку базу знань і навичок – на рівні шкільної програми. Безумовно, є фахівці, здатні навчити з нуля. Але їх небагато, а індивідуальні заняття коштують недешево.

І ще один момент. Викладач, який виріс в англомовному середовищі, часто не може вловити всі помилки, допущені студентами, і своєчасно їх виправити. Багато в чому це залежить від професіоналізму викладача. Ще гірша ситуація може скластися, якщо англійська не є рідною мовою для викладача. У результаті він не знає всіх нюансів англійської, і тим більше української. Заняття подібного плану можуть принести тільки шкоду.
 

Особливості курсів із носієм мови
Що потрібно знати, записуючись на заняття з носіями англійської?

 

У мовній школі Yappi Corporate подібні накладки виключені. Студенти працюють із підготовленими викладачами, які знають, як правильно побудувати процес навчання, а на тренінгах та семінарах спілкуються з носіями мови.   

Чим відрізняються такі заняття від звичайних

Заняття з англійської мови з носієм не надто відрізняються від звичайних занять. Основна відмінність – це правильна вимова. Звичайно, якщо для викладача вона дійсно рідна. Спілкування з носієм мови дозволяє вловити ті тонкощі, які не розкриють навіть добре підготовлені фахівці.

Також заняття дозволяють розширити світогляд і з перших вуст дізнатися про умови проживання, роботи або навчання за кордоном. Це великий список тем для спілкування на заняттях. Важливим є те, що на них варто не тільки слухати, а й говорити, причому якомога більше. Останній момент безпосередньо залежить від рівня підготовки педагога.

І, звичайно, словниковий запас. Жодні курси не дозволять отримати такий лінгвістичний запас, як курси з носієм. Але є й інша сторона медалі. Як правило, лексика стосується повсякденного життя. Якщо ж потрібні знання в області фінансів, техніки, науки, вузьких галузях діяльності, то вивчення англійської мови з носієм стане допоміжним курсом.

Як вибрати школу англійської

Під час вибору школи англійської з носієм у Києві варто, перш за все, орієнтуватися на підготовку педагогів. Школа Yappi Corporate набирає тільки професійних викладачів, які пройшли спеціальну підготовку. Вони здатні займатися як із початківцями, так і з просунутими в плані англійської мови студентами. 

Англійська з носієм у Києві: переваги та недоліки - 2

Поділися с друзями