Ритм нашого життя диктує нові умови успіху, одна з них – економія часу. Ми багато працюємо, а у вільний час занурюємося в сімейні справи. Зрозуміло, в кінці дня людина вкрай втомлюється і про саморозвиток, а тим більше навчання, навіть не йдеться. Але якщо студент не хоче відмовляти собі в розвитку, оптимальним рішенням буде записатися на курси з вивчення англійської онлайн. Так можливість вивчати мову буде і вдома, і на роботі, під час перерви.

Чому англійська мова онлайн – найкращий вибір для корпорацій?

Зміст

1. У чому відмінність уроків англійської онлайн від офлайн-формату?

2. Особливості корпоративного навчання

2.1. Специфіка викладання англійської онлайн корпоративним студентам

2.2. На що звернути увагу студенту, який починає вивчення англійської онлайн?

3. Поради, як урізноманітнити уроки англійської онлайн і менше часу проводити за комп'ютером

 

У чому відмінність уроків англійської онлайн від офлайн-формату?

Онлайн - уроки англійської за структурою і тривалістю ідентичні офлайн-варіанту занять. Однак важливо врахувати, що півторагодинне заняття за комп'ютером має бути добре спланованим, щоб очі студента могли відпочити. Трихвилинна розминка для очей не вплине на якість знань, отриманих під час уроку, однак допоможе уникнути зайвого напруження.

Багато шкіл із вивчення англійської онлайн пропонує заняття з тривалістю до однієї години. У такому випадку варто збільшити частоту занять.

Програма онлайн - навчання також не відрізняється від офлайн-занять. Програма може змінюватися тільки залежно від частоти і тривалості занять з англійської мови.

Найчастіше заняття з англійської мови онлайн проходять на спеціальних платформах або з використанням програм Skype або Zoom. Відповідно заздалегідь, перед тим як починати онлайн - навчання, студенту необхідно детально розібратися, як працюють ці платформи.

Також важливо, щоб у студента була якісна гарнітура та стабільне інтернет-з'єднання.

Вивчення англійської онлайн допоможе значно скоротити витрати на навчальні матеріали. Вони завантажені на платформу або хмарне сховище та доступні протягом усього навчального процесу.

Особливості корпоративного навчання

Корпоративне навчання – це навчання студентів англійської мови безпосередньо на робочому місці. Найчастіше корпоративні заняття фінансуються самою компанією і, звичайно, як для студента, так і для компанії уроки англійської мови будуть вкрай корисними. Студента дисциплінує той факт, що його прогрес буде контролюватися керівництвом компанії. Також дуже важливо, що такий вид навчання позначиться на кар'єрі співробітників. Компанія ж підтверджує свій статус, якщо пропонує для своїх працівників онлайн - навчання.

Для корпоративного навчання дуже важлива продуктивність і системність занять. Саме тому багато компаній переходить на навчання англійської онлайн.

Чому англійська мова онлайн – найкращий вибір для корпорацій? - 2

Специфіка викладання англійської онлайн корпоративним студентам

Уроки англійської онлайн для корпоративних студентів мають особливості, які слід враховувати викладачеві.

  1. Вік і статус студента. Працюючи зі студентами на уроках англійської онлайн, викладач повинен враховувати вікову категорію студента. Цілком ймовірно, що для студентів, яким за п'ятдесят років буде менш цікаво обговорювати сучасні течії в музиці. У свою чергу тему музики можна розвинути під іншим кутом, обговорити смаки студентів і те, як вони змінювалися протягом усього життя. Дружнє і більш вільне спілкування викладача зі студентами також буде недоречним для дорослої вікової групи студентів. Не менш важливо в разі корпоративного онлайн - навчання англійської мови дізнатися про статус клієнта, його посаду. Онлайн - уроки англійської мови не передбачають відвідування компанії викладачем, а відповідно викладач просто не має уявлення, яка посада у його студента. Однак враховувати вік і статус студента не означає більш поблажливе ставлення. Звертати увагу на ці категорії потрібно для створення комфортних умов навчання.

  2. Сфера діяльності компанії. Студенти, чия робота передбачає креативний підхід, також будуть готові до активної творчої роботи на уроках англійської онлайн. Вони із задоволенням підготують презентації або проекти, креативним студентам завжди подобаються комунікативні завдання. Студенти, чия сфера діяльності пов'язана з фінансами або комп'ютерними технологіями, менш відкриті до активної комунікації. Зрозуміло, всі характеристики суб'єктивні й кожен студент індивідуальний незалежно від своєї роботи. Однак сфера діяльності об'єднує людей також за інтересами та світосприйняттям.

  3. Індивідуальні особливості студента: хобі, інтереси й основні риси характеру. На продуктивність занять знання цієї інформації не вплине, однак атмосфера на заняттях буде більш дружньою.

На що звернути увагу студенту, який починає вивчення англійської мови онлайн?

Вивчення англійської мови в онлайн - форматі значно заощадить час, який студент би витрачав на дорогу. Почавши вивчати англійську онлайн, багато студентів зупиняється саме на цьому форматі вивчення англійської. Однак є кілька моментів, на які слід звернути увагу студенту перш ніж почати онлайн - уроки англійської.

  1. Співвідношення робочого часу та розкладу уроків. Незважаючи на те, що навчання проходить онлайн і студенту не потрібно залишати робоче місце, важливо, щоб процес навчання не перетинався з робочими обов'язками. Щоб цього не сталося, рекомендується проводити уроки англійської в обідній час, перед або після робочого дня.

  2. Підтвердження рівня знань і сертифікація. Якщо студенту потрібне підтвердження рівня знань для керівництва, то слід одразу уточнити, яким має бути сертифікат.

  3. Баланс між вивченням мови й особистим життям. Дуже важливо для кожного студента, який вивчає англійську мову, мати можливість живого спілкування та відпочинку. Саме тому важливо мати невелику перерву між уроками.
     

На що звернути увагу корпоративному студенту, починаючи вивчення англійської мови онлайн?

Онлайн - навчання студентів англійської мови – це зовсім не півтори години безперервної роботи за комп'ютером, це активна розмовна практика

Поради, як урізноманітнити уроки англійської онлайн і менше часу проводити за комп'ютером

Зрозуміло, робота за комп'ютером на робочому місці й без того стомлює, і у студента виникає сумнів у тому, чи зможе він відвідувати уроки англійської онлайн. Насправді заняття онлайн зовсім не означають безперервну роботу з комп'ютером. Це можуть бути в тому числі й активні завдання, які включають рух. Та й сам студент завжди може зробити маленьку перерву й потім продовжити вивчення.

Якщо студенту все-таки не вистачає живого спілкування, можна відвідувати розмовні клуби. У великих містах у більшості мовних курсів завжди є пропозиції розмовних клубів. Однак якщо студент є дистанційним працівником тієї чи іншої компанії, практику живого спілкування можна отримати з друзями і членами сім'ї, залучивши їх до відвідування онлайн - уроків англійської.

Не варто забувати про короткі перерви, які допоможуть студенту продуктивно працювати на заняттях. Якщо студент не робив навіть маленької перерви, припустимо, в середині заняття, то концентрація уваги буде низькою, а вона вкрай важлива на онлайн - уроках англійської. Не варто соромитися поставити викладачеві запитання про те, чи можна зробити перерву.

Щоб очі менше втомлювалися на роботі за комп'ютером, попросіть викладача заздалегідь назвати сторінки підручника, з якими ви будете працювати на занятті. Роздрукуйте сторінки та виконуйте вправи на них, якщо вам так зручніше.

Не варто перейматися, що уроки англійської онлайн будуть важкими. Якщо дотримуватись порад викладача, навчання зможе скласти гідну конкуренцію офлайн-заняттям.

Поділися с друзями
Вам можуть сподобатись: