Однією із головних складових успішності будь-якої компанії є високий рівень професіоналізму та знань всіх співробітників, і корпоративні заняття з англійської саме в цьому допоможуть. Корпоративне навчання англійської розробляється і добирається індивідуально для кожної компанії залежно від її сфери діяльності. А правильно підібраний корпоративний викладач англійської гарантує можливість високих результатів за короткий термін.
 

Чим хороші корпоративні заняття з англійської?

Постійно на роботі? Це не привід відмовлятися від вивчення іноземної мови

Як проходять корпоративні заняття з англійської?

 1. Кваліфікований корпоративний викладач англійської забезпечить гнучкий розклад, а значить – уроки можуть проводитися в робочий час, коли всім буде зручно.
   
 2. Основу уроків становить комунікативна методика, а спілкування в групі відбувається виключно англійською мовою.
   
 3. Викладач англійської приїздить до офісу компанії: керівництву немає необхідності контролювати процес навчання.

Основні переваги занять із корпоративної англійської

Заняття з викладачем корпоративної англійської ефективніші, ніж індивідуальні. Це пояснюється здоровою конкуренцією між співробітниками. Усі заняття з корпоративної англійської проводять виключно для співробітників певної фірми, це означає, що буде враховуватися спрямованість діяльності та специфіка професії. Уроки будуються на базі знань всіх працівників офісу. Багато корпоративних викладачів іноземної мови пропонує вивчення англійської онлайн за допомогою програм Skype або Zoom.

Чим хороші корпоративні заняття з англійської мови?

Як визначити час для занять із викладачем корпоративної англійської?

Правильним рішенням буде проводити заняття від одного до трьох разів на тиждень.

 1. Для тих працівників офісу, яким необхідно засвоїти іноземну максимально швидко, радять проводити заняття більш ніж тричі на тиждень; в інших випадках у цьому немає необхідності.
   
 2. Два заняття на тиждень – це оптимальне рішення для корпоративних клієнтів, які не будуть відволікатися від роботи, але при цьому не забудуть те, що вчили минулого заняття.
   
 3. Одного заняття на тиждень буде достатньо в тому випадку, якщо необхідно тільки підтримувати рівень знань співробітників.

Чи є контроль навчання?

Під час проходження курсів корпоративний викладач англійської час від часу проводить проміжні тести, які вказують на засвоєння матеріалу, а також визначають прогрес. За результатами таких тестів кожен учень знає, які теми йому необхідно опрацьовувати додатково.

Поділися с друзями