Якщо ви зацікавлені в дистанційному навчанні англійської, швидше за все, це якось пов'язано з отриманням ступеня або просуванням кар'єрними сходами. Ще до того, як це стало мейнстрімом, англійська була універсальною мовою, яку використовували в бізнесі й торгівлі по всьому світу. Сьогодні вже для того, щоб отримати хорошу роботу, знання англійської мови необхідне. Ось чому студенти та все більше дорослих записуються на дистанційні курси англійської мови, щоб навчитися говорити якомога вільніше.

Дистанційне навчання англійської: листи, переговори, співбесіди

Зміст

1. Дистанційне навчання англійської: правила написання ділових листів

2. Дистанційні курси англійської мови: телефонна ділова розмова

3. Дистанційні курси англійської мови: корисний словник для співбесід і резюме

Чи легко вивчити англійську мову на дистанційних курсах, особливо ділову лексику? У кожної людини різні «набори» здібностей. Однак досвідчений викладач і дистанційне навчання англійської за сучасними методиками, безумовно, допоможуть вам досягти хороших результатів.

Для розвитку вашого бізнесу та виходу за межі українського ринку слід підвищувати кваліфікацію всіх співробітників фірми. Найкращим рішенням буде замовити корпоративні дистанційні курси англійської мови. Це не тільки добре для духу вашої фірми, а й можливість підвищити престиж компанії.

Дистанційне навчання англійської: правила написання ділових листів

Люди пишуть ділові й електронні листи з різних причин:

 • для запиту інформації;
 • для проведення транзакцій;
 • для отримання роботи тощо.

Ділове листування має бути ясним і коротким, поважним за тоном і правильно оформленим. Розбивши діловий лист на основні компоненти, ви зможете навчитися ефективно спілкуватися й поліпшити свої навички. Завдяки дистанційному навчанню англійської ваші співробітники будуть знати основи ділової комунікації. Уміння вести ділове листування з партнерами та клієнтами – це основи співпраці. Тому слід досконало знати, як складати й оформляти лист іншою мовою грамотно.
 

Дистанційне навчання англійської: правила написання ділових листів

Покращуйте свої навички володіння англійською мовою без відриву від роботи

На дистанційних курсах англійської мови співробітники офісу разом із викладачем тренують свої навички за допомогою простих, але ефективних вправ.

Із чого починається діловий лист? Із вітання, наприклад:

 • Dear personnel director;
 • Dear sir or madam;
 • Dear Dr., Mr., Mrs., Ms. (last name);
 • Dear Frank (use this if the person is a close business contact or friend).

Хоча ви не завжди повинні починати діловий лист зі слова dear – це варіант для ділових листів, які носять менш формальний характер.

У тілі листа викладіть суть справи коротко, але чітко, наприклад:

 • I would be grateful to meet with you next week.
 • Would you possibly have time for a meeting next week?
 • I would be delighted to give you a tour of our facility this coming month.
 • Unfortunately, we will have to postpone the meeting until June 1.
 • Enclosed you will find a copy of the contract. Please sign where indicated.

Якою б не була причина, тон вашого листа має бути ввічливим. Дистанційне навчання англійської для фірм охоплює всі аспекти ділової етики та ведення бізнесу з іноземцями. Потрібно завжди пам'ятати, що носії тонко відчувають «настрій» мови. Тому не варто сподіватися, що вони увійдуть у ваше становище, оскільки англійська мова – не рідна для вас. Нічого особистого, тільки бізнес.

Завершення листа таке ж важливе, як і привітання. Тут, залежно від ситуації, варто використовувати офіційну лексику. Для клієнтів, ім'я яких ви не знаєте, пишіть:

 • Yours faithfully;
 • Yours sincerely.

Якщо ви добре знайомі з одержувачем листа або цей лист носить неформальний характер, то використовуйте:

 • Best wishes;
 • Best regards.

Якщо ви хочете навчитися складати ділові листи англійською мовою, дотримуйтесь цих порад. Дистанційні курси англійської мови та корпоративні заняття в офісі – швидкий і доступний спосіб навчити кожного співробітника. Незалежно від наявного рівня, навичок і здібностей, дистанційне навчання англійської дозволить досягти гарних результатів навіть початківцям.

Дистанційні курси англійської мови: телефонна ділова розмова

Телефонні розмови – важлива частина ведення бізнесу англійською мовою. Телефоном співробітники та власники компаній вирішують низку питань. В англійській мові, як і в будь-якій іншій, розмова відбувається за певною схемою. Однак існує ділова лексика й етика.

Щоб навчитися спілкування телефоном з клієнтами та діловими партнерами, в офісі ваші співробітники разом із викладачем будуть регулярно практикуватися. Під час дистанційного навчання англійської вивчення стандартних фраз відбувається за методом рольових ігор та складання діалогів.

Приклади ключових слів і фраз для ділової телефонної розмови:

 • How may I be of help? – офіційний і ввічливий варіант Can I help you?;
 • calling – дзвінок;
 • out of the office – поза офісом, немає на робочому місці;
 • take a message – прийняти/передати повідомлення;
 • urgent – терміновий, невідкладний;
 • delivery – доставка;
 • mentioned – згаданий;
 • resolved – вирішений, врегульований;
 • as quickly as possible (ASAP) – так швидко, як можливо, терміново;
 • shipment – поставка;
 • assured – гарантований, завірений;
 • pleased – з радістю;
 • delayed – затриманий, відкладений;
 • staff meeting – збори персоналу;
 • lasts – триває;
 • schedule – розклад.

Дистанційне навчання англійської з досвідченим викладачем – хороша можливість вчити ділову лексику і тут же практикуватися.

Дистанційне навчання англійської: листи, переговори, співбесіди - 2

Дистанційні курси англійської мови: корисний словник для співбесід і резюме

Важливо не тільки правильно писати й відповідати на телефонні дзвінки з використанням ділової лексики англійської мови. Не забувайте про правила проведення співбесід.

Як відомо, кадри вирішують усе. Співбесіда англійською мовою може бути важкою задачею. Важливо використовувати правильний час, щоб вказати, коли і як часто ви виконуєте обов'язки на нинішній і минулій роботі. Написання резюме – тільки перший крок. А ось особиста зустріч із майбутнім босом – зовсім інше. Тому навчіться використовувати слова та граматику, щоб справити таке ж гарне враження на співбесіді, як і в своєму резюме.

На співбесіді слід враховувати кілька дуже важливих правил. Співбесіда англійською мовою вимагає особливого словникового запасу.

 1. Work experience – досвід роботи. Це, безумовно, найважливіша частина будь-якої співбесіди. Роботодавців більше вражає значний досвід роботи, ніж університетські ступені. Вони хочуть точно знати, що ви зробили та наскільки добре виконали свої завдання. Це та частина інтерв'ю, під час якої ви можете справити найкраще враження. Важливо давати повні та докладні відповіді. Будьте впевнені в собі та підкреслюйте свої досягнення на минулих посадах.
   
 2. Qualifications – кваліфікація. Тут не забудьте згадати, що ви вивчали англійську мову на дистанційних курсах. Переконайте роботодавця, що ви продовжуєте покращувати свої навички за допомогою дистанційного навчання англійської.
   
 3. Responsibilities – обов'язки. Вам потрібно буде продемонструвати свою кваліфікацію і навички, які безпосередньо стосуються нової роботи.

Грамотна мова та вільне володіння англійською – гарантія успіху в отриманні посади. У вас є лише кілька хвилин, щоб показати, наскільки ви хороший кандидат. Дистанційне навчання англійської – ваш шанс поповнити свій словниковий запас, який неодмінно стане вам у пригоді. Використання доречного словника та впевненість у собі допоможуть вам!

Дистанційне навчання англійської для співробітників вашої компанії – це прекрасна інвестиція. У вас є можливість обрати той курс, який буде максимально ефективним. Подробиці про організацію занять у дистанційному форматі ви можете дізнатися в обраній школі. Дистанційне навчання англійської вирізняється зручним графіком, який не відволікає працівників від робочих моментів. Це прекрасний варіант проведення корпоративних заходів, який згуртує колектив.

Поділися с друзями