Граматика англійської мови онлайн вимагає терпіння та самовіддачі. І все ж із величезною кількістю безкоштовних додатків, міні-курсів і спеціалізованих сайтів опанувати з нуля чи підтягнути її самостійно зараз уже куди простіше, ніж ще кілька років тому. Вчити англійську онлайн ефективніше допоможуть додаткові вправи, про які ми поговоримо нижче.

Користь практичних вправ під час вивчення граматики англійської мови онлайн

Для запам'ятовування немає сенсу постійно читати правила граматики – їх необхідно постійно використовувати на практиці. Онлайн-вправи дозволяють швидко засвоїти граматику самостійно. Ви вивчаєте певне правило й одразу ж проходите низку тестів, які допомагають закріпити знання.
 

Користь практичних вправ під час вивчення граматики англійської мови онлайн

Спробуйте додатково вивчати граматику англійської мови онлайн, це просто!
 

Не бійтеся, що під час онлайн-вивчення граматики англійської мови у вас не буде фідбеку. Хоч викладач не буде перевіряти й коментувати ваші роботи, але всі програми показують правильні результати після того, як ви виконали вправу.

Вивчення граматики з використанням додаткових вправ допоможе якісно підтягнути ваш загальний рівень англійської. Достатньо щодня виділяти по 10 хвилин – і відволіклися, і нові знання отримали, і самооцінку підняли.

Де і як практикувати граматику англійської мови онлайн?

Де виконувати вправи з англійської граматики?

1. English Grammar

Тут ви можете знайти все: правила, відеоуроки, корисні онлайн-інструменти на перевірку граматики, гайди. А головне – практикуватися під час вивчення граматики англійської мови онлайн за допомогою великої кількості вправ і квізів на будь-які теми (пунктуація, модальні дієслова, ідіоми, часи тощо). Зверніть увагу на розділ Business Writing, в якому ви знайдете корисні підказки щодо того, як зробити вашу мову більш формальною, коректно складати ділові листи й уникнути найпоширеніших помилок.

2. Oxford Practice Grammar Online

Сайт пропонує вправи для трьох рівнів (Basic, Intermediate, Advanced), які стануть у пригоді під час онлайн-вивчення граматики. Перш ніж проходити вправи, необхідно скласти діагностичний тест, за результатами якого ви зможете підібрати відповідні завдання. Тут представлені загальні практичні вправи, короткі завдання з письма та читання, а також розширені тести, які охоплюють всі аспекти граматики, що вивчаються на тому чи іншому рівні – прямо з підручника.

3. LearnEnglish

Це ресурс від Британської Ради для онлайн-вивчення граматики. Обираючи певну тему, спочатку ви можете ознайомитися з правилами та прикладами їх застосування, а потім пройти завдання. Також на сайті відкриті коментарі, в яких ви можете ставити запитання. Бонус – тут теж є розділ Business English, в якому доступні подкасти та інтернет-журнал із великою кількістю публікацій, що точно знадобляться вам у роботі.

Поділися с друзями