Ви вже знаєте, які розваги запропонувати гостям на домашній вечірці в новорічну ніч або як весело провести час із колегами на святковому корпоративі? Тут ви знайдете 5 небанальних ідей для ігор і конкурсів, які вже були успішно протестовані на кращих телешоу світу. So let the game begin!

It's Party Time: 5 конкурсів для вашої новорічної вечірки

Charades

Гра, в ході якої потрібно вгадати слово, людину чи персонажа, назву пісні, фільму або іншого твору за інсценованими підказками. Можна ділитися на команди, ставити обмеження в часі, нараховувати за правильні відповіді певну кількість балів, головне – щоб вам було весело. Приклад цієї гри дивимося на The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.
 

The Whisper Challenge

Ще одна кумедна гра, популярна на шоу Джиммі Феллона. Один гравець одягає навушники з гучною музикою, інший чітко вимовляє слова або крилаті фрази, які потрібно прочитати по губах. Виходить завжди дуже смішно, особливо для тих, хто спостерігає.
 

Last Dance

Танцювальний конкурс, запозичений у The Ellen Show. Учасники по черзі мають станцювати елемент танцю, який задає ведучий, або хоча б спробувати відтворити його основні рухи. Чим точніше або кумедніше, тим краще. Щойно влучний рух виконано – естафета передається наступному гравцеві. Якщо потрібно визначити переможця, то відведіть на конкурс хвилину: учасник, який буде танцювати, коли час закінчиться, програє. 
 

Spill Your Guts or Fill Your Guts

Ця розвага нагадує гру «Правда або дія»: ви або відповідаєте на особисте запитання, або з'їдаєте/випиваєте щось не дуже приємне. Автори The Late Late Show with James Corden не шкодують гостей і пропонують їм «смакоту» на кшталт смажених жуків, смузі з хот-догів або соку з молюсків. Ви можете заміксувати те, що знайдете на новорічному столі, або підготуватися заздалегідь, але не перестарайтеся з такими експериментами. 
 

Family Feud

Для того, щоб провести цей конкурс, потрібно сформувати дві команди по кілька людей, визначитися з ведучим і вигадати кілька дивних запитань, наприклад: «Яка найбільш безглузда зачіска?». Перед початком гри поставте ці запитання всім, хто не бере участь, і виберіть три найпопулярніші відповіді. Потім викликайте по одному гравцю з кожної команди і зачитуйте їм ці ж запитання: якщо відповідь одного з гравців збігається з відповіддю глядачів, то його команді надається можливість відгадати інші, якщо вгадали обидва – то черга переходить команді, представник якої дав більш популярну відповідь. Перемагає команда, що дала більшу кількість правильних відповідей або за всю гру, або за останній раунд. Гості шоу Jimmy Kimmel Live демонструють описане в дії, все просто! 
 


Happy holidays!

Поділися с друзями