Вивчення англійської в Києві продовжує залишатися одним із найпопулярніших напрямків. Багато людей говорить: «Ми вивчаємо англійську мову!». Це прекрасна звичка, яка дозволяє розвивати не тільки навички спілкування. Адже крім вивчення розмовної іноземної мови, правил і всього іншого, сучасні школи дозволяють розвивати й інші навички, необхідні для успіху в XXI столітті. Так ми вбиваємо двох зайців, вчимося і прокачуємо додаткові навички. Як поставити мету й успішно до неї прийти, коли ми вивчаємо англійську, читайте в нашому блозі. Зараз же ми розберемо, які навички розвиваються під час вивчення англійської. Як додатковий бонус, ми підготували поради з прикладами, як на основі фільмів і виступів TED для саморозвитку вивчити англійську мову.

Зміст

1. Вивчаємо англійську та всебічно розвиваємося

1.1. Розвиваємо навички комунікації

1.2. Розвиваємо навички командної роботи

1.3. Розвиваємо креативність

1.4. Розвиваємо критичне мислення

2. Корисний контент для вивчення англійської

2.1. Вивчаємо англійську з фільмами і телевізійними шоу

2.2. Фільми для саморозвитку

2.3. Вивчаємо англійську мову з випусками TED-Talks

Вивчаємо англійську мову та всебічно розвиваємося

Актуально як ніколи! Якщо тобі довелося починати все спочатку – ось добірка коротких курсів англійської для влаштування на роботу від онлайн-маркету курсів Booyyа.

Тримай -30% з промокодом HIRED30 і проходь курси:

 • LinkedIn Tutorial – 137 грн
 • Business English: CV, Cover Letters and Job Interviews – 157 грн
 • Elevator Pitch – 118 грн
 • 100 прикметників англійською для роботи в офісі – 137 грн
 • SMALL TALK в бізнес-середовищі – 137 грн
  та інші

Прокачай силу, дух і англійську з Booyyа. Все буде Україна!

Вивчаємо англійську та всебічно розвиваємося

Кажуть, що освіта майбутнього – це не про предмети в школі, їх можна буде освоїти самостійно за допомогою всемогутнього інтернету й онлайн-курсів. Найголовнішими стануть навички, необхідні для успішної соціалізації та роботи. Як же вивчення англійської в Києві допоможе розвинути ці здібності? Мабуть, не допоможе, а допомагає. Майбутнє в аудиторіях англійської вже настало. Вивчення англійської мови відбувається разом із розвитком навичок комунікації, командної роботи, креативності та критичного мислення. Їх так і називають «навички 4К» або «4C», від перших букв англійських слів:

 • communication;
 • collaboration;
 • creativity;
 • critical thinking.

Ця стаття підготовлена на основі особистого досвіду школи Yappi Corporate і за матеріалами провідних спікерів у сфері вивчення англійської мови. Займаючись пошуком школи для вивчення розмовної іноземної мови в Києві, зверніть увагу, чи піклуються обрані курси про ваш усебічний розвиток. Відгуки в сфері вивчення англійської мови говорять про те, що такий сучасний підхід повністю змінює сприйняття англійської. Замість лячного шкільного предмета – це корисний інструмент спілкування. Тож вивчаємо англійську і долаємо бар'єри спілкування.

Розвиваємо навички комунікації

Мабуть, це найочевидніший зв'язок. Сучасність диктує нам необхідність знання розмовної англійської, а не зубріння правил і таблиць. Щоразу на уроці ви отримуєте можливість поговорити на різні теми мовою, що вивчається. Ви обговорите сучасні новини, навчитеся вести невимушену бесіду за столом, ставити «правильні запитання», які допоможуть розвитку бесіди. У вас обов'язково поцікавляться особистою думкою або ставленням до тієї чи іншої ситуації.

Звичайно ж, ми пам'ятаємо, що в першу чергу ми вивчаємо англійську, а не основи комунікації. Тому теми розмов підбираються так, що вони підходять для конкретного рівня і враховують, якою кількістю слів володіють студенти. У цьому ж і фокус, вам дають можливість говорити навіть з мінімальними знаннями.

 

Вивчаємо англійську і розвиваємо навички комунікації

У XXI столітті вивчаємо англійську мову з метою спілкування без перешкод

Розвиваємо навички командної роботи

«Яка може бути командна робота? Тут би навчитися відрізняти Past Simple від Present Perfect. Про що ви говорите взагалі?» Дослідження показують, що студенти вчаться ефективніше, коли ініціатива йде від них, а не від вчителя. Учитель грає швидше роль керівника процесу. Вивчення англійської в Києві вдосконалюється й використовує більш сучасні методи. Ці методи допомагають працювати, як частина команди. Такі навички розвиваються під час роботи в парах, настільних ігор або загального вирішення проблемної ситуації.

Вирішуємо проблемні ситуації разом. У такий спосіб переноситься фокус від постійних турбот, як же сказати правильно, до обговорення варіантів або відповідей з використанням мови. Ви вчитеся в дії, при цьому разом з вивченням англійської, відгуки студентів показують, що розвиваються і навички роботи в команді. Ви вчитеся ділити відповідальність, враховувати особливості інших членів команди і шукати компроміси. А раптом у наступному проекті саме це і стане частиною вашого успіху?!

Розвиваємо креативність

Креативність – це про вихід за рамки, про те, як побачити нове у звичних речах. При цьому вивчається англійська мова за допомогою створення історій, здогадок про закінчення історій, розігрування різних ситуацій. Також до ваших послуг фото- та відеоматеріали, які досвідчений викладач перетворить на незвичайні завдання. Уміння виходити за рамки також сприяє розвитку динамічності, вмінню позитивно ставиться до змін. Адже сучасність постійно підкидає нам нові відкриття, течії і тренди. Навчившись спокійно сприймати нове під час вивчення англійської в Києві, ви також учитесь і сприймати нове навколо себе за межами класу.

Виконання різних проектів під час вивчення англійської також сприяє розвитку креативності. Ви зробите собі велику послугу, якщо замість «я цього не можу», подивитеся на ситуацію з іншого боку і знайдете в собі приховані ресурси. Тому коли наступного разу вам запропонують виконати письмове завдання або певний проект на курсах англійської, спробуйте не закидати завдання, а використовувати свій креативний потенціал.

Розвиваємо критичне мислення

Уміння мислити критично в наш час, переповнений інформацією, – це мало не визначальний фактор виживання. Ми стикаємося з інформацією на кожному кроці, і нам необхідно вміти відрізняти маніпуляції, перекручування фактів від дійсності. На уроках англійської вам періодично будуть пропонувати статті чи уривки передач, це дасть вам можливість використовувати живу сучасну мову. Процес вивчення англійської мови тільки виграє від таких завдань. Під час обговорення подібних матеріалів ви будете вчитися висловлювати свою думку, своє ставлення до проблеми.

Також вам доведеться зустрічатись із різними проблематичними ситуаціями і вирішити їх. Іноді навіть матеріали підручника допомагають набути корисні навички вирішення проблемних ситуацій.

Ось і виходить, що ви вирушаєте на вивчення англійської мови, а отримуєте корисні навички, необхідні для повсякденного життя. До того ж, ви зможете працювати в команді та критично оцінювати ситуацію іноземною мовою. І так у нас з вами виходить уже потрійна користь.

 

Вивчаємо англійську та розвиваємо критичне мислення

У наші дні на курсах англійської вам дають можливість не просто заучувати слова, а висловлювати свою критичну думку

Корисний контент для вивчення англійської

Ми підібрали кілька відеоробіт і створили словнички до них. Спробуйте наші рекомендації і незабаром зможете вибирати такі відео і фільми, які цікаві особисто вам.

Вивчаємо англійську з фільмами і телевізійними шоу

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть отримати максимальну користь під час вивчення розмовної англійської.

 1. Використовуйте англомовні субтитри. Україномовні субтитри будуть тільки збивати і відволікати увагу від англійської.
 2. Перекладайте лише ті слова, які заважають сприйняттю сенсу.
 3. Намагайтесь здогадуватися про деякі слова з контексту. Цей навик вам неодноразово стане в пригоді.
 4. Перекажіть суть побаченого. Визначте час, який пішов на переказ, і пробуйте ще раз, але швидше.
 5. Запишіть і повторіть разом із відеодоріжкою діалог, який вас зацікавив, звертаючи увагу на інтонацію. Ваше завдання звучати, як герой фільму.
 6. Поступово відмовляйтеся від субтитрів.
 7. Практикуйтеся регулярно, успіх залежить від регулярності. Яка користь від перегляду фільму раз на рік? А ось раз на два тижні – це вже більше схоже на регулярність. Хоча в цій справі чим частіше, тим краще.

Вивчаємо англійську мову та всебічно розвиваємося - 2

Фільми для саморозвитку

Вивчення англійської мови в Києві стане продуктивнішим з фільмами про видатних англійців.

Наприклад, сюжет фільму King`s Speech («Король говорить») заснований на подіях у житті королівської родини першої половини XX століття. Герцогу Альберту необхідно позбутися від заїкання. Тут ми можемо спостерігати, як доросла людина, що займає високе положення в суспільстві, бореться з собою, своїми страхами в численних спробах подолати недугу під керівництвом неординарного логопеда.

Чому вчить кіно? Наполегливості, вмінню поглянути страхам в обличчя та силі волі.

А тепер давайте розберемо фрагмент, коли Альберт виголошує промову, яка об'єднує народ напередодні Другої світової війни.

 

 

Корисні слова:

 • splendid – розкішний
 • grave hour – важкий, похмурий час
 • peoples – народ
 • cross your threshold – переступити поріг вашого дому
 • disguise – маскування, оманлива зовнішність
 • refuse to meet the challenge – відмовитись зустрітися з труднощами
 • be confined – бути вимушеним
 • prevail – здобути перемогу

Запам'ятовуйте не тільки слова, а й цілі фрази, як ось такі:

 • make sure however this turned out – бути впевненим, як би справи не пішли
 • all way through – до кінця
 • find a way out – знайти вихід, рішення проблеми
 • to be forced into a conflict – бути насильно втягнутим у конфлікт

Вивчаємо англійську мову з випусками TED-Talks

Про використання записів TED-Talks для вивчення англійської мови відгуки студентів тільки позитивні. Ви вивчаєте англійську мову, спостерігаєте за впевненими спікерами, дізнаєтеся нові думки та звикаєте слухати різні акценти. Пропонуємо вашій увазі розбір одного виступу на тему важкого вибору. Як часто вам доводиться робити вибір? А що, якщо ви розумієте, що від вибору залежить не тільки ваша доля, а й близьких людей або важливої справи?

Рут Чанг пропонує новий ефективний підхід до вибору.

 

 

Корисні слова для розуміння виступу:

 • take the safest option – вибрати безпечний варіант
 • deal with hard choices – мати справу з важким вибором
 • side by side – одночасно
 • in favour – на користь
 • flip a coin – підкинути монетку
 • achieve financial security – досягти фінансової безпеки
 • that`s not the case – це не той випадок
 • unwittingly assume – неусвідомлено припустити
 • create reasons – створити причини
 • become the authors of our lives – стати автором свого життя

Зверніть увагу, що для вдосконалення розмовної англійської буде корисно запам'ятовувати одразу фразу, а не ізольовані слова. Також має сенс запам'ятовувати цілі речення. Ось, наприклад, візьмемо речення «I`d compare them side by side». Таку конструкцію ми використовуємо, коли робимо припущення, «Я би...». Вивчивши цю конструкцію, можна намагатися змінювати слова в реченні.

 • I`d talk to you side by side
 • I`d choose something else
 • I`d watch one more TedTalk

Засвоївши одну конструкцію, легко застосовуємо її в різних ситуаціях. Так і вивчаємо англійську мову за допомогою сучасних матеріалів.

Як бачите, вивчення англійської мови в сучасному світі – це досить цікаве і корисне заняття. І користь тягнеться далеко за межі англійської. Ви зможете прокачати різні корисні навички. Окремим бонусом стане відкриття нового світу, повного ресурсів для професійного й особистісного зростання. Адже чекати перекладу – це втрачати дорогоцінний час, а темп нашого життя нагадує про те, що цього робити не можна. Тому не відкладайте вивчення англійської мови на завтра, починайте діяти прямо зараз. Наприклад, повторіть 5 слів із наданих списків і складіть з ними речення.

Успіхів вам! Чекаємо зустрічі на наших заняттях!

Поділися с друзями