Із питанням про те, коли краще починати вивчення англійської в Києві, розібратися не так просто, як може здатися. Люди діляться на сов і жайворонків, комусь зручніше працювати вранці, комусь вечорами. Починаючи вивчення англійської мови в Києві, в першу чергу, заведіть щоденник розкладу, який буде дисциплінувати. Виділіть у ньому від 5 до 10 хвилин вранці та стільки ж часу пізно ввечері на повторення лексики. У цей період інформація засвоюється максимально продуктивно. А з грамотно складеним розкладом можна твердо заявити, що ми правильно вивчаємо англійську.
 

Вивчення англійської в Києві: як організувати себе?

Найкращий час для вивчення іноземної мови – просто сьогодні
 

Необхідно зрозуміти, коли вивчення іноземної мови буде максимально комфортним: вдень або ввечері. Обидва періоди мають власні переваги й недоліки, і до складання розкладу потрібно підійти максимально серйозно.

Денне вивчення англійської мови має такі переваги:

  1. Багато енергії та висока мозкова активність, відсутність сонливості.
  2. Є можливість проводити заняття зі своїми друзями або відвідувати курси.
  3. Вивчення англійської відбувається під природнім освітленням, що максимально безпечно для зору.

Вечірнє вивчення англійської мови в Києві підходить більшій кількості людей, оскільки вдень потрібно працювати. Головний недолік цього періоду часу – втома після трудового дня.

Скільки потрібно займатися англійською?

Вивчення англійської мови в Києві, як і в інших містах, не можна вмістити в одну ніч. Ця мова дається тільки дисциплінованим і старанним учням. Тому оптимальний режим для занять від 1 до 2 годин на день тричі на тиждень, додатково потрібно проводити самостійні заняття тривалістю не менше 30 хвилин. Займатися потрібно регулярно, і це підтверджують усі поліглоти світу. Якщо один день довелося пропустити, то наступного – необхідно займатися від години до півтори з перервою на 15 хвилин. Така схема стане прекрасним рішенням для тих, хто вирішив ґрунтовно підійти до вивчення англійської в Києві.

Вивчення англійської в Києві: як організувати себе

Чи є необхідність займатися у вихідний день?

Після напруженого робочого тижня можна дозволити собі відпочити. Роблячи собі вихідний, ви отримуєте нові сили для подальшого просування вперед у вивченні іноземної мови. З іншого ж боку, якщо в будні дні було мало часу для занять, то у вихідний можна надолужити згаяне.

Поділися с друзями