Записуючись на курси розмовної англійської мови, багато хто стверджує, що добре розуміє іноземну, але говорити не може. Це типова проблема майбутніх студентів. Тож обговоримо, як досягти легкості в процесі спілкування.

На чому акцентувати увагу?

Якщо розмовна іноземна мова вам потрібна винятково для живого спілкування, виділіть для себе ключові задачі, над якими ви будете працювати. Наприклад:

 • знайомство з етикетом мови в різних англомовних країнах;
 • розширення активного лексичного запасу;
 • робота над вимовою та інтонаціями;
 • тренування сприйняття мови на слух;
 • ознайомлення з особливостями розмовної мови – вивчення сленгу, а також загальноприйнятих скорочень.
   

На чому акцентувати увагу?

Поставте собі цілі та завдання – і вчитися вам буде вже легше

Вивчення англійської розмовної мови – без проблем

Усі ми вивчаємо англійську зі своїми цілями. І все ж методики, за якими переважно працюють мовні школи, відповідають декільком загальним принципам, які спрощують процес вивчення.

 1. Постійні розмови на цікаві теми. Студенти часто нудьгують на уроках, коли вони присвячені граматиці або іншій теорії. Але якісні курси, які гарантують хороший результат, забезпечать своїм студентам максимальну кількість цікавих тем для обговорення англійською.
   
 2. Необхідно занурювати себе в мовне середовище. Це класичний підхід, який дійсно приносить хороший результат.
   
 3. В основі спілкування має бути саме англійська мова. Тільки практика допоможе повноцінно вивчити англійську. Ви сформуєте навички сприйняття мови на слух, а також навчитеся швидко будувати мовні конструкції під час бесіди.
   
 4. Помилки під час розмови не заважають спілкуватися. Викладач не повинен перебивати свого студента, якщо під час розмови той припустився помилки. Усі зауваження обговорюються додатково, після того, як студент закінчив свою думку. Так ви легше долаєте мовний бар'єр і страхи.

Вивчення розмовної англійської мови без зусиль

Скільки часу необхідно для вивчення англійської?

Швидкість вивчення англійської розмовної мови буде залежати від вашого початкового рівня знань. Чим він вищий, тим менше знадобиться часу на навчання. Також час вивчення залежить від бажаного рівня знань, якого ви хочете досягти.

Якщо вивчати англійську вам необхідно для роботи, то тут доведеться витратити чимало часу на вивчення спеціалізованого жаргону й термінів. Помилки в англійській мові на роботі можуть скласти погане враження на роботодавця. Те ж стосується і особистих цілей, наприклад переїзду до іншої країни. У таких випадках вам потрібно дійти до рівнів Intermediate, Upper-Intermediate або Advanced. А ось мандрівникам достатньо рівня Pre-Intermediate – вам уже буде цілком комфортно спілкуватися з іноземцями.

Поділися с друзями