Знайома картина? Керівництво компанії, в якій ви працюєте, проти фінансування корпоративного навчання англійській мові.

 

збори

Чому? А давайте розберемося, про що думає це саме керівництво:

- Ось вивчать англійську і підуть

- Ось вивчать англійську і захочуть підвищення зарплати

- Якщо треба буде, наймемо перекладача

- Це додаткові витрати

Що з цим робити і як переконати керівництво, що англійська -

це важливо, необхідно і цілком безпечно для бюджету? Ось декілька ідей та залізних аргументів в скарбничку:

скарбничка

 

Будь-яка поважаюча себе організація прагне вийти на міжнародний ринок, для цього англійська просто необхідна.

 

Це не витрати, а вигідна інвестиція: якісно навчивши співробітників англійській, Ви не будете звертатися до послуг перекладачів. Краще «виростити» свою людину, ніж вдаватися до послуг ззовні.


Більш ефективна робота з іноземними колегами. Ваші співробітники будуть краще вести переговори і ділову переписку- це тільки плюс!

 

До того ж, співробітник, який відправляється в іноземну відрядження, буде себе почувати комфортніше в англомовному середовищі (він зможе підтримати бесіду з колегами, провести ефективну презентацію англійською, та й банально замовити їжу в ресторані або поскаржитися на поганий сервіс в готелі теж зможе).


Підвищення лояльності кадрів. Коли співробітники отримують щось ще крім зарплати, це, безумовно, мотивує. До речі, непоганий спосіб зменшити плинність кадрів (якщо що :)).

Як уламати свою компанію виділити бюджет на англійську?


Так як в процесі вивчення англійської у співробітників з'явиться більше спільних тем та інтересів, це посприяє поліпшенню атмосфери в колективі.

 

Якщо керівництво все ще не погоджується оплачувати співробітникам англійську, у вас є вихід:

 

Співробітники покривають частину витрат компанії на навчання зі своєї зарплати (20 - 30 - 40 - 50 - 75% вартості - торгуємося до останнього).

 

Якщо не спрацював пункт 1, беріть ініціативу в свої руки. Збирайтеся в групи, шукайте однодумців серед колег і організовуйте своє навчання. Знайдіть гідну корпоративну школу англійської мови і починайте вчити англійську вже зараз, нехай навіть за свій рахунок.

 

Витрати на навчання окупаються в будь-якому випадку, будь то гаманець компанії або співробітників. Прибуток і зарплата збільшуються з ростом рівня англійської. Так що, поспішіть пройти рівень Advanced швидше ніж ваші конкуренти. ;)

 

Всім добра і побільше англійської!

 

 

 

Поділися с друзями