Ви можете записатися на найкращі дистанційні курси англійської мови, які мають безліч позитивних відгуків і професійних відзнак, але якщо ви не виробите правильний підхід до навчання, то вам не бачити значних результатів. Вивчення англійської дистанційно схоже на відвідування спортивного залу. Купівля абонементу не зробить вас стрункішими й здоровішими – важливо регулярно відвідувати тренування під керівництвом досвідченого тренера, визначити оптимальну для рівня своєї підготовки програму вправ, дотримуватися правильного режиму харчування та сну. Аналогічно важливий комплексний підхід і під час дистанційного вивчення іноземної мови. Розповімо докладніше, в чому суть цього комплексного підходу.

Як успішно пройти дистанційні курси англійської

Визначте свої цілі й мотивацію вивчення англійської онлайн

Ви можете записатися на найкращі дистанційні курси англійської мови, але якщо вони не відповідають вашим цілям і можливостям, то все нанівець.

 1. Звертайте увагу на інтенсивність занять, яка відповідає вашому графіку.
   
 2. Якщо ви вже вивчали англійську, пройдіть спочатку тестування. Так ви потрапите до групи зі студентами з таким же рівнем англійської, як і у вас. Це важливо, якщо ви хочете, щоб заняття були корисними й ненудними.
   
 3. Обираючи програму, орієнтуйтеся на свою мотивацію. Якщо ви вирішили вчити іноземну мову для роботи, зверніть увагу на курси ділової англійської. Потрібно багато спілкуватися з іноземними партнерами? Запишіться на розмовні курси з комунікативною методикою.

Знайдіть свою програму та викладача

Кожен викладач і програма іноземної мови мають свої особливості. Тому це нормально, якщо ви спочатку відвідаєте пробні заняття, намагаючись визначити, що підійде саме вам.
 

Як успішно пройти дистанційні курси англійської

Навіть на найкращих дистанційних курсах англійської мови не обійтися без мотивації

Використовуйте всі переваги дистанційних курсів англійської

Платформи дистанційних курсів пропонують не тільки стандартні заняття, а й безліч інших форматів, які допомагають у навчанні. Серед них, зокрема, навчальні вебінари, розмовні клуби, індивідуальні заняття та авторські подкасти. Не лінуйтеся та створюйте для себе англомовний простір, не боячись експериментів із форматами навчання.

Не обмежуйтеся лише заняттями на дистанційних курсах

Навчання на найкращих дистанційних курсах англійської мови не буде зайвим доповнити заняттями на популярних онлайн-ресурсах.

 • BBC Learning English – портал, де ви знайдете відео, загадки, завдання для поповнення словникового запасу та вивчення нових ідіом.
   
 • Easy World of English – ще один сайт для тих, хто хоче глибше вивчати граматику, працювати над вимовою та вести візуальний словник.
   
 • Elllo – сервіс, де можна вдосконалити розуміння розмовної англійської на слух. Перевага цього ресурсу в тому, що під кожним аудіо можна ознайомитися з текстовою версією запису й пройти аудіювання.
Поділися с друзями