Успіх будь-якої компанії залежить від професійності команди. Тому співробітникам необхідно регулярно підвищувати кваліфікацію та отримувати додаткові знання – до прикладу, вивчати англійську, яка відкриває перед компанією нові можливості на міжнародному ринку. Корпоративні англійські уроки – це спеціалізований курс, який створюється під профіль і потреби компанії. 

Корпоративні курси можуть бути загальними та вузьконаправленими, груповими й індивідуальними, для керівників і всіх співробітників, вивчати мову на уроках англійської можна в офісі або онлайн. До речі, особливості й відмінності між уроками в офісі й онлайн ми вже розглянули в цій статті.

Зміст

1. Корпоративна англійська: вивчення мови в офісі

2. Уроки бізнес-англійської – вивчаємо англійську онлайн

3. Переваги нашої школи вивчення англійської 

4. Додаткове вивчення англійської поза офісом

Школа іноземної з індивідуальним підходом може розробити профільну програму для співробітників з різних відділів. На таких курсах вони зможуть вивчити профільну лексику, правила ділового листування та переговорів, універсальні розмовні конструкції, розширити світогляд, зміцнити професійні контакти, отримати інші необхідні навички для повсякденного спілкування в офісі та співпраці на міжнародному ринку. 

Англійські уроки: варіанти навчання співробітників

Корпоративна англійська: вивчення мови в офісі

Англійські уроки в офісі – це вигідна інвестиція в розвиток своїх співробітників, підвищення конкурентоспроможності та престижності компанії. Поговоримо детальніше про переваги уроків англійської в офісі.

 1. Заощадження ресурсів. Співробітникові не потрібно витрачати час і гроші на дорогу до навчального центру англійської – вивчення мови з викладачем проходить в офісі, підбирається зручний для всієї групи час. Так у студентів стає менше причин для пропуску англійських уроків. Можливий гнучкий розклад, уроки можна проводити під час, до або після роботи. 
   
 2. Індивідуальний підхід. Програма курсу розробляється залежно від цілей і профілю компанії. Студенти не просто підвищують загальний рівень володіння мовою, а вивчають саме те, що знадобиться їм у роботі. Якщо рівень групи дозволяє пропустити базову програму, методичний відділ і викладач можуть розробити вузькоспеціалізовані англійські уроки. 
   
 3. Контроль успішності. Керівництву простіше стежити за витратами на навчання персоналу. У процесі вивчення англійської менеджери курсів надають регулярні звіти з прогресу кожного співробітника. Співробітникам також надається інформація про прогрес і пропуски, у них є можливість відпрацювати пропущені уроки. 
   
 4. Спільна робота. Офісні англійські уроки – вид тімбілдінгу з користю для вивчення мови, який підвищує рівень культури в компанії та сприяє згуртуванню колективу. Спільні уроки англійської допомагають колегам із різних відділів поспілкуватися та повзаємодіяти в неформальній обстановці.
   

Корпоративні англійські уроки

Корпоративна англійська – вивчення профільної мови в зручний час в офісі або онлайн

Перед початком вивчення мови кожен студент повинен пройти обов'язкову оцінку поточних знань. Це допоможе викладачам сформувати групи так, щоб кожен співробітник займався ефективно та комфортно почувався під час уроків англійської. Крім того, в процесі вивчення мови викладач може ділити учнів на підгрупи та пари для відпрацювання певних навичок, діалогів і дискусій. 

Уроки бізнес-англійської – вивчаємо англійську онлайн

У сьогоднішніх умовах багато корпоративних курсів пропонує дистанційні англійські уроки за допомогою Skype, Zoom та інших онлайн-платформ. Співробітники компанії можуть вивчати іноземну мову, не покидаючи свого робочого місця в офісі або вдома. Такий варіант уроків англійської особливо вигідний компаніям, у яких багато офісів у різних частинах міста або країни, або де співробітники працюють дистанційно. 

Дистанційні уроки англійської не поступаються за ефективністю звичайним, навіть можуть похвалитись перевагами:

 • уроки на зручних онлайн-платформах із безліччю інтерактивних завдань;
 • запис англійських уроків для відсутніх і тих, хто хоче ще раз повторити пройдений матеріал;
 • можливість займатися з будь-якої точки світу.
   

Корпоративні англійські уроки

Дистанційна англійська – вивчення мови з колегами з будь-якого куточка світу

У разі дистанційного вивчення іноземної мови важливий комплексний підхід і регулярність. Використання онлайн-платформ і спеціальних додатків дозволяє безперервно вивчати мову, проходити короткі вправи в зручний час, дивитися відео, слухати подкасти та багато іншого. Крім того, багато курсів пропонує не тільки базові заняття, але й інші формати англійських уроків, які допомагають у вивченні мови: освітні вебінари, розмовні клуби, індивідуальні уроки та інше. Це особливо актуально, коли через завантажений графік або епідеміологічну ситуацію немає можливості відвідувати очні англійські уроки та заходи. За необхідності дистанційні уроки англійської можна переносити на інші робочі дні або на вихідні, а також заморожувати їх. 

Переваги нашої школи вивчення англійської 

Ми пропонуємо корпоративне вивчення англійської у всіх містах України. Можемо підготувати онлайн-програму й уроки з носієм мови (в тому числі індивідуальні). Навчаючись на базовому семестрі, співробітники зможуть за чотири місяці пройти один рівень іноземної та перейти на новий, на поглибленому – за пів року. Крім того, ми можемо запропонувати клієнтам інтенсивну програму проходження одного рівня за два з половиною місяці. 

Особливості школи вивчення англійської Yappi Corporate:

 • групи до десяти осіб;
 • безкоштовне тестування та пробний урок англійської;
 • надання звітів з успішності студентів;
 • чіткий план, фіксовані дедлайни;
 • викладання за комунікативною методикою, коли студенти говорять 80% часу уроку;
 • безкоштовні розмовні клуби з носіями мови;
 • особисті методисти й акаунт-менеджери.

Ще однією особливістю нашої школи є використання сучасних tech tools під час англійських уроків. Контроль процесу вивчення мови здійснюється за допомогою сучасної CRM-системи, на всіх рівнях студенти проходять тестування знань. Для вивчення й організації уроків в офісі або дистанційно ми пропонуємо студентам мультивекторну платформу YC Cloud. У студента є доступ до цифрового підручника, домашніх завдань, додаткових матеріалів, перевірочних тестів. Там же можна подивитися графік розмовних клубів і записатися на цікавий для вас. В особистому кабінеті є вся інформація про поточний рівень, контакти викладача й акаунт-менеджера, графік уроків і можливість сповістити про пропуск уроку англійської. 

 

 

Англійські уроки на наших корпоративних курсах відрізняються від традиційних: жодної нудної величезної домашки, акцент на практику розмовних навичок, вивчення лексики за допомогою інтерактивних завдань і актуальних додаткових матеріалів. Програма підлаштовується під потреби кожної компанії й окремо взятої групи. На онлайн-платформі співробітники можуть спілкуватися всі разом в одному місці, об'єднуватися в міні-групи та пари. Для додаткового закріплення пройденого матеріалу на уроках англійської, розширення словникового запасу ми пропонуємо безкоштовні розмовні клуби, щотижневі навчальні вебінари, авторські подкасти, лексичні добірки на наших сторінках у соцмережах і в розсилках.

Також ми можемо організувати профільні тренінги для співробітників на різні теми:

 • ділові зустрічі та переговори;
 • ефективне професійне спілкування;
 • планування і тайм-менеджмент;
 • стрес-менеджмент;
 • презентації;
 • ділове листування;
 • культурні відмінності;
 • нетворкінг і багато іншого.

Англійські уроки: варіанти навчання співробітників - 2

Додаткове вивчення англійської

Для тих, хто вивчає іноземну на офлайн- або онлайн-курсах, необхідно не тільки відвідувати уроки англійської та працювати з навчальними матеріалами, а й шукати додаткові джерела для розширення знань. Це прискорить просування у вивченні англійської, дозволить зануритися в англомовне середовище, допоможе впевнено почуватися під час роботи в міжнародній компанії. Для вивчення мови знадобитися зручний гаджет і хороший доступ в інтернет. Інтерактивні англійські уроки допоможуть поповнити словниковий запас, закріпити правила граматики, розширити загальні знання та пропрацювати певну тему, поліпшити сприйняття розмовної мови на слух. Використовуйте популярні онлайн-платформи для будь-якого рівня знання мови:

 • Oxford Practice Grammar – вивчення англійської через вправи й тести від відомого університету;
 • Memrise – простий формат вивчення мови з сучасною та живою лексикою;
 • Lingualeo – популярний сервіс для вивчення лексики та практики граматики; 
 • Duolingo – ігровий формат тренування граматики та поповнення словникового запасу.

Щоб уроки англійської приносили максимальний ефект, практикувати знання необхідно регулярно – оберіть для себе комфортний формат. Це можуть бути ігри, тематичні подкасти, розмовні клуби, вебінари, що завгодно. Навіть якщо у вас низький рівень володіння іноземною, на додаток до англійських уроків можете пробувати дивитися фільми й серіали профільної тематики мовою оригіналу. Це дозволить поповнити словниковий запас розмовними та професійними фразами, поліпшити сприйняття мови на слух. 

Популярні серіали про життя офісних працівників:

 • The Office (2005-2013);
 • Suits (2011-2019);
 • Mad Men (2007-2015);
 • Corporate (2018-2020);
 • Workaholics (2011-2017).

Ще один спосіб закріпити знання, отримані на англійських уроках, – відвідувати тематичні заходи та розмовні клуби офлайн або онлайн. Ефективним доповненням до англійської можуть бути:

 • movie clubs – спільний перегляд фільмів – це одночасно приємне дозвілля та вдосконалення знань у невимушеній обстановці;
   
 • тематичні вечірки – курси корпоративних уроків англійської можуть організувати заходи на різну тематику або до певного свята. Співробітники зможуть неформально поспілкуватися та весело провести час, розширити словниковий запас і потренувати розмовні навички, поговорити з носіями мови;
   
 • профільні meetups і workshops – можливість отримати інформацію для розвитку та поліпшення знань, нові знайомства та враження;
   
 • board games – інтелектуальні ігри на англійських уроках допоможуть розвинути розмовні навички та вміння працювати в команді.

 

Популярний і дієвий спосіб вивчення англійської – прослуховування подкастів. Наприклад, епізоди на різні бізнес-теми від мережі наших шкіл можна слухати в ENpodcast. Під кожною аудіодоріжкою є транскрипція, переклад і значення слів, ви можете вести міні-словник. Слухайте подкасти в будь-якому місці в зручний час.

Поділися с друзями