Корпоративна англійська в Києві – як організувати навчання

Виникло бажання організувати корпоративне навчання англійської в компанії? Тут ми ділимось історіями успіху наших студентів, які вивчають корпоративну англійську. За цим посиланням розповідаємо, яких цілей для компанії та її працівників допоможуть досягти курси англійської всім офісом. У цій же статті розберемо, як організувати навчання ефективно та в короткі терміни.

Корпоративна англійська в Києві – як організувати навчання

Зміст

 1. Організувати корпоративну англійську в Києві: їмо слона частинами
  1.1. Корпоративне вивчення англійської в Києві – основи основ
  1.2. Яка ціна питання?
  1.3. Збираємо групу для корпоративного навчання
         1.3.1 Рівень англійської
         1.3.2 Чисельність групи корпоративного вивчення англійської
  1.4. Визначаємо час для занять
  1.5. Шукаємо «свого» викладача
 2. Чого чекати від курсу корпоративного навчання англійської?
  2.1. Подбаймо про цілі навчання
  2.2. Який курс корпоративної англійської вибрати для своїх співробітників?
  2.3. Контролюємо процес корпоративного вивчення англійської мови
 3. Останні приготування до корпоративного навчання англійської
  3.1. Де ми сьогодні займаємося?
  3.2. То все-таки індивідуальні заняття або група?
  3.3. Чек-ліст

Корпоративна англійська в Києві – як організувати навчання

Актуально як ніколи! Якщо тобі довелося починати все спочатку – ось добірка коротких курсів англійської для влаштування на роботу від онлайн-маркету курсів Booyyа.

Тримай -30% з промокодом HIRED30 і проходь курси:

 • LinkedIn Tutorial – 137 грн
 • Business English: CV, Cover Letters and Job Interviews – 157 грн
 • Elevator Pitch – 118 грн
 • 100 прикметників англійською для роботи в офісі – 137 грн
 • SMALL TALK в бізнес-середовищі – 137 грн
  та інші

Прокачай силу, дух і англійську з Booyyа. Все буде Україна!

Організувати корпоративну англійську в Києві: їмо слона частинами

Розпочнемо з найважливіших організаційних питань для того, щоб почати корпоративне англійське навчання у своїй компанії: як зібрати групи, де знайти час і до кого звертатися за допомогою.

Корпоративне вивчення англійської в Києві – основи основ

Необхідність вивчити англійську мову співробітникам компанії може виникнути з різних причин.

 1. Корпоративна англійська мова як необхідність для життєдіяльності компанії

  Ви – міжнародна компанія і головний офіс знаходиться за межами України, навчання та семінари проходять англійською. А можливо, ваші партнери/клієнти/замовники – іноземці, тому англійська мова – це єдиний інструмент організації робочого процесу. В такому випадку, швидше за все, англійська є обов'язковою умовою для прийому на роботу. Мінімальний рівень, необхідний для роботи, визначається менеджментом компанії, а потреба в корпоративному вивченні англійської мови виникає з метою підвищення кваліфікації.

   
 2. Корпоративна англійська в Києві як бонус співробітникам

  Компанія вирішує надавати приємні «плюшки» своїм співробітникам. У хід йдуть корпоративи, тімбілдінги, цікаві соціальні пакети, абонементи в спортивні зали та заходи для саморозвитку. Вчити англійську корпоративно в такому випадку буде одночасно приємно і корисно. Нові знання розширюють світогляд, допомагають стати більш зібраними, уважними і розвинути пам'ять. Тож бонуси від корпоративної англійської будуть і студентам, і компанії.

Яка ціна питання?

Швидше за все, це буде одне з перших запитань. Результат пошукового запиту «корпоративна англійська в Києві ціна» запропонує вам варіанти на будь-який смак. Щоб не продешевити або не попастися на гачок у вигляді «вигідної пропозиції», не кидайтеся на перше-ліпше посилання. Подивіться кілька пропозицій, порівняйте, що пропонує ринок корпоративної англійської в Києві. Якщо все «чисто», компанія надасть прейскурант на сайті. Варто також мати на увазі, що в ціну входить і освіту викладача. Досвідчений фахівець, який постійно розвивається, не може коштувати дешево. Занадто висока ціна також має бути виправдана: уточніть, що саме пропонує компанія.

Збираємо групу для корпоративного навчання

Отже, потреба виникла. Як же зібрати групу? У разі обов'язкового володіння мовою міжнародного спілкування компанія визначає, кому потрібне подальше навчання. Завдання викладача корпоративної англійської – протестувати учасників і точно визначити рівень для подальшого комфортного навчання.

Якщо ж це бонус, тоді спочатку слід відповісти на запитання, це буде нагородою для «працівників місяці» або опцією для всіх охочих. У першому випадку компанія знову ж готує список учасників. У другому випадку доцільно буде провести опитування, щоб дізнатися кількість охочих пройти корпоративне навчання англійської. Як правило, так чинять ті, хто шукає корпоративну англійську в Києві.

Список учасників готовий. Ура! Йдемо далі. «Як, це не все?» – запитають деякі розчаровано. «Це багато, але ще не все», – відповімо ми, досвідчені викладачі корпоративної англійської в Києві. Важливо розуміти деякі базові правила, щоб корпоративне навчання англійської мови стало приємним бонусом, а не черговою галочкою або, oh my God, марною тратою часу.

Рівень англійської

Корпоративні групи, як групи на звичайних курсах, потрібно формувати за рівнем. Зібрати в одну групу новачків і впевнених користувачів – можливо, і допоможе заощадити час і аудиторії, але от користі це точно не принесе. Що ж буде відбуватися під час навчання на курсах корпоративної англійської у змішаній групі? Ось кілька варіантів:

 • працівники, чий рівень вище, будуть говорити більшу частину часу, а новачки обростати комплексами через невміння так красиво закрутити фразу;
 • новачки будуть ставити «ну дуже очевидні запитання» і довго виконувати завдання, а студенти рівнем вище почнуть нудьгувати і втрачати мотивацію, залишаючи коментарі «я ж майже нічого нового не дізнаюсь».

 

Корпоративне навчання англійській у Києві

З’ясовуємо, як організувати курси англійської мови для корпоративних клієнтів

Але ж хочеться, щоб студенти залишалися задоволені опцією англійської для компаній, правда? Ось для цього ми і ділимо студентів на рівні. Зазвичай таких рівнів 6:

 • Beginner
 • Elementary
 • Pre-Intermediate
 • Intermediate
 • Upper-Intermediate
 • Advanced

Саме такі групи рекомендовані провідними світовими методистами і, як показує практика, приносять максимальний результат. Корпоративна англійська в Києві, яку пропонує наша компанія, працює так.

Чисельність групи корпоративного вивчення англійської

Оптимальна кількість учасників групи – це 8-10 чоловік. У такій групі викладач встигне приділити час кожному, а учасники постійно матимуть можливість попрактикуватися з різними партнерами в парах або групах. Бувають випадки, коли група набирається більше, а бажання/можливостей ділити студентів на дві групи немає. У такому випадку деякі припиняють ходити або ж самі просять зробити групу поменше. Тому не варто винаходити велосипед, з багаторічним практичним досвідом сперечатися важко.

Визначаємо час для занять

Корпоративні заняття доцільно ставити 1, 2 або 3 рази на тиждень. Стандартний курс корпоративної англійської в Києві зобов'язує пройти певну кількість годин і від того, скільки занять на тиждень ви виберете, буде залежати час його закінчення./span>

 • Одне заняття на тиждень підійде в разі необхідності підтримувати рівень англійської.
 • Два заняття на тиждень – це оптимальний розклад курсів англійської мови для корпоративних клієнтів. І від роботи не відлучає, і забути, що вчили на минулому занятті, не встигнеш.
 • Три (або більше) занять підійдуть тим, кому потрібно швидше освоїти рівень.

Корпоративна англійська в Києві може проходити як у робочий, так і в неробочий час. Усе залежить від політики компанії.

В Києві існує практика для додаткової мотивації враховувати час на курсах як робочий час. Проаналізуйте завантаженість і особливості роботи співробітників. Адже, якщо є часті зустрічі, збори та виїзди по місту – вчити англійську корпоративно краще на початку робочого дня за принципом «зробив діло – гуляй сміло». Або, навпаки, на ранок припадає найбільше роботи, а друга половина дня менш завантажена, тоді вибирайте час у кінці робочого дня. Іноді компанії вирішують ставити урок англійської для компаній в середині робочого дня.

А в деяких київських компаніях саме корпоративне вивчення англійської мови і є приємним бонусом, тому співробітники із задоволенням будуть приходити на організовані для них заняття до початку робочого дня або ж залишатися після. Тут має сенс опитати вашу команду: який час буде зручніше виділити для занять. Адже хтось може ввечері поспішати робити уроки з дітьми або готувати вечерю для родини, а комусь навпаки потрібно відводити дитину в садок вранці. Дізнайтеся думку більшості та зробіть правильне рішення. Можливості корпоративної англійської в Києві дозволяють зупинитися на будь-якому розкладі, який вас влаштує.

Шукаємо в Києві «свого» викладача

Кому ж довірити найцінніше, що є в компанії – її співробітників? Як знайти викладача корпоративної англійської, який допоможе досягти поставлених цілей? Радує, що фахівців, готових викладати корпоративна англійська в Києві, стає все більше. Але як знайти «свого»? Тримайте три варіанти і вибирайте відповідний.

 1. Штатний викладач корпоративної англійської в Києві

  Компанія вирішує взяти викладача англійської в штат. У такому випадку викладач займається групами, індивідуальними заняттями, програмами, моніторить процес і успішність співробітників. Залишається питання, як контролювати такого викладача. Найбільш надійним показником стануть відгуки співробітників, чи задоволені вони заняттями, чи відчувають прогрес. Можливо, періодично потрібно влаштовувати незалежне тестування, наприклад, іспит для отримання міжнародного сертифікату, який покаже об'єктивний рівень володіння англійською мовою. Побудуйте систему, де буде чітко описуватися, як викладач буде демонструвати результати своєї роботи. Краще ж домовитися на березі.

  Відповідний кандидат повинен мати такі характеристики:
  - рівень володіння англійською мовою Advanced/Proficiency (C1-C2);
  - мати досвід роботи з дорослими студентами (мінімум два роки);
  - бажано мати міжнародні сертифікати, що підтверджують володіння сучасними методиками (CELTA, TESOL);
  - відвідувати тренінги та семінари для викладачів (щоб залишатися в курсі освітніх новинок);
  - вміти організувати освітній процес.

  Попросіть викладача показати пробний урок для співробітників, подивіться, як викладач може встановити контакт із групою, наскільки динамічним урок.

   
 2. Викладач корпоративної англійської мови, який приходить на урок

  Корпоративну англійську в Києві можна організувати і в такий спосіб. Якщо у вас зібралося одна або кілька груп, можете спробувати самостійно знайти викладача, який буде приходити в офіс. У цьому випадку компанія допомагає організувати процес, а завдання викладача – проводити уроки і контролювати результат. Вимоги для кандидата будуть такі ж, як і в попередньому пункті. Але майте на увазі, що в разі нових груп або індивідуальних студентів у викладача не знайдеться часу.

  Курси корпоративної англійської в Києві. Компанія, яка надає таку послугу, – це знахідка для зайнятого кадровика. Адже зазвичай для компанії виділяється менеджер, який організовує і буде супроводжувати весь освітній процес. Корпоративне навчання англійської в Києві буде проходити злагоджено і конструктивно, адже така компанія дбає про свій імідж – значить, і послуги запропонує на вищому рівні. Вам нададуть кілька розроблених програм або ж «підженуть» програму під ваш запит. Розклад також не буде проблемою, корпоративні курси англійської підберуть викладачів для кожної групи.

  Зазвичай корпоративні викладачі англійської або іншої мови, що працюють на таких курсах, отримують всю необхідну підтримку і розвиток, тому вони завжди знають, як ефективно навчати англійської. Для тих, хто вибрав такий шлях – вивчати корпоративну англійську в Києві – ціна питання буде найоптимальнішою. Працюючи зі стабільною компанією, будьте впевнені в найкращому вирішенні питання «ціна-якість». Принаймні у нас, в Yappi Corporate, справи йдуть саме так.


Ну ось, найважливіші частинки пазлу ми зібрали.

Чого чекати від курсу корпоративного навчання англійської мови?

Звичайно ж, як досвідченому керівникові, вам хочеться бути впевненим, що процес йде і результати перевищують очікування. А ще зовсім не хочеться відволікатися на сторонні питання, правда? Тому ще кілька моментів для організації корпоративної англійської в Києві – і можна далі спокійно займатися своїми справами.

Подбаймо про цілі навчання

Давайте ще трохи поговоримо про цілі, або для чого ж ми вирішуємо організувати в Києві корпоративну англійську. Хочемо підкреслити, що розуміння цілей допоможе створити правильну мотивацію для вивчення англійської корпоративно. Зрештою проаналізувавши такий важливий пункт в корпоративному вивченні англійської мови як ціни, ви захочете отримати максимум користі. Тому розуміння, навіщо компанії потрібні співробітники, які говорять іноземною мовою і в які терміни потрібно збільшення рівня володіння англійською, є важливим моментом. Варто проговорити це зі співробітниками, щоб процес був прозорим, і учасники розуміли, навіщо вони витрачають час на повторення слів, корисних висловів і підготовку до фінального тесту.

 

Чого чекати від курсу корпоративного навчання англійській?

Важливо грамотно підготувати ваших підлеглих до корпоративної англійської, адже вчитися будуть саме вони

Нагадайте вашим підлеглим про те, як важливо поставити цілі та планомірно йти до них, а не чекати чарівного дива.

У разі корпоративного навчання англійської в Києві пропонуємо обміркувати такі питання.

 1. Це бізнес-курс чи загальна англійська?
 2. Це усне спілкування або листування?
 3. Потрібно вдосконалити граматику або збільшити словниковий запас?
 4. Співробітники скаржаться на мовний бар'єр?
 5. Чи можливий кар'єрний ріст або закордонні відрядження в разі успішного оволодіння рівнем?
 6. Чи важлива наявність міжнародного сертифіката?

Визначивши ці основні моменти, ви зрозумієте, який курс вибрати. З цим і розберемося далі.

Який курс корпоративної англійської вибрати для своїх співробітників?

Вчити корпоративну англійську в Києві можна за такими програмами.

 1. Загальна англійська або бізнес-англійська під час корпоративного навчання

  Курс загальної англійської допоможе розговоритися на повсякденні теми, навчитися будувати граматично правильні речення. Особливо підходить для новачків і для тих, хто хоче удосконалюватися. Такий курс допоможе впевненіше почувати себе за кордоном, з іноземними знайомими, навчить спілкуватися в різних ситуаціях. Готуйтеся до того, що словниковий запас буде невблаганно зростати, а граматика збиратися в чітку систему.

  Курс бізнес-англійської передбачає освоєння бізнес-лексики. Вам знадобляться ці знання, якщо ви проводите збори, укладаєте угоди або ведете офіційну переписку англійською мовою. Ви дізнаєтеся деяку термінологію, необхідну для роботи, і навчитеся звучати офіційно. Граматиці на такому курсі приділяють менше уваги, розбираються основні для кожного рівня моменти в контексті бізнес-ситуацій. Для такого курсу необхідна наявність хоча б базових знань. Але ви можете і підлаштувати програму під себе, озвучивши запит викладачеві: більше граматики або приділити увагу письму, додати спеціалізованої лексики та ін.

   
 2. Стандартний курс або інтенсив

  З назви зрозуміло, що це про час, витрачений на курс корпоративної англійської. Заняття на інтенсивному курсі проходять частіше або більше за тривалістю. Відмінності полягають і в тому, що при інтенсиві студентам рекомендують більше часу приділяти повторенню матеріалу вдома, адже кількість нових знань зростає, а постійне повторення допоможе запам'ятати їх більш якісно. Інтенсив підійде тим, кому потрібно «на вчора» і тим, хто не любить розтягувати задоволення. В цілому, знання, отримані в результаті обох курсів, будуть приблизно однаковими.

   
 3. Граматика або розмови

  Повертаючись до цілей корпоративного навчання англійської у Києві, дайте відповідь на запитання, що ж вам важливіше: розуміти, як працює мова (тобто знати правила і чітко відповісти на запитання про відмінності Present Perfect Simple від Present Perfect Continuous) або вільно розмовляти, не перекладаючи речення в голові. У другому випадку розгляньте варіант розмовних клубів для корпоративного навчання англійської. Такі заняття проводяться на актуальні теми і дають можливість висловитися, вчать підбирати слова і не губитися в ситуаціях, коли немає відповідного слова в голові. Досвідчений викладач корпоративної англійської побудує процес так, щоб учасники говорили якомога більше. До слова, навіть у такому випадку учасники починають висловлюватися граматично правильніше. Але відбувається це більш природним способом. Так, якби ви вчили не корпоративну англійську в Києві, а опинилися в середовищі.

Корпоративна англійська в Києві – як організувати навчання - 2

Контролюємо процес корпоративного вивчення англійської мови

Ну ось, група є, розклад складено, цілі прописані, програма визначена. Ще щось? Є ще один важливий момент. Як зрозуміти, що процес йде?

Ви можете, наприклад, організувати отримання міжнародних сертифікатів. На це потрібні гроші, але докази ви отримуєте залізні. Хто ж буде сперечатися з балами IELTS.

Є й менш кардинальні методи. Ось основні пункти, які допоможу налагодити в Києві корпоративну англійську як систему:

 • контроль відвідуваності;
 • контроль засвоєння знань;
 • фінальний контроль.

Обговоріть з викладачем корпоративної англійської, де і як ви зможете отримувати цю інформацію, і проінформуйте співробітників про це.

Говорячи про нашу школу, багаторічний досвід роботи з компаніями допоміг нам зробити цей процес швидким і якісним. Ми пропонуємо зручну CRM систему, доступ до якої мають всі учасники корпоративного навчання англійської. Ви будете бачити відвідування студентами кожного заняття, а кожні 4-5 занять викладач залишає інформацію про прогрес студентів. Кінець семестру завжди супроводжується фінальним тестом: письмовою та усною частинами. Учасники також отримують сертифікат про закінчення курсу з фінальним балом. Так корпоративна англійська, в Києві стає доступною і зрозумілою.

Останні приготування до корпоратвного навчання англійскої

Про що ще варто подбати в процесі організації корпоративного навчання англійської мови?

Де ми сьогодні займаємося?

Чи готові ви чути це запитання мінімум двічі на тиждень? Тоді пропускайте цей розділ.

Що ще чекають від компанії для організації корпоративного навчання англійської? Крім розкладу, важливе ще і місце проведення занять. Якщо це можливо, виділіть конкретну кімнату, або подбайте про те, щоб на кожне заняття точно була вільна відповідна кімната або зал. До речі, над цим питанням краще подумати ще під час складання розкладу.

 

Приготування до корпоративної англійської в Києві

Подбайте про наявність зручної кімнати, оснащеної всім необхідним для корпоративної англійської в Києві

Відповідне місце для корпоративних курсів англійської в Києві, та й у будь-яких інших містах, повинне мати достатню кількість сидячих місць для студентів і викладача, дошку або фліпчарт для того, щоб викладач міг залишати найважливішу інформацію в письмовому вигляді, доступному для всіх учасників. По можливості стіл, екран або проектор, ноутбук, колонки і хороший інтернет не стануть зайвими. Адже тоді з'явиться можливість використовувати сучасні методи вивчення: перегляд відео, програми для більш якісного і різноманітного процесу корпоративного навчання англійської мови.

То все-таки індивідуальні заняття або група?

Займаючись корпоративною англійською в Києві вже багато років, ми зустрічали ситуації, коли необхідні індивідуальні заняття. Ми припускаємо, що це може бути потрібно топ-менеджеру, щоб підтягти або почати вивчати іноземну мову. А можливо, є співробітник, з яким навчання відкладати не можна, а підходящої групи немає на даний момент. В інших випадках групове заняття корпоративним англійським буде більш ефективним. Адже саме під час групових занять учасники мають більше можливості говорити і розвиватися.

Чек-ліст

Отже, давайте зберемо все, що у нас є, в один список, який допоможе вам організувати курс корпоративної англійської в Києві.

 1. Виявити потребу в організації корпоративного навчання англійської.
 2. Зібрати групу охочих вивчати англійську корпоративно.
 3. Визначитися з розкладом занять.
 4. Знайти аудиторію для занять.
 5. Знайти викладача корпоративної англійської або курси навчання англійської мови для корпоративних клієнтів.
 6. Вибрати оптимальний за тривалістю та спрямованістю курс.
 7. Уточнити, як буде контролюватися процес.
 8. Почати вже нарешті вчити англійську.

От, власне, і все. Пам'ятайте, що витративши стільки зусиль на організацію корпоративного навчання англійської, ви приготували чудовий фундамент для саморозвитку і зростання ваших співробітників! Залишилися запитання? Ми з радістю відповімо на них! У процесі прочитання статті вже готові почати навчання? Зв'яжіться з нами, і ми доставимо англійську просто у ваш офіс!

Корпоративна англійська в Києві – як організувати навчання - 3

Вам можуть сподобатись
Як вчити неправильні дієслова онлайн: поради та підказки
Читати
Вивчаємо англійську мову та всебічно розвиваємося
Читати
Розмовна англійська в Києві – в чому специфіка
Читати
Корпоративне вивчення англійської мови з нуля онлайн
Читати