Навіть не мешкаючи в англомовній країні, ви можете почути англійську звідусіль: на радіо, телебаченні, надворі, на роботі тощо. В Україні цю мову вивчають у школі, тому кожен із нас має мінімальні знання та базові навички розмовної англійської. Уже із середнім рівнем перед вами відкриваються перспективи для працевлаштування в міжнародну компанію, до того ж у вас є приємна можливість спілкуватися з людьми з будь-якої країни. 

Курси розмовної англійської в Києві – це спеціальні заняття для тих, хто хоче поліпшити свою мову та позбутися акценту, а також потребує постійної практики. Під час навчання дуже важливо, щоб учні говорили якомога більше, тому що навички читання й грамотного письма ніяк не допоможуть вам під час особистого спілкування з носіями мови. 
 


Зміст 

1. Ефективні стратегії навчання на курсах розмовної англійської в Києві

2. Чому так важливо позбутися страху говорити?

3. Курси розмовної англійської в Києві: ігрові методи зробити учнів впевненими спікерами 

Ефективні стратегії навчання на курсах розмовної англійської в Києві

Дуже важко позбутися мовного бар'єру та почати говорити. І це стосується не тільки тих, хто вивчає англійську мову на курсах. Часом нам важко розмовляти навіть рідною мовою через сором'язливість і нав'язливий страх зробити помилку. Тому важливо, щоб на курсах розмовної англійської в Києві учитель щосили спонукав учнів говорити, навіть якщо у них початковий рівень. Уміння вести діалог із використанням навіть найпростіших конструкцій і мінімального словникового запасу з першого дня вивчення англійської – це важлива частина навчального процесу. 

Щоб учні відчували менше стресу та поступово адаптувалися до уроків, досвідчені викладачі англійської мови на курсах у Києві пробують різні стратегії. Розглянемо три тактики, за допомогою яких можна почуватися впевненіше на уроці. 

Курси розмовної англійської в Києві – вчимося говорити

 1. «Говори, скорочуй» або стратегія використання запасу мінімальних відповідей. Уміння обговорювати різноманітні теми англійською мовою – це скіл, який потрібно поступово, але дуже старанно прокачувати за допомогою збільшення словникового запасу та заучування популярних конструкцій. Зрозуміло, після декількох занять на курсах розмовної англійської ви не станете говорити вільно. Для початку слід позбутися невпевненості та страху говорити. Зробити це можна за допомогою запасу мінімальних відповідей. Викладач курсів розмовної англійської пропонує вивчити набір поширених розмовних фраз, які учні можуть використовувати для позначення розуміння, згоди, сумніви і інших реакцій на те, що говорять інші. Наявність запасу таких відповідей дозволяє учневі зосередитися на тому, що говорить інший учасник, без необхідності одночасно планувати відповідь. Ця стратегія особливо ефективна для студентів курсів із початковим рівнем розмовної англійської. Так усі беруть участь у розмові й обговоренні, а не мовчки спостерігають за іншими. 
   
 2. Стратегія уловлювання контексту та концентрації на сценарії. Якщо спостерігати за комунікативною ситуацією збоку, то навіть із мінімальними розмовними навичками можна зрозуміти, що відбувається, і сформулювати відповідь англійською. Які бувають комунікативні ситуації? Це вітання, вибачення, компліменти, запрошення та інші взаємодії між людьми в суспільстві, які часто проходять за шаблонами або сценаріями. Викладачі на курсах розмовної англійської можуть допомогти учням розвинути здатність говорити, ознайомивши їх зі сценаріями для різних ситуацій, щоб вони могли передбачити, що вони почують і що їм потрібно буде сказати у відповідь. За допомогою інтерактивних завдань викладачі курсів можуть дати студентам можливість попрактикуватися в керуванні та зміні мови для різних сценаріїв.
   
 3. Використання уточнювальних фраз. Ті, хто вивчає англійську розмовну мову на курсах, часто бояться або соромляться щось сказати, якщо вони не розуміють носія мови або коли співрозмовник не зрозумів їх. Викладачі курсів можуть допомогти студентам подолати цю стриманість, запевнивши їх, що непорозуміння і потреба в роз'ясненні можуть виникнути за будь-якого типу взаємодії незалежно від рівня розмовних навичок. На курсах розмовної англійської в Києві викладачі навчають студентів фраз, які можна використовувати для уточнення. Заохочуючи студентів курсу використовувати в класі уточнювальні розмовні фрази англійською, викладачі можуть створити більш природне мовне середовище для практики. 
   

Курси розмовної англійської в Києві

Ну що, поговоримо? Курси розмовної англійської в Києві – унікальна можливість поспілкуватися з однодумцями

Ці тактики спрямовані на те, щоб студенти курсів розмовної англійської припинили боятися розмовляти хоча б у межах уроку. Щойно ви відчуєте себе більш впевнено, припините загострювати увагу на помилках, переходьте до розширення свого словникового запасу. Цікаві фрази, синоніми, антоніми, ідіоми та сленг ви можете почерпнути з словників, таких як Collins Dictionary

Чому так важливо позбутися страху говорити?

Розмовна англійська мова дозволяє нам спілкуватися, а отже, розуміти одне одного. Та мало просто розуміти носія мови, потрібно ще й не боятися вступити з ним у діалог. Практичні уроки на курсах англійської – це можливість використовувати ваші знання, поліпшити розмовні навички та нарешті подолати страх спілкування. Навчання через розмову допомагає розкрити таланти й подолати страхи та перешкоди. Що більше ви практикуєтеся, то швидше забуваєте про страх осуду за допущені помилки й акцент. Не можна дозволяти страху перешкодити вам спілкуватися. Ви повинні займати тверду та впевнену позицію в розмові з носієм мови. Якщо не подолати психологічний бар'єр, то ви втомитеся від того, що намагаєтеся знайти правильні слова та граматичні конструкції, це дійсно неприємно. 

Тому записуючись на курси для практики розмовної англійської, визначитеся зі своїми цілями. Чому знання цієї мови відіграє таку важливу роль? Англійська – це мова спілкування в усіх міжнародних сферах, таких як політика, наука, ЗМІ або мистецтво. Якщо вивчити англійську та поліпшити свої розмовні навички, то ви отримуєте низку можливостей:

 • продовжити навчання в найкращих міжнародних університетах;
 • пройти тренінги та курси для особистого розвитку англійською мовою;
 • отримати роботу та співпрацювати з іноземними партнерами, клієнтами й інвесторами;
 • подорожувати й жити в англомовних країнах і з легкістю робити покупки чи домовлятися про оренду житла.
   

Курси розмовної англійської в Києві

Користь від знання англійської мови безмежна, тож не бійтеся розмовляти

Курси розмовної англійської в Києві: ігрові методи зробити учнів впевненими спікерами 

Часто викладачі курсів розмовної англійської мови зіштовхуються з такою ситуацією: вони ставлять запитання учням, а у відповідь тиша. Зробити студентів активними на уроках – та ще задача. Виявляється, що грамотно розговорити людину – ціла наука. Учні на курсах можуть боятися помилитися або просто соромитися говорити. Але є кілька класних вправ для поліпшення розмовних навичок.

 1. «Хто говорить правду?»: кожен студент пише на аркуші паперу три факти про себе англійською мовою. Викладач курсів збирає всі листочки й обирає трьох студентів із групи. Він читає вголос один із фактів. Усі троє студентів повинні заявити, що це їхній факт, а потім інші учні ставлять їм запитання англійською, намагаючись визначити, хто говорить правду, а хто – ні. Кожному студенту курсу дозволяється поставити одне запитання одному з трьох студентів. Після низки запитань учні вгадують, хто говорить правду.
   
 2. «Опиши слово»: студенти діляться на команди й отримують набір карток із англійськими словами. Кожен учасник команди повинен по черзі описати слово на картці, щоб інші члени команди могли його відгадати. Хто вгадає правильно, зберігає карту, а в кінці гри проводиться підрахунок, у кого більше карток.
   
 3. «Дві правди, одна брехня»: кожен учень повинен написати три твердження про себе англійською мовою на аркуші паперу. Два з них мають бути правдою, а один – неправдою. Студенти курсу читають свої три твердження, а інші учні ставлять їм запитання, щоб спробувати визначити, яке з тверджень є брехнею.
   
 4. «Малюємо за описом»: інтерактивна весела гра для учнів на курсах розмовної англійської в Києві. Студенти діляться на пари, а викладач видає кожному по картці із зображенням. Завдання студентів курсів розмовної англійської – описати англійською мовою те, що на картці, щоб його партнер зробив за його описом свій малюнок. 
   
 5. «Дебати»: викладач дає кожному студенту картку з написом «згоден» на одному боці та «не згоден» – на іншому. Потім зачитує вголос спірне твердження, а кожен студент висловлює свою позицію англійською мовою залежно від того, згоден він чи ні з цим твердженням. Так кожен студент має можливість взяти участь у невеликій дискусії. 
   
 6. «Імпровізація»: викладачу курсів розмовної англійської необхідно підготувати список тем і розділити студентів на дві команди. Потім учні обирають картки з номерами, що визначать, у якому порядку вони будуть виходити з імпровізованою промовою на певну тему. Зрозуміло, часу на підготовку у них немає. Кожен студент повинен вкластися у 45 секунд. Поки він говорить, інша команда прислухається до граматичних помилок у мовленні, неправильного вживання слів. Якщо інша команда може правильно визначити помилку, вона отримує бал.

Курси розмовної англійської в Києві – вчимося говорити - 2

Курс розмовної англійської в Києві складається з практичних занять, завдяки яким учні можуть поліпшити свої навички, стати більш комунікабельними та впевненими. Саме можливість використовувати свої розмовні навички допомагає новачкові вільно говорити англійською. Вас більше не будуть лякати бізнес-зустрічі та ділові переговори з носіями мови. За умови ретельної підготовки та регулярної розмовної практики ви зможете подолати нервозність і досягти винятково хороших результатів. Practice makes perfect! Завжди пам'ятайте про те, що комунікативні здібності та знання розмовної англійської мови – це можливість відкритися світові, стати кращими та сміливішими. Адже про ваші досягнення ніхто не дізнається, якщо ви не будете їх демонструвати.

Поділися с друзями