Зараз англійська – перша ділова (і не тільки) мова у світі. Для всіх компаній і окремих фахівців, які хочуть досягти великого успіху у своїй справі, обмінюватися досвідом з іноземними колегами, отримувати найактуальнішу інформацію з першоджерел, знання англійської мови обов'язкове. Добре, коли це розуміє і керівництво компанії, і її співробітники. Але ще краще, коли вони приходять до спільного рішення організувати корпоративну англійську просто у своєму офісі. Чому це прекрасна ідея – розповімо далі.
Корпоративне навчання може бути як необхідністю, так і приємною плюшкою
Потреба в корпоративному навчанні англійської, як правило, виникає в таких випадках:
1) компанія міжнародна або ж працює з клієнтами з інших країн – тоді англійська необхідна для всіх співробітників, причому на високому рівні;
2) англійська як бонус – вона не обов'язкова для роботи, але компанія має можливість винагороджувати або заохочувати співробітників.
Із першим випадком все зрозуміло – корпоративну англійську потрібно вчити якщо не на постійній основі, то хоча б у вигляді періодичних тренінгів з метою підтримки рівня знань і надбання потрібних для роботи навичок.
А для чого ж співробітникам варто записуватися на корпоративні курси, якщо їхня робота не зав'язана на іноземній мові, але у них є можливість вчитися? Такі заняття:
- вдосконалюють персональні навички (курси корпоративної англійської в Києві передбачають поділ на групи за рівнями володіння мовою, тож кожен співробітник зможе опрацьовувати саме ті навички, які йому необхідні, а також залежно від цілей колективу обирається програма – загальна англійська, бізнес-англійська, розмовний або інтенсивний курс);
- підвищують згуртованість і дружню атмосферу в команді (регулярне спілкування на неробочі теми – адже навіть бізнес-англійську сьогодні не викладають сухо, а насичують усілякими розважальними завданнями – добре відбивається на внутрішньокорпоративному кліматі й формує нові неформальні зв'язки);
- проходять за рахунок компанії (також залежно від політики компанії такі курси можуть проходити в робочий чи неробочий час);
- дають співробітникам мотивацію для роботи (якщо якісна безкоштовна англійська пропонується не всім без винятку, а тільки тим, хто добре себе проявляє в роботі, то такий бонус вартий того, щоб work harder).
Як бачите, вчити англійську разом із колективом варто не тільки для того, щоб отримати знання, необхідні для роботи й особистих цілей, а й щоб зміцнити та поліпшити взаємини з колегами. Тому втрачати таку можливість не радимо!