Скільки разів на тиждень варто відвідувати уроки англійської мови онлайн, щоб не перевантажувати себе та водночас ефективно вчитися? Чи потрібно практикуватись у вихідні? Коли краще виділяти час для англійської – вранці або ввечері? Усі ці питання ми обговоримо нижче.

Розклад та інтенсивність корпоративних курсів онлайн

Корпоративні онлайн - курси англійської найчастіше пропонують проводити навчання співробітників у робочий час. По-перше, це найбільш вдалі години для продуктивного навчання. По-друге, так виключається можливість того, що співробітники будуть пропускати заняття. 

Як часто варто відвідувати уроки англійської мови онлайн

Інтенсивність залежить від рівня володіння мовою.

  1. Beginner – Pre-Intermediate. Новачкам уроки розмовної англійської онлайн тривалістю 60 хвилин необхідно відвідувати двічі-тричі на тиждень. На цьому етапі навчання не радимо віддавати перевагу заняттям із носієм мови, оскільки це може ускладнити процес навчання.
     
  2. Intermediate – Upper-Intermediate. Уроки англійської мови онлайн для співробітників із середнім рівнем мають проводитися не рідше двох разів на тиждень по 90 хвилин. Також на додачу можна брати одне заняття на тиждень із носієм мови, щоб швидше подолати мовний бар'єр.
     
  3. Advanced. Двічі на тиждень варто проводити уроки розмовної англійської онлайн по 90 хвилин. На цьому етапі навчання необхідно підтримувати знання та постійно практикуватися, спілкуючись іноземною. Тому в якості викладача можна обрати нейтів спікера.
     

Розклад корпоративних курсів онлайн

«Ходити» на уроки англійської мови онлайн потрібно, в середньому, двічі-тричі на тиждень

Чи варто відвідувати уроки розмовної англійської онлайн щодня?

Усе залежить від мотивації та цілей компанії. Але навіть якщо англійську необхідно вивчити швидко, не перевантажуйте співробітників щоденними уроками. У такому випадку обирайте інтенсивний курс, який включає до трьох занять на тиждень. Уроки можна доповнити короткими самостійними або корпоративними вправами в офісі за допомогою додатків. 

Щоб часті онлайн - уроки розмовної англійської уроки не приїлися, викладач впроваджує ігри та використовує різні tech tools. Студенти працюють у групі, самостійно та в парах, діляться думками з приводу цікавих для них тем, обговорюють новини, фільми та музику. Граматика на таких уроках вивчається в контексті, а значить – нікому не буде нудно та важко.

Як часто варто відвідувати уроки англійської мови онлайн - 2

Онлайн - уроки розмовної англійської по вихідних

За необхідності дистанційні уроки англійської для всієї групи можна переносити на інші робочі або вихідні дні або заморожувати, завчасно попереджаючи про це викладача та менеждера мовної школи.

А взагалі навчання на онлайн-платформах хороше тим, що можна зберегти запис відеоконференції. І якщо хтось зі співробітників не зміг відвідати заняття, у вільний час він може подивитися відеоурок. Після виконання завдань в інтерактивному підручнику студент побачить правильні варіанти відповідей і зможе пройти невеликі тести, що закріплюють отримані знання. 

Крім цього, заняття протягом робочого тижня корисно доповнювати спецкурсами вихідного дня. Це можуть бути тренінги, в тому числі з граматики, та розмовні клуби.

Поділися с друзями