Далеко не всі студенти під час вивчення англійської мови онлайн люблять виконувати домашку після занять. Вона нагадує всім ті шкільні обов'язки, за якими ніхто не сумує. А оскільки викладач не ставить двійки та не лає за невиконане завдання, може з'явитися спокуса відкласти його або не зробити зовсім. 

Наскільки важливі домашні завдання, коли ви вчите англійську онлайн? Чи варто витрачати на них свій час? Поговоримо про це далі.
 

Вивчення англійської мови онлайн

Самостійна робота на online - курсах англійської забезпечує безперервну практику

Навіщо потрібні домашні завдання під час вивчення англійської мови онлайн?

Online - курси англійської будуть дійсно корисними, тільки якщо закріплювати заняття з викладачем самостійною практикою, а це саме і є виконання домашнього завдання. В іншому ж випадку навчання може розтягнутися на кілька років і не принести належного результату. На думку психологів, для того щоб отримати хороший результат, протягом тижня необхідно приділяти самостійній роботі від 3 до 5 годин. 

Навіщо ж потрібні домашні завдання під час корпоративного навчання?

  1. Онлайн - вивчення англійської мови необхідно доповнювати домашкою, щоб прискорити процес засвоєння отриманої на уроці інформації. 
     
  2. Під час виконання завдань від курсів англійської online ви знаходите свої слабкі місця. На уроці нова інформація може здатися простою і зрозумілою, але займаючись самостійно, багато хто з подивом з’ясовує, що в певній темі все не так просто, як здавалося поруч із викладачем. Самостійна робота покаже, який матеріал засвоївся добре, а який необхідно повторити ще раз.
     
  3. На заняттях переважно відпрацьовується розмовні навички, але вміти грамотно писати теж дуже важливо. Домашня робота передбачає письмові завдання, завдяки яким ви поліпшите правопис і будете вчитися висловлювати свої думки іноземною мовою.

Вивчення англійської мови онлайн: чи потрібні домашні завдання?

Як полюбити домашні завдання під час вивчення англійської мови онлайн?

По-перше, подумайте, що вони наближають вас до такого довгоочікуваного результату. Чим менше ви будете практикуватися, тим довше в результаті доведеться вчити англійську.

По-друге, вправи, які задають на курсах англійської online, зовсім не схожі на шкільну домашку. Вам не потрібно писати твори або складати довгі речення, використовуючи всі часи. Ви будете проходити тести, квізи, працювати з додатками, які більше нагадують захопливу інтелектуальну гру. Як правило, система сама аналізує ваші відповіді та показує результат, тож не варто перейматися, що хтось побачить ваші помилки.

Невеликий лайфхак: якщо ви відчуваєте, що завдання, запропоновані online - курсами англійської, малоефективні, спробуйте виконувати їх не на онлайн-платформі, а в блокноті. На це піде більше часу, але коли ви будете писати від руки, інформація може засвоюватися краще. До того ж, у вас з'явиться можливість проаналізувати свої помилки та запам'ятати правильне написання слів.

Поділися с друзями