Як швидко вивчити англійську: три вправи на пам'ять

Навчання англійської мови можна порівняти із заняттями в спортзалі: що регулярніші тренування, то швидший результат. Приділяти щодня певний час заняттям з іноземної мові куди ефективніше, ніж витрачати на англійську цілий день раз на тиждень-два. Не можете змусити себе працювати самостійно? Обирайте інтенсивні курси та займайтеся максимально часто з викладачем у групі. 

 

Як швидко вивчити англійську: три вправи на пам'ять

Швидко вивчити англійську мову вийде тільки за умови регулярних занять

Як швидко вивчити англійську?  

Найкращий спосіб швидко вивчити англійську – часті заняття на курсах і самостійна робота, в ідеалі – з додатковим відвідуванням розмовних клубів та інших англомовних заходів. 

Не зациклюйтеся на підручниках. Мову можна вчити й відпочиваючи або займаючись улюбленою справою. Підберіть фільми та серіали, купіть кілька книг або знайдіть у мережі статті та блоги за цікавою вам темою. Починайте використовувати нові знання з перших днів навчання. А для запам'ятовування нової лексики виконуйте прості вправи. 

1. Вивчайте слова в контексті 

Запам'ятати нове слово в контексті набагато легше, ніж просто в списку незнайомої лексики. Намагайтеся одразу вводити в речення щойно вивчені слова та фрази. Будуйте речення, спираючись на власний досвід, щоб вам було просто відтворити його в будь-який момент. 

2. Використовуйте картки зі словами 

Ще один хороший спосіб запам'ятовування нових слів – задіяти зорову пам'ять і постійно повторювати новий матеріал. Зробіть від руки картки, де з одного боку англійське слово, з іншого – його переклад рідною мовою або значення тією ж англійською (другий варіант краще). Заведіть звичку переглядати ці картки у вільний час. Для завантажених людей простіше створювати такі картки в додатку Quizlet, адже смартфон завжди під рукою. Додавайте до кожного слова зображення, щоб підключалися асоціації.

3. Складайте розповіді 

Потрібно вивчити цілий список нових слів? Напишіть з ними невелику розповідь. Краса цього способу в тому, що розповідь може бути як логічною (у такій зв'язці дуже просто вчити одразу багато нової лексики), так і абсолютно дивернацькою (завдяки абсурду нові слова будуть виділятися та легше згадуватися).

 

Як швидко вивчити англійську: три вправи на пам'ять - 2

 

Як швидко вивчити англійські неправильні дієслова?

Неправильні дієслова не такі страшні, як їх малюють. А для початку вивчити можна найуживаніші, тобто лише близько 140 слів. Прийоми тут працюють ті ж, що і для звичайних слів: вчіть із картками, вводьте слова в речення та вигадуйте з ними тексти. Але це не все.

Пошукайте в мережі вірші або пісні з неправильними дієсловами, запам'ятати з римою їх буде простіше. Якщо ви звикли вчити слова списками, то згрупуйте неправильні дієслова за способом утворення. Розподіліть по різних групах слова, які не змінюються (let, cost, cut), дієслова, які повторюються в другій і третій формах (have – had – had, say – said – said), а також в першій і третій формах (come – came – come, run – ran – run).

Знайдіть закономірності й експериментуйте з методиками запам'ятовування. Визначте для себе найкращий спосіб, щоб швидко вчити нові англійські слова.

Вам можуть сподобатись
Як проходять курси англійської мови для компаній
Читати
Як вчити англійську онлайн за допомогою книг і фільмів
Читати
Все про Conditional 1: структура, правила, приклади
Читати
Friends: The Reunion. Що ми дізналися про улюблене шоу
Читати