Корпоративне вивчення англійської стало приємною необхідністю для співробітників багатьох компаній, які ведуть перемовини з іноземними партнерами, використовують англомовні ресурси для роботи й підвищення кваліфікації тощо. Сьогодні, на щастя, багато керівників надають можливість своїм підлеглим вивчати англійську онлайн.

Корпоративна розмовна англійська онлайн – це прекрасна можливість навчати всіх своїх співробітників у дистанційному режимі, в будь-який зручний для них час. Викладач курсів складає індивідуальну програму навчання, ґрунтуючись на специфіці роботи фірми. Це може бути онлайн розмовна англійська, англійська для ділового спілкування, вузькоспеціалізовані курси. Вчити англійську онлайн можна в групах по кілька людей, як і на заняттях в офісі.

 

Як корпоративно вчити англійську онлайн усім офісом?

 

Зміст

1. Кому потрібно вивчати англійську онлайн із офісом?

2. Особливості вивчення іноземної мови в дистанційному режимі

2.1. Як проходить навчання розмовної англійської онлайн?

3. Які навички можна отримати в разі вивчення розмовної англійської онлайн?

4. Переваги вивчення корпоративної англійської онлайн

4.1. На що необхідно звертати увагу, якщо вчити англійську онлайн?

5. Чи ефективне вивчення онлайн розмовної англійської?

6. Де можна практикувати англійську онлайн?

7. Як дізнатися рівень англійської онлайн?

 

Як корпоративно вчити англійську онлайн усім офісом?
Дистанційне корпоративне навчання іноземної мови – це новий крок у розвитку бізнесу

Кому потрібно вивчати англійську онлайн із офісом?

Корпоративне вивчення іноземної мови в дистанційному режимі може бути корисним не тільки співробітникам, а й керівникам компанії. Така форма навчання дозволить опанувати грамотну письмову та розмовну мову, щоб вести ділове листування, перемовини, зустрічі й так далі. Залежно від специфіки роботи фірми можна вибрати одну з таких програм:

 • експрес-курс вивчення іноземної мови;
 • вузькоспеціалізована бізнес-англійська;
 • загальний курс іноземної мови для компаній;
 • спеціалізовані курси для менеджерів, юристів, бухгалтерів, фінансистів різних компаній.

Особливості вивчення іноземної мови в дистанційному режимі

Перш ніж починати вчити англійську онлайн, необхідно обов'язково обговорити з викладачем теми, що цікавлять, а також ситуації, де вам доведеться використовувати ці знання. Справа в тому, що вивчення розмовної мови – це практика, яка будується виключно на діалогах, що моделюють реальні життєві ситуації. До того ж практика включає в себе вивчення граматики. Час від часу викладач повинен проводити тестування отриманих знань на використання часів, побудову конструкцій і так далі. Онлайн розмовна англійська гарантує надбання теоретичних знань, а також можливість використовувати їх на практиці.

Усе частіше керівництво фірми вважає за краще, щоб підлеглі могли вивчати англійську онлайн. Так можна досягти чіткого контролю, заощадження часу та грошей. Найчастіше заняття для офісу проходять захопливо та цікаво. Колектив мотивований на заняття, оскільки кожен розуміє, що корпоративне вивчення іноземної мови є прекрасним способом для кар'єрного зростання та закордонних відряджень. До того ж, переважно оплату онлайн розмовної англійської компанії беруть на себе.

Як проходить навчання розмовної англійської онлайн?

 1. Корпоративні програми онлайн розмовної англійської мають досить високу інтенсивність. Під час занять 80% часу приділяється практиці (тобто розмовам студентів і відпрацюванню реальних робочих ситуацій) і лише 20% теорії.
   
 2. Викладачі, які навчають англійської онлайн корпоративних клієнтів, проходять спеціальне навчання не тільки в університеті, але й у тренінговому центрі курсів англійської, завдяки чому уроки стають максимально продуктивними.
   
 3. Перш ніж група починає вивчати англійську офісом, викладач детально розбирає спеціальну лексику, унікальну ділову етику, а також усі комунікації, які можуть бути притаманні саме вашому бізнесу.
   

Які навички можна отримати в разі вивчення розмовної англійської онлайн?

 1. У першу чергу вчити англійську онлайн необхідно для того, щоб збільшити лексичний запас.
   
 2. Таке навчання гарантує правильну вимову та використання живої англійської мови.
   
 3. Студенти підвищують рівень розмовної іноземної мови, а це помітно позначиться на роботі компанії, взаємодії з клієнтами та партнерами.
   
 4. Під час онлайн - занять англійська мова краще сприймається на слух, з'являється вміння розуміти свого співрозмовника та підтримувати бесіду з ним, що особливо важливо під час ведення ділових перемовин.
   
 5. Завдяки вивченню онлайн розмовної англійської відбувається швидке подолання мовного бар'єру.

Переваги вивчення корпоративної англійської онлайн

 1. Корпоративна розмовна англійська онлайн вирізняється невисокою вартістю завдяки великій кількості учнів і відсутності необхідності витрачатися на дорогу й офіс.
   
 2. Вивчення іноземної мови в дистанційному режимі для роботи дозволить одразу ж використовувати отримані знання на практиці.
   
 3. Усі співробітники помітно заощаджують час, до того ж навчання проходить у максимально комфортних умовах.
   
 4. Спільне навчання покращує взаємини між співробітниками, створюючи для них неформальну обстановку.
   
 5. Якщо керівник вирішує для своїх співробітників вивчати англійську онлайн, він буде отримувати звіти про успішність своїх підлеглих, а також легко контролювати весь процес.
   
 6. Онлайн - курс розмовної англійської для корпоративних клієнтів розробляється залежно від спеціалізації та цілей компанії. Викладачі та методисти дистанційних курсів тестують кожного студента, підбирають для групи програму, тривалість та інтенсивність занять.

Як корпоративно вчити англійську онлайн усім офісом? - 2

 

На що необхідно звертати увагу, якщо вчити англійську онлайн?

Перед тим як починати дистанційно вчити англійську, необхідно правильно обрати викладача. Щоб кожному в компанії було комфортно взаємодіяти з наставником і вчити англійську онлайн, необхідно обов'язково провести пробний урок. Так усі з ним познайомляться і зможуть зрозуміти його методику викладання. Крім цього, на пробному занятті одразу можна висловити побажання кожного щодо програми та наповнення курсу.

На онлайн - заняттях з англійської можна швидко зруйнувати мовний бар'єр, вдосконалити свою вимову, а також навчитися відповідати іноземною мовою в різних життєвих ситуаціях. Варто наперед продумати, що саме вам стане в пригоді під час роботи й дати знати викладачеві, щоб відповідні теми були включені до програми.

Незважаючи на те, що дистанційно вчити англійську можна в будь-якому місці та в будь-який час, необхідно виробити для колективу певний графік, за яким доведеться працювати. Як мінімум, необхідно обговорити з викладачем фіксований час і дату занять. Домашня обстановка іноді може вибивати з робочого ритму, що негативно позначиться на процесі навчання. Тому регулярність занять і чіткий графік дуже допоможуть із самодисципліною.

Чи ефективне вивчення онлайн розмовної англійської?

Без сумнівів, онлайн розмовна англійська допоможе досягти високого рівня тільки в тому випадку, коли у всіх співробітників є хороша мотивація та здатність дисциплінувати себе. Якщо студент не до кінця розуміє, що вивчення іноземних мов залежить від нього самого, а не тільки від викладача, то такі уроки навряд чи принесуть бажаних результатів. Тільки в тому випадку, якщо кожен докладе до вивчення мов достатні зусилля, а керівник вибере висококваліфікованих викладачів із цікавими програмами, то таке навчання не виявиться марною тратою часу, а принесе результат компанії.

Де можна практикувати англійську онлайн?

Якщо курсів англійської вам замало для практики англійської, займайтеся й після занять за допомогою освітніх застосунків і сайтів. Даємо список ресурсів, де можна практикувати англійську онлайн додатково.

 • Розмовна практика

Найбільш ефективні тут спікінг клаби від курсів англійської. Але якщо потрібно щось іще, зареєструйтесь на сайтах, де можна поспілкуватися з носіями англійської (italki, Tandem, Busuu).

 • Граматика

Без знання правил побудувати адекватний діалог буде складно, тому не забувайте тренуватися. У цьому вам допоможуть такі сайти як Oxford Practice Grammar, English Grammar, Grammar Book. Зручніше займатися в додатках? Використовуйте LearnEnglish Grammar, Grammarly Keyboard, English Grammar in Use або будь-які інші застосунки, які вам сподобаються.

Як дізнатися рівень англійської онлайн?

Найнадійніший спосіб – пройти тестування в школі англійської мови. Викладачі оцінять всі навички (speaking, listening, writing, reading) і знання граматики.

 1. Школа англійської мови

На сайті кожної школи ви можете залишити заявку на проходження тесту або ж одразу пройти більшу частину. Але повністю протестуватися без зідзвону з викладачем не вийде, адже йому потрібно переконатися, що ви його розумієте, а також почути, як ви говорите й відповідаєте на запитання.

 1. Тести на визначення рівня англійської онлайн

Якщо детальний тест вам не потрібен, то дізнатися рівень англійської онлайн можна на одному з цих сайтів: Cambridge English, Puzzle English, Learn English. Будьте готові витратити на будь-який такий тест близько 25-30 хвилин.

Поділися с друзями