Напевно вже кожен викладач вміє ефективно навчати англійської дистанційно. Як би ви не ставилися до подібного формату, якщо викладач англійської працював дистанційно, то і майбутні студенти, і роботодавці сприймуть це як плюс. Адже такий досвід свідчить про:

 • прекрасні організаційні здібності вчителя;
 • уміння дистанційного викладача англійської підлаштовуватися під будь-які життєві обставини;
 • навички роботи в різних програмах, які використовуються в дистанційному вивченні англійської мови;
 • комунікабельні та креативні навички.

Якщо ви хочете спробувати свої сили в дистанційному викладанні англійської мови, складіть гарне резюме. Думайте про нього як про найкращий маркетинговий інструмент. Цей аркуш паперу може стати ключем до отримання роботи вашої мрії в якості дистанційного викладача англійської. 
 

Як скласти резюме дистанційного викладача англійської

Правильно складене резюме на посаду дистанційного викладача англійської – гарантія того, що вас покличуть на співбесіду

Незважаючи на те, що ви хочете навчати англійської мови дистанційно, в резюме потрібно вказати і про ваш офлайн-досвід. Інформацію потрібно подати структуровано та грамотно.

 1. Спершу слід коротко розповісти про себе, вказавши повне ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. 
   
 2. Далі необхідно перерахувати всі наявні у вас сертифікати та дипломи, які підтверджують вашу педагогічну освіту. Кожен із них виноситься в окремий рядок, поруч потрібно вказати дату отримання.
   
 3. Потім тезисно подайте інформацію про ваш викладацький досвід. Як було сказано вище, до цього розділу слід включити і традиційне вивчення англійської мови, і дистанційне. Крім того, якщо у вас був досвід волонтерської неоплачуваної роботи, про це також слід розповісти в резюме. Перерахуйте всі свої посади, а також часовий період, в який ви їх займали. Не забудьте також вказати та відзначити маркерами, що входило у ваші обов'язки і яких успіхів вам вдалося досягти. 
   
 4. Якщо ви позиціонуєте себе як викладача англійської, що працює дистанційно, обов'язково розкажіть, чому розглядаєте саме такий формат. Якщо у вас гарне резюме, то наймачі неодмінно захочуть зустрітися з вами й обговорити можливість дистанційної роботи, навіть якщо їх пріоритетом спочатку був офлайн-формат.
   
 5. Також до свого резюме ви можете прикріпити рекомендаційні листи від минулих роботодавців. Так потенційний наймач зможе дізнатися про те, який ви фахівець з точки зору керівництва та колективу.
   
 6. Розкажіть про навички, не пов'язані з викладанням, які можуть бути корисними в подальшій роботі. Наприклад, ви знаєте іншу іноземну мову, крім англійської, вмієте працювати в фото- і відеоредакторах, грати на музичних інструментах тощо. 

Як скласти резюме дистанційного викладача англійської

Поділися с друзями
Вам можуть сподобатись: