Напевно вже кожен викладач вміє ефективно навчати англійської дистанційно. Яким би не було твоє ставлення до такого формату, якщо викладач англійської має досвід дистанційної роботи, то і майбутні студенти, і роботодавці сприймуть це як плюс. Адже це свідчить про:

 • прекрасні організаційні здібності вчителя;
 • уміння дистанційного викладача англійської підлаштовуватися під будь-які життєві обставини;
 • навички роботи в різних програмах, які використовуються в дистанційному вивченні англійської мови;
 • комунікаційні та креативні навички.

Якщо ти хочеш спробувати свої сили в дистанційному викладанні англійської мови, склади гарне резюме. Думай про нього як про найкращий маркетинговий інструмент. Резюме може стати ключем до отримання омріяної роботи в якості дистанційного викладача англійської. 
 

Як скласти резюме дистанційного викладача англійської

Правильно складене резюме на посаду дистанційного викладача англійської – гарантія того, що тебе покличуть на співбесіду
 

Незважаючи на те, що ти збираєшся навчати англійської мови дистанційно, в резюме потрібно написати й про твій офлайн-досвід. Інформацію потрібно подати структуровано та грамотно.

 1. Спершу в резюме слід коротко розповісти про себе, вказавши повне ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. 
   
 2. Далі необхідно перерахувати всі наявні у тебе сертифікати та дипломи, які підтверджують твою педагогічну освіту. Кожен із них виноситься в окремий рядок, поруч потрібно вказати дату отримання.
   
 3. Потім в резюме слід стисло подати інформацію про твій викладацький досвід. Як було сказано вище, до цього розділу треба включити і традиційне викладання англійської мови, і дистанційне. Крім того, якщо у тебе був досвід волонтерської неоплачуваної роботи, про це також варто розповісти в резюме. Перелічи всі свої посади, а також часовий період роботи. Не забудь у резюме також вказати та відзначити маркерами, що входило у твої обов'язки і яких успіхів тобі вдалося досягти. 
   
 4. Якщо ти позиціонуєш себе як викладача англійської, що працює дистанційно, обов'язково розкажи, чому розглядаєш саме такий формат. Якщо в тебе гарне резюме, то роботодавці неодмінно захочуть зустрітися з тобою та обговорити можливість дистанційної роботи, навіть якщо їхнім пріоритетом спочатку був офлайн-формат.
   
 5. Також до свого резюме ти можеш прикріпити рекомендаційні листи від минулих роботодавців. Так буде зрозуміло, який ти фахівець з точки зору керівництва та колективу.
   
 6. В резюме слід розповісти про навички, не пов'язані з викладанням, які можуть бути корисними в подальшій роботі. Наприклад, ти знаєш іншу іноземну мову, крім англійської, вмієш працювати у фото- і відеоредакторах, грати на музичних інструментах тощо. 

Як скласти резюме дистанційного викладача англійської - 2

 

Актуально як ніколи! Якщо тобі довелося починати все спочатку – ось добірка коротких курсів англійської для влаштування на роботу від онлайн-маркету курсів Booyyа.

Тримай -30% з промокодом HIRED30 та проходь курси:

 • LinkedIn Tutorial – 137 грн
 • Business English: CV, Cover Letters and Job Interviews – 157 грн
 • Elevator Pitch – 118 грн
 • 100 прикметників англійською для роботи в офісі – 137 грн
 • SMALL TALK в бізнес-середовищі – 137 грн
  та інші

Прокачай силу, дух і англійську з Booyyа. Все буде Україна!

Поділися с друзями