Умови пандемії схилили все більше людей до вибору дистанційного навчання. Вчити англійську онлайн зручно й дешево, адже ви не витрачаєте час і гроші на дорогу, а школу можна обрати незалежно від місця проживання.

Займатися англійською онлайн зручно не тільки індивідуально – це також хороший вибір для корпорацій.

 

Як вивчати англійську онлайн за допомогою книг і фільмів

Як вивчати англійську онлайн

Найкращий варіант – вчити англійську онлайн на мовних курсах у поєднанні з самостійною роботою. При цьому вона не має зводитися тільки до виконання домашки або селф-стаді. Розширюйте свій словниковий запас, займаючись улюбленою справою. Читайте статті, блоги та книги онлайн або дивіться цікаві серіали та фільми. Знайдіть співрозмовників із різних країн і розвивайте розмовну англійську. Доступ до інтернету дає необмежені можливості вивчити мову в комфортних умовах.

Де читати книги англійською онлайн?

Є чимало варіантів, де можна читати книги англійською онлайн. Обирайте літературу залежно від інтересів і рівня володіння мовою на різних ресурсах. Так, для початкових рівнів підійдуть аудіокниги з субтитрами. Читайте літературу в безкоштовних бібліотеках онлайн або купуйте електронні версії бестселерів за ціною кави.

 

Як вивчати англійську онлайн за допомогою книг і фільмів - 2

Читайте художню літературу англійською – варіанти для будь-якого рівня є онлайн
 

  • Книги англійською на YouTube

Читати книги та вчити іноземну онлайн зручно на YouTube. Так, тут є і таке. Залиті на платформу аудіокниги супроводжуються субтитрами. Так вам не потрібно буде перевіряти вимову нових слів і розтягувати процес навчання. Ще один плюс цього способу – ви можете регулювати швидкість відтворення, що важливо для початківців.

  • Безкоштовні бібліотеки

Електронні книги англійською можна знайти безкоштовно. Переважно це класика, яка хороша для рівнів нижче середнього, але й сучасні популярні автори також є. Вчити англійську з цікавими книгами приємніше та легше, ніж за підручниками. Безкоштовну літературу іноземною шукайте в таких бібліотеках онлайн:

  1. BookRix;
  2. Project Gutenberg;
  3. Public Bookshelf;
  4. Manybooks;
  5. DailyLit.
  • Amazon

Якщо вам потрібна нова цікава література, якої немає в безкоштовному доступі, заходьте на Amazon або інші онлайн-магазини. Ціни в них зазвичай демократичні – від кількох центів до кількох доларів.

Дивимося фільми англійською онлайн

Для розвитку навички сприйняття англійської на слух і поліпшення розмовної мови дивіться фільми, серіали, стендап-шоу та інший відеоконтент англійською. Щоб дивитися новинки з актуальною лексикою, підпишіться на стрімінгові сервіси Netflix, HBO або той же YouTube. Спочатку може бути важко, тоді підключайте англійські субтитри (тільки не українські, тому що в такому випадку ви постійно будете читати переклад). Виписуйте незнайомі слова та вчіть їх після кожного перегляду. Дивіться фільми й серіали, зняті в різних англомовних країнах, щоб звикати як до американської, так і до британської, австралійської, канадської англійської.

Обирайте те, що подобається вам, і насолоджуйтеся навчанням удома.

Поділися с друзями