Навчання англійської онлайн – це безперервний доступ до навчальних платформ і додатків. Паперові підручники та словники відійшли на задній план. Тепер усі необхідні програми для перекладу легко знайти в інтернеті. У будь-який момент ви можете ввести нове слово й дізнатися його значення, а також побачити приклади вживання. 

Для співробітників компаній, які вчать корпоративну англійську онлайн, вибір оптимального словника та довідника дуже важливий. Саме завдяки їм ви можете навчитися використовувати лексику доречно. 

Навчання англійської онлайн – програми та додатки

Викладачі онлайн - шкіл англійської намагаються привчити студентів курсу не тільки перекладати кожне нове слово, але й детально розбирати його значення в контексті. Адже фрази з одним і тим же словом несуть у собі кардинально різний посил. Простий приклад: слово «blue» означає «блакитний колір», але часто використовується в контексті вираження емоцій. «I was really feeling blue after she told me she was leaving» – у цьому контексті слово підсилює почуття пригніченості й означає «sad», тобто «сумний».

Навчання англійської онлайн передбачає не тільки постійне студіювання нового матеріалу, правил граматики, читання, розвиток письма та розмовну практику. Перш за все, ви вдосконалите свій навик спілкування за допомогою нового інструменту – англійської мови. Тому так важливо, щоб студенти онлайн - школи англійської мови не тільки запам'ятовували переклад нових слів, вчилися будувати з ними речення, а й до кінця розуміли, в якому контексті вони звучать і до якої ситуації підходять.
 

Навчання англійської онлайн

Використання словників обов'язково позитивно позначиться на вашому онлайн - навчанні англійської


Залежно від курсу та рівня студентів це можуть бути україно- чи російсько-англійські словники й довідники, а також одномовні. Викладачі онлайн - шкіл англійської мови з першого заняття намагаються занурити студентів у мовне середовище, тому викладають матеріал за оригінальними підручниками без перекладу. 

Навчання англійської онлайн будується за принципом від простого до складного, тож підручники, словники та довідники містять просту й зрозумілу лексику. 

Намагайтеся запам'ятати переклад нового слова, а його значення і контекст вивчайте англійською. Для цього можна використовувати онлайн-словник Urban Dictionary. Мабуть, це найкращий варіант для студентів онлайн - школи англійської мови. Він дуже сучасний, великий і має безліч корисних функцій:

  • користувачі можуть доповнювати його; 
  • зручний пошук: можна шукати як окремі слова, так і цілі фрази;
  • користувачі голосують і обговорюють правильність пояснення та достовірність інформації.

У цьому інтерактивному словнику можна знайти сленгові й жаргонні фрази з докладним описом їх значення. Ви поповните словниковий запас і зможете активно використовувати його в розмові. Також словник містить вислови й ідіоми, які не часто зустрічаються. 

Займаючись в онлайн - школі англійської мови, ви швидко звикнете до онлайн-словників і побачите, наскільки це зручно, швидко та корисно.

Навчання англійської онлайн – програми та додатки - 2

Поділися с друзями