Усе більшої популярності в наш час набирає корпоративне навчання англійської мови. Щоб організувати такі курси, необхідно гарненько постаратися: вибудувати гнучкий графік, знайти відповідне приміщення, підібрати досвідчених викладачів. Як же з усім цим впоратися на відмінно? Яппі Київ допоможе знайти рішення цієї проблеми.

Yappi Corporate – це організація, яка працює з корпоративними клієнтами. Ми допомагаємо вивчати англійську мову просто у вашому офісі.

Чому варто вибрати курси англійської від Yappi Corporate?

Переваги Яппі Київ

  1. Великий досвід, на ринку ми вже 13 років.
  2. Чітке розуміння поставлених завдань – клієнти отримують професійні, точні знання.
  3. Подача інформації передбачає швидке, але ефективне навчання.
  4. Методичні розробки допомагають викладачам із сучасним підходом до навчання.
  5. Високий рейтинг і реальні позитивні відгуки задоволених клієнтів.

Навчання в школі англійської Yappi Corporate

Щоб стати клієнтами школи Yappi Київ, потрібно просто відвідати наш сайт, зареєструватися і заповнити заявку, залишивши свій номер телефону. Працівник нашої компанії зв'яжеться з вами та допоможе організувати весь процес корпоративного навчання.
 

Навчання в школі англійської Yappi Corporate
Англійська від Яппі в Києві – правильний вибір


У Яппі, як і в інших школах, все починається з визначення рівня англійської клієнтів. Обов'язково вислуховуються всі побажання та вимоги, а тільки потім складається програма навчання. Для одних важливо розвинути письмові здібності, для інших – курси розмовної англійської. Ми пропонуємо пробне заняття, щоб клієнт міг зрозуміти, що це те, що йому потрібно.

Бувають такі ситуації, що не всі співробітники, яких потрібно навчати, перебувають безпосередньо в Києві. Із них ми також знайшли вихід – навчання онлайн.

Контролювати процес навчання у нашій школі дуже легко. Студенти використовують спеціальну зручну платформу під назвою YC Cloud. Тут легко можна перевірити й успішність, і домашнє завдання, і навіть протестувати свої знання.

Пам'ятайте: результат занять у школі Yappi Київ залежить від вас. Щоб він був позитивним, будьте активними під час занять, відповідайте на запитання, беріть участь в обговореннях і робіть домашнє завдання. Незважаючи на те, що всі ми – дуже зайняті люди, потрібно намагатися знаходити час для додаткових занять. Важливо дивитися фільми англійською мовою, слухати аудіокниги, читати іноземну літературу. Тоді результат буде просто чарівним.

Поділися с друзями