Організувати корпоративне навчання співробітників англійській - завдання непросте. Необхідно підібрати графік, знайти приміщення, контролювати процес, визначитися з викладачем або школою. Як зрозуміти, що викладач знає мову і вміє навчити? "Yappi Corporate" вирішили вам допомогти і склали список поширених запитань. Давайте поговоримо про організацію, процес навчання і часті переживання про те, як вивчити англійську. А ще розкриємо деякі секрети.

Про нас – школу корпоративної англійської мови

Що означає "Яппі Корпорейт"?

Yappi - це абревіатура: Young Ambitious / Aspiring Professional People. (Молоді цілеспрямовані професійні люди.) А слово "corporate" додає, що ми працюємо з корпоративними клієнтами. "Яппі" в Києві допомагає всім, хто готовий вчитися і розвиватися, не відходячи від робочого місця.

"Яппі Київ" або "Яппі Корпорейт" - як правильно?

"Яппі Корпорейт". Адже в назві Яппі кожна буква говорить щось про нас. Так, ми знаходимося в Києві, але головне те, що наш сектор - "corporate", тобто ми надаємо англійську в офіс компаній.

Які тренінги ви пропонуєте?

"Yappi Corporate" розробили вже більше 25 тренінгів. Ми виділяємо такі напрямки:

  1. для бізнесу "Business correspondence" (ділове листування) або "Managing conflicts" (управління конфліктами),
  2. розвиток навичок комунікації "Meetings and negotiations" (наради і переговори) або "Presentation skills" (навички презентації)
  3. граматика "Future tenses" (Майбутній час) або "Phrasal verbs" (фразові дієслова)

Як замовити?

Тут все просто, зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште заявку на сайті.

Для кого?

Вам це підходить, якщо:

Як вибрати тему?

Перегляньте список готових тем. Подумайте, що ви хочете отримати в результаті. Поставте запитання нам, "Яппі Київ". Ми з радістю допоможемо задовольнити Ваш запит.

Я не знайшов те, що мене цікавить.

Обов'язково зв'яжіться з нами уточніть, що саме ви хочете отримати. Наша мета - поділитися тим, що ми вміємо найкраще і залишитися максимально корисними для наших клієнтів.

Все про

Поділися с друзями
Вам можуть сподобатись: