Більшість шкіл, у яких викладають англійську з нуля онлайн, перед початком навчання пропонує кожному потенційному студентові пройти безкоштовний пробний урок. У середньому, на онлайн - курсах англійської для новачків він триває 30 хвилин. Давайте розглянемо, навіщо він потрібен, що він може дати майбутньому студенту та як витягти з нього максимум користі.

Користь від пробного онлайн - уроку англійської з нуля

Для чого потрібен вступний урок?

Тестове заняття з англійської для початківців онлайн необхідне для того, щоб особисто поспілкуватися з викладачем, дізнатися про програму курсу та зрозуміти, за якою методикою здійснюється викладання. Ви ознайомитеся з навчальними матеріалами, спробуєте працювати онлайн і зрозумієте, чи підходить вам такий формат навчання. 

Як проходить пробний урок?

Якщо ви трохи знаєте мову, викладач поставить вам декілька простих запитань англійською, щоб точно визначити ваш рівень і підібрати відповідну програму. Якщо ж ви прийшли вивчати англійську для початківців онлайн і зовсім не знаєте мови, спілкування відбуватиметься українською або російською.

Після знайомства та визначення ваших цілей вам покажуть, як проходить робота на навчальній платформі. Ви будете не просто спостерігати: ви вивчите кілька нових слів, попрактикуєтесь у їх написанні, вимові, дізнаєтеся правила побудови найпростіших речень і зможете скласти власні. Крім цього, ви можете ознайомитись із прикладами домашніх завдань. 

У кінці пробного заняття у вас є час поставити свої запитання, обговорити розклад і узгодити дату початку навчання.
 

Користь від пробного онлайн - уроку англійської з нуля

Перед першим уроком англійської з нуля онлайн вас протестує та проконсультує адміністратор школи
 

Починаючи вивчати в режимі онлайн англійську з нуля, зверніть увагу на такі аспекти:

 • наскільки вам було комфортно під час заняття;
 • яке враження справив на вас викладач, чи зрозуміло він/вона пояснює матеріал;
 • чи зручно вам працювати на онлайн-платформі;
 • чи підходить вам розклад і інтенсивність уроків;
 • чи пропонують у школі додаткові безкоштовні спецкурси, розмовні клуби, відпрацювання.

Англійська з нуля онлайн: як отримати максимум користі від пробного заняття?

 1. За один урок ви не вивчите англійську для початківців онлайн, але все ж таки намагайтеся бути активними та виконувати всі запропоновані вправи. Тільки повністю включившись у заняття, ви зрозумієте, чи підходять вам курси.
   
 2. Пробне заняття передбачає спілкування за допомогою відеозв'язку та роботу з інтерактивним підручником. Щоб нічого не заважало вашому спілкуванню та роботі, заздалегідь перевірте гарнітуру та швидкість інтернет-з'єднання. Під час вивчення англійської для початківців онлайн ці речі відіграють дуже важливу роль.
   
 3. Перед уроком англійської для початківців у режимі онлайн запишіть усі запитання, які ви хочете поставити педагогу, а також список ваших побажань щодо навчального процесу.
Поділися с друзями