Хороший викладач ніколи не зупиняється на досягнутому. Від цього залежить не тільки рівень зарплати, але і його репутація. Підтримуйте свою кваліфікацію, удосконалюйтеся, стежте за трендами і відвідуйте курси для викладачів. З'являються нові методики і підходи до викладання, як і навчальні матеріали.

Курси англійської студенти обирають в тому числі за викладацьким складом, тож для тічера дуже важливо підтримувати свій рівень знань мови і вдосконалювати вміння підносити матеріал.

Скільки платять викладачам на курсах англійської?

Платять викладачам на курсах англійської по-різному. Усе залежить від міста, рівня мовної школи та вашої кваліфікації. Наприклад, по Україні середня зарплата викладачів англійської складає 12500 гривень на місяць, при цьому в Києві планка вища – 15000 гривень.

Викладання англійської: скільки платять і що має вміти педагог

Середня зарплата викладача англійської в Україні за даними work.ua

 

Звичайно, дохід викладача англійської може значно перевищувати середній. Для цього варто вкласти в себе гроші, час і зусилля.

Як правильно обрати курси англійської?

Навіть найкращим викладачам варто періодично відвідувати курси для підвищення кваліфікації. Правильно обравши курси англійської, ви зробите неоціненний внесок у свій розвиток і перспективи роботи. Обирайте курси для викладачів або просунутих спікерів із хорошими рейтингами і відгуками.

Дуже добре, якщо школа, в якій ви викладаєте, організовує тренінги та курси. Обов'язково відвідуйте їх, адже така практика буде корисною для вашої роботи. Слідкуйте за світовими тенденціями і регулярно плануйте свій час для навчання.

 

Викладання англійської: скільки платять і що має вміти педагог - 2

 

За якими підручниками вивчають англійську на курсах?

Англійську на курсах все рідше вчать за підручниками з США або Великобританії та все частіше – за авторськими підручниками, розробленими українськими викладачами й методистами. Вони максимально актуальні та близькі до наших реалій, що спрощує процес навчання.

Для педагогів також важливо мати деякі підручники з методиками викладання. Ось деякі з них.

  • Penny Ur: 100 Teaching Tips

Викладати англійську можна цікаво і легко з використанням захопливих ігор на пам'ять. Автор написав книгу, спираючись на 40-річний досвід, без води, складних академічних термінів. У книзі описано, як почати заняття і закінчити, як утримати увагу студентів і ефективно пояснити матеріал.

  • Jeremy Harmer: The practice of English Language Teaching. 4th edition

Якщо ви хочете «освіжити» методику викладання англійської мови або вивчити особливості викладання для різних вікових груп, ця книга допоможе у всьому розібратися. Роль вчителя, основні помилки, побудова заняття – все в доступній формі.

  • David Riddell: Teach English As Foreign Language

Книга дуже легка і зрозуміла. Автор аналізує заняття з точки зору студента і пояснює, чому деякі викладацькі прийоми не працюють і як ефективно подати матеріал.

Поділися с друзями