Коли ви вчите англійську онлайн, вам варто час від часу відслідковувати свій прогрес і тестувати себе для розуміння, з якою інтенсивністю вам потрібно навчатися далі та пропрацюванню яких скілів віддавати перевагу. Онлайн - перевірка рівня англійської мови доступна на багатьох сайтах і додатках для вивчення іноземної. Крім свого рівня, можна також перевірити знання граматичних правил, лексики тощо. Такі тести корисні як новачкам, так і просунутим студентам.
 

Ресурси для онлайн - перевірки рівня англійської мови

Студенти онлайн - курсів вивчення англійської мови проходять міні-тести після кожного уроку

Тести для онлайн - перевірки рівня англійської мови

1. Yappi Corporate Test

Тест від наших курсів вивчення англійської мови онлайн покаже, як добре ви знаєте граматику. На кожен рівень дається по 10 запитань із трьома варіантами відповіді, а на кожне запитання по 30 секунд. Пройшовши цей тест, ви зрозумієте, граматику якого рівня від Elementary до Upper-Intermediate вам варто підтягнути або вивчити повністю.

2. Green Forest Test

Цей тест пропонують пройти перед тим, як записатися на онлайн - курси вивчення англійської мови. Він складається з 36 запитань, які поступово ускладнюються. Зверніть увагу, що результат показує рівень, який необхідно пройти, а не той, на якому ви зараз. Оцінювання проводиться лише один раз, тож будьте уважні. А якщо підписатися на регулярну розсилку від школи, то щотижня ви будете отримувати короткі тести з можливістю перевірити себе.

3. Cambridge Assessment English

Фахівці Кембриджського університету склали кілька тестів, за якими ви можете безкоштовно перевірити рівень володіння англійською мовою онлайн. Серед запропонованих варіантів – оцінювання ваших знань із бізнес-англійської. Тут також можна підготуватися до складання IELTS та CELTA і пройти пробні тести.

4. Agendaweb

На цьому сайті студенти курсів вивчення англійської мови онлайн знайдуть вправи для всіх рівнів. Їх тут величезна кількість і вони розділені за темами. Перевіряйте своє знання лексики, виконуйте граматичні вправи, практикуйте і тестуйте свої Listening, Reading та інші скіли.

5. Online English Level Test from British Council

Цей тест від Британської Ради визначить ваш рівень володіння англійською мовою, після чого ви зможете записатися на відповідні курси вивчення англійської мови онлайн. Оцінювання складається з 25 запитань і триватиме 10-20 хвилин. Уже знаючи свій рівень, на цьому ж сайті ви маєте змогу підібрати вправи для опрацювання всіх навичок, граматики та словника.

Ресурси для онлайн - перевірки рівня англійської мови

Поділися с друзями