Щойно ви вивчили основи в школі англійської, напрацювали базовий словниковий запас і розібралися у простій граматиці, слід починати практикувати розмовні навички з носієм мови. Заняття з іноземним викладачем у школі англійської в Києві дуже допоможуть вам розширити словниковий запас, поліпшити сприйняття англійської на слух, випрацювати правильну вимову, дізнатися від першої особи про культуру іншої країни і, звичайно, зруйнувати мовний бар'єр, якщо він уже встиг виникнути. 

Зміст

1. Переваги уроків із носієм мови в школі англійської

2. Розмовні клуби в київських школах англійської мови

3. Корпоративна англійська з носієм мови в Києві

4. Індивідуальні заняття з іноземним викладачем у школі англійської мови

5. Види розмовних заходів від київських центрів англійської мови 

Обираючи для себе школу англійської мови в Києві, обов'язково дізнавайтеся про розмовні уроки з носієм. Вони можуть складати основу навчання, а можуть проводитися у форматі розмовних клубів як бонус. Погано, коли таких занять взагалі немає.

Віддавайте перевагу комфортному для себе варіанту з урахуванням ваших цілей і рівня володіння англійською. Як обрати школу англійської в Києві, якщо ви вчите іноземну з нуля, – читайте в нашому блозі.

Школа англійської в Києві: розмовні уроки з носієм

Переваги уроків із носієм мови в школі англійської

Школи англійської в Києві пропонують розмовні уроки з носіями мови студентам починаючи з рівня Pre-Intermediate. На таких заняттях, як правило, не залишається нічого іншого, як говорити, причому виключно англійською. Тому уроки з носієм мови сприяють швидкому просуванню в навчанні та закріпленню отриманих знань, а також мають такі плюси:

 • поліпшення сприйняття англійської на слух: іноземний викладач говорить із певним темпом і акцентом, студент вчиться розуміти лексику на слух, запам'ятовує особливості вимови;
   
 • руйнування мовного бар'єру: регулярна розмовна практика в київській школі англійської допоможе швидше позбутися невпевненості та страху спілкування з іноземцями;
   
 • вивчення актуальної лексики: носій спілкується англійською щодня, використовує сленг і сталі вирази, він зможе роз'яснити всі нюанси використання ідіом і розмовних фраз;
   
 • поліпшення вимови: під час тривалої розмови ви переймаєте манеру нейтіва вимовляти звуки, розставляти наголоси, використовувати інтонації. Якщо плануєте роботу або переїзд до певної країни – бажано знайти школу англійської в Києві з викладачем із потрібного вам регіону;
   
 • повне занурення в англомовне середовище: необхідність постійно говорити іноземною активізує інтелектуальні ресурси, ви одночасно згадуєте та закріплюєте правила граматики, використовуєте й розширюєте словниковий запас, запам'ятовуєте багато нової інформації.
   

 Школа англійської в Києві: розмовні уроки з носієм

Уроки з нейтів спікером у школі англійської в Києві – прекрасна можливість розвинути розмовні навички

Заняття з носієм мови – це можливість дізнатися багато нового про іншу культуру. Іноземний викладач не тільки розповість про особливості побуту й традицій, а й поділиться досвідом подорожей і роботи в інших країнах. Школи англійської в Києві часто проводять розмовні клуби з участю іноземного викладача без певної теми, щоб студенти могли ставити будь-які запитання та спілкуватися без обмежень.

Розмовні клуби в київських школах англійської мови

На уроках з носієм у школах англійської мови студенти в процесі говоріння відпрацьовують пройдений матеріал і вчаться застосовувати вивчену граматику та лексику на практиці. Теми для розмовних клубів підбираються з урахуванням рівня групи, навчальної програми, побажань учнів і ситуативних приводів. Анонси заздалегідь публікуються на сайті, в особистому кабінеті або в соціальних мережах школи іноземної. 

На розмовних заняттях у школі англійської в Києві ви навчитеся з легкістю висловлювати згоду та незгоду зі співрозмовником, відстоювати свою думку, підтримувати small talks і вільно говорити на загальні теми:

 • погода й новини;
 • подорожі;
 • свята;
 • хобі та робота;
 • спорт і здоров'я;
 • музика та кінематограф;
 • технології тощо.
   


Деякі школи англійської в Києві готують для своїх студентів тематичні вечірки, на які можуть запрошувати іноземних гостей. Головні правила таких івентів – говорити тільки англійською та веселитися. Участь може бути платною та безкоштовною.

Корпоративна англійська з носієм мови в Києві

Ті, кому пощастило потрапити на корпоративне навчання до школи англійської мови, вчать іноземну за індивідуально складеною для компанії програмою з урахуванням потреб працівників та профілю роботи. Відповідно, уроки з носієм мови та розмовні клуби також відповідатимуть темам і запитам, необхідним тій чи іншій компанії. Якщо на роботі вам пропонують корпоративне вивчення мови, скористайтеся цією можливістю, щоб поліпшити профільні знання англійської та відточити розмовні навички.

Займаючись на корпоративних курсах у школі англійської в Києві в робочий час, співробітники зможуть рідше пропускати заняття і вчитися з більшою мотивацією. Крім того, це спосіб налагодити комунікацію з представниками інших відділів і поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці. 
 

 Школа англійської в Києві: розмовні уроки з носієм - 2

Школа англійської може організувати корпоративні розмовні уроки з іноземним викладачем просто в офісі компанії

Школа Yappi Corporate пропонує корпоративні курси, на яких співробітники можуть займатися з іноземним викладачем не тільки під час розмовних клубів, але й на постійній основі – в офісі або онлайн. Ми тестуємо співробітників, щоб розділити їх по групах із урахуванням рівня англійської та профілю роботи, а також проводимо безкоштовне пробне заняття.

Обираючи корпоративну англійську, компанії отримують:

 • гнучкий графік;
 • контроль навчання в сучасній CRM-системі, особистий кабінет для кожного співробітника з інтерактивним підручником;
 • особистий супровід акаунт-менеджера;
 • безкоштовні граматичні тренінги та розмовні клуби щотижня;
 • можливість замовити тематичні тренінги для компанії;
 • навчальні семінари та авторські подкасти.

Індивідуальні заняття з іноземним викладачем у школі англійської мови

Деякі школи англійської в Києві також можуть організувати індивідуальні заняття з іноземним викладачем, які забезпечать максимальну практику говоріння. Головний плюс такого підходу в тому, що студент контролює навчальний процес, може повністю підлаштувати графік і програму під себе. Особливості індивідуальних занять:

 • навчання вибудовується відштовхуючись від вашої мети, побажань і слабких місць;
   
 • гнучкий графік дає можливість планувати час, тривалість та інтенсивність занять, коригувати за необхідності, переносити або заморожувати уроки;
   
 • навчання один на один дозволяє максимально прокачати навичку розмовної мови, детально опрацювати проблемні моменти, поставити правильну вимову.

Навчаючись на індивідуальних курсах з іноземним викладачем у київському центрі англійської мови, пам'ятайте, що необхідно бути відповідальним і дотримуватися всіх домовленостей із викладачем. Намагайтеся вирішувати всі питання до початку занять, заздалегідь попереджати про коригування графіка. 
 

 Школа англійської в Києві: розмовні уроки з носієм - 3

Індивідуальні уроки з іноземним викладачем можна відвідувати в київській школі англійської

Зверніть увагу на дистанційні розмовні заняття з іноземним викладачем від різних шкіл англійської в Києві. Це зручно: нікуди не потрібно їхати, а домашня обстановка допомагає заспокоїтися та розговоритися. Гнучкий графік дозволяє поєднувати навчання з роботою і повсякденними справами. Київські центри іноземної використовують сучасні методики й tech tools, щоб зробити процес навчання ефективним і цікавим. Протягом уроку студент не тільки спілкується з викладачем, але і виконує різні інтерактивні завдання на спеціальних онлайн-платформах і в додатках. Готуватися до таких уроків можна за допомогою навчальних відео, аудіозаписів або цікавих статей.

Види розмовних заходів від київських центрів англійської мови 

Школи англійської в Києві пропонують розмовні клуби та інші тематичні заходи своїм студентам (безкоштовно) і всім охочим (як правило, за невелику суму). Вони є очні та дистанційні, деякі проходять у будні, деякі – у вихідні. Приклади тематичних розмовних зустрічей від київських центрів англійської мови:

 • перегляд фільмів іноземною: організатори підбирають фільм з урахуванням рівня учасників, після перегляду всі обговорюють сюжет, розбирають лексику та діалоги з викладачем;
   
 • майстер-класи та воркшопи: освітні й творчі зустрічі дозволяють покращити англійську, отримати нові навички, які можуть знадобитися в роботі або житті загалом, і поспілкуватися з іноземними викладачами;
   
 • тематичні вечірки: організовані прогулянки пам'ятними місцями, пікніки, святкування Хелловіну тощо. Зламати мовний бар'єр під час таких вечірок навіть простіше, ніж на заняттях, адже ви захоплені тим, що відбувається;
   
 • настільні ігри, квести й квізи: навчання в ігровому форматі дозволить учасникам із будь-яким рівнем підготовки поліпшити розмовні навички, поповнити словниковий запас, проявити лідерські та командні якості.

Методисти та викладачі шкіл англійської в Києві формують івенти за рівнями знань. Навіть для вечірок вказується бажаний рівень володіння англійською мовою, щоб усі почувалися комфортно. Тому не бійтеся відвідувати додаткові заходи: якщо у вас небагаті знання англійської – ви потрапите в групу з такими ж студентами, яким потрібна практика. У дружній атмосфері вам простіше буде розговоритися, а від інших студентів ви легше запам'ятайте нові слова та фрази, які потім будете застосовувати в повсякденному житті. 

Школа англійської в Києві: розмовні уроки з носієм - 2

Поділися с друзями